سرزمین تاریکی

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
ba1315a26f.gif

خلاصه داستان :
در سرزمین باد دو برادر دوقلو به نامهای سالین و سمسام متولد شدن .... در همان سالها نعمت و برکت در سرزمین باد دو چندان شد و تمام مردم این نعمت و برکت رو حاصل خوش یوم بودن این دو برادر میدونستن اما کمی دورتر از سرزمین باد در قسمتهای تاریک سرزمین تاریکی وجود داشت.
سایرکس بزرگ و ارشد سرزمین تاریکی بود
سایرکس بزرگ این همه خوشحالی رو نمیتونست تحمل کنه چون اون از عشق متنفر بود ..به همین دلیل درصدد شد تا به سرزمین باد حمله کنه اون سپاهی از ابراهای سیاه و بالها رو همراه خودش به سرزمین باد اورد اما زیکس پدر سالین و سمسام هم غافل نبود و تونست ظرف مدت کوتاهی سپاهی از روشنایی رو برای مقابله با سایرکس شکل بده نتیجه جنگ به سود سایرکس نبود و اون شکست خورد .. سایرکس خسته و درمانده به سرزمین تاریکی بازگشت اما اون خشمگین از این شکست بود و تصمیم گرفت درسی به زیکس بده که هیچوقت در برابر اون سرکشی نکنه اون تصمیم گرفت یکی از دو فرزند زیکس رو بدزده بنابراین به بالها دستور داد تا برن و یکی از دو برادر رو با خودشون بیارن بالها موفق شدن سمسام رو بدزدند و همراه خودشون به تاریکی ببرن .... زیکس بعد از باخبر شدن از این ماجرا رهسپار سرزمین تاریکی برای برگردوندن سمسام شد .. اما زیکس دیگه هیچوقت برنگشت ...

انجين مورد استفاده :Game Maker

سبك : پلتفرم اكشن 2 بعدي

افراد عضو گروه:

1. کارگردان و نویسنده : پویان.ک
2. نویسنده (گان) داستان بازی:
3. طراح گیم پلی:
4. طراح اولیه کاراکترها:
5. طراح اسپرایتها : پویان .ک
6. طراح محیط و مراحل بازی: پویان .ک
7. برنامه نویس: ماهان .ه.م
8. دستیار برنامه نویس:
9. طراح افكت هاي صوتي:
(در صورت نیاز افراد دیگری نیز به گروه اضافه خواهند شد)

نحوه عضویت در گروه:
حداقل 2 نمونه کار در زمینه ای که قادر هستید رو به نمایش بزارید

آخرین ویرایش:

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
اینها هم چند تا شات از فصلهای مختلف در بازیه که در حال کار هستن و آبجکتها و افکتها بیشتری رو در هر صحنه داریم البته صحنه ها مختصص به فصلها نمیشن و بخشهای مختلفی در داستان بازی وجود داره

fec8494dfc.gif

0967de3ce4.gif

f9a13a473d.gif

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بازی خوبی بنظر میاد ولی پویان جان فکر نمیکنی یکمی به سرزمین رویا شباهت داره. مخصوصا نسخه ی دومی که کاراکتر سرزمین رویا هم به همین شکل هستش.
بعد میشه بگید چرا تو سایر فصل ها (به جز زمستان) کاراکتر شال گردن و دستکش داره ؟
راستی بازی گرافیک جالبی هم داره.
با تشکر، Mr.Nobakht

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوست من اول اینکه اونی که گردنشه شال گردن نیست دستماله ...شالگردن بلندتر میشه بعدشم ایرادی داره طرف دستکش دستش باشه مگه فقط دستکش ماله زمستونه
بعدم آره شبیه به بازی سرزمین رویا شده کاراکتر چون من این کاراکتر رو برای سرزمین رویا طراحی کرده بودم که کارم با مدیر پروژه بهم خورد تصمیم گرفتم خودم با همین کاراکتر یه داستان دیگرو دنبال کنم البته ... درصدد هستم سرزمین رویا ورزن 2 رو هم بسازم

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
آره عزیزم کار خودمونه اما فکر کنم تایپیک برای مسله دیگه ای باز شده نه آموزش ....
تصویری از ساخته شدن آبجکتهای محیطی
4bf2ab12dc.png

آخرین ویرایش:

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
تغییراتی در آبجکتها و اضافه کردن آبجکتها و نمای داخلی ساختمان که بزودی تصویری از اون رو هم نمایش میدم
35bcdc0560.jpg

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
عزیز شما بازی Escaper رو بازی کردی ؟!
شخصیت بازی شما بیش از حد شبیه اون شخصیت هست ...
قصد ندارم بگم کپی کردید ها !
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
در کل به نظر بازی قشنگی میاد ...
تاریخ عرضه ی بازی حدودا کی میشه ؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
عزیز شما بازی Escaper رو بازی کردی ؟!
شخصیت بازی شما بیش از حد شبیه اون شخصیت هست ...
قصد ندارم بگم کپی کردید ها !
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
در کل به نظر بازی قشنگی میاد ...
تاریخ عرضه ی بازی حدودا کی میشه ؟

عزیزم شخصیتهای بازی اونایی هستن که بالا گذاشتم ها بعدم اخه من میام کلی طرح میزنم و درست میکنم
برای شخصیت بازی که اصل کاریه میرم کپی کنم ...:confused:
اینم عکسی از بازی که میگید خداییش کجای این بازی با بازی ما یکیه ..چون یارو یه سگ داره
escape-from-castle-doom-big.jpg

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
اون Escaper ـــی که گفتم با این فرق داره و منظور من نسخه ی موبایل بازی بود ...
در کل امیدوارم بازی با موفقیت عرضه بشه ... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر