سرزمین رویا بازگویی داستان منتشر شد

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-125.png

بازی سرزمین رویا بازگویی داستان که ساخته تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد هم اکنون بصورت رایگان از طریق وبسایت این بازی قابل دریافت میباشد. شایان ذکر میباشد این بازی اولین کار تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد و بیشتر جنبه آموزشی و تجربی را برای این تیم داشته است.
لینک صفحه دانلود بازی

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان عزیزی که بازی رو دریافت کردن خوشحال میشم نظرشون رو در مورد بازی بدونم نقوص و معایب کار یا پیشنهادات و مواردی که توی بازی دید رو بیان کنید برامون ممنون

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
بازیتون اولش که شروع شد خیلی خوب بود ولی کلا مرحله اول معلوم نیست باید چیکار کرد من خودم هر بار که میپریدم می افتاد. بعد دکمه ریستارت هم نداشت درجا عررور میداد.
ولی کلا به نظرم بازی خوبی بود ولی اگه بتونید یک آپدیت بدید خیلی خوب میشه.

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
آقا پویان شما از تیم Develop این بازی هستید؟آیا می دانید از چه Engine یا برنامه استفاده کردن؟
بله عزیزم من گرافیست تیم و گیم پلی نویس بازی هستم در مورد انیجن بازی هم گیم میکر 8 بوده
چه سیستمی نیاز داره؟
سیستم زیاد حرفه ای نمیخواد و روی همه سیستمها براحتی اجرا میشه فقط باید نت فریم ورکر 3 به بالا روی سیستم نصب کنید که توی پوشه های خود بازی هم موجوده
سلام
بازیتون اولش که شروع شد خیلی خوب بود ولی کلا مرحله اول معلوم نیست باید چیکار کرد من خودم هر بار که میپریدم می افتاد. بعد دکمه ریستارت هم نداشت درجا عررور میداد.
ولی کلا به نظرم بازی خوبی بود ولی اگه بتونید یک آپدیت بدید خیلی خوب میشه.
در مورد گیم پلی بازی باید بگم هر مرحله از بازی گیم پلی متفاوتی داره بطور مثال در مرحله اول شما باید آیتم و اشیا رو پیدا کنید که یکم مشکل خواهد بود اما در مراحل بعدی بیشتر بر روی سرعت عمل و... بزودی هم یک آپدیت برطرف کننده مشکلات روی سایت بازی قرار میگیره

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این همون Dreamland V2 هست؟اگه آره که تبریک می گم تموم شدنشو چون یادمه خیلی کار کردین روش...من dreamland اصلی رو بازی کردم ولی به نظر این خیلی فرق کنه...

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
اول تشکر از زحمتتون

این یکمی مشکل داره

for object obj_controller_loading_level_1_1:

In script scr_free_resources_level_1_2:
Error in code at line 7:
sprite_delete(global.loading.spr_background_area_level_1_2_1);
^
at position 31: Unknown variable spr_background_area_level_1_2_1

In script scr_free_resources_level_1_2:
Error in code at line 7:
sprite_delete(global.loading.spr_background_area_level_1_2_1);
^
at position 31: Unknown variable spr_background_area_level_1_2_1

In script scr_free_resources_storyboard_1:
Error in code at line 3:
sprite_delete(global.loading.spr_background_storyboard_1);
^
at position 31: Unknown variable spr_background_storyboard_1

به طور مداوم هم در شروع لول ها پیغام می ده : story1
lvl 1.1
lvl1.2

و ...

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
این همون Dreamland V2 هست؟اگه آره که تبریک می گم تموم شدنشو چون یادمه خیلی کار کردین روش...من dreamland اصلی رو بازی کردم ولی به نظر این خیلی فرق کنه...
بله عزیزم خودشه..ممنون
من دانلودش کردم ولی 00000015 .pak خرابه. می شه جدا لینکش کنید؟
درضمن چرا وقتی از زیپ می کشمش بیرون حجمش 270 مگ می شه؟؟!
عزیزم احتمالا بازی رو ناقص دریافت کردید چون حجم کلی بازی 415 مگ کامل باید باشه اون ارور پک مورد نظر هم از این مسئله ناشی میشه
اول تشکر از زحمتتون
این یکمی مشکل داره
ب طور مداوم هم در شروع لول ها پیغام می ده : story1
lvl 1.1
lvl1.2
و ...
دوست عزیز ممنون بزودی پک برطرف کننده این مشکلات در سایت بازی قرار میگیره این مشکلات بیشتر بخاطر خود انجین صورت میگیره البته ما برنامه های جانبی زیادی براش نوشتیم که گویا افقه نکرده و هنوز مشکل رو ایجاد میکنه بهرحال ممنون

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
وای "Display error message" رو بر نداشتی ؟:scare:
این مثلا انجین در حالت عادی خودش باگ سازه , تو نسخه نهایی حتما این تیکو باید برمیداشتی.

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
وای "Display error message" رو بر نداشتی ؟:scare:
این مثلا انجین در حالت عادی خودش باگ سازه , تو نسخه نهایی حتما این تیکو باید برمیداشتی.
راستش بر داشتیم شاید توی نسخه اصلاحات فراموش کرده باشیم انشالله تو نسخه آپدیت که تا چند روز دیگه تو سایت قرار میگیره مشکلات مورد نظر رو برطرف میکنیم

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان عزیز پچ برطرف کننده مشکلات اخیری که بعضی از دوستان در بازی شاهدش بودن با حجم 2 مگ در سایت اصلی بازی قرار گرفت
توضیحات : در این پج مشکل ریست شدن مراحل برطرف شده و شما بعد از extract فایل dreamlandv2.exe را در پوشه بازی کپی کنید

Dreamland: Recounting the Story

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر