سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: مرگ به زودی می‌اید و من یک بازی بیشتر نمی‌سازم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: جدیدترین پروژه من احتمالا اخرین کار من باشد.

Peter-Molyneux.jpg

درود.

مرد افسانه‌ای دنیای گیم یعنی اقای Peter Molyneux سخنان عجیبی را در مصاحبه‌ای که با سایت Beefjack داشت ارائه کرد. وی بعد جداییش از استودیو Lionhead به شرکت 22Can پیوست و عناوین تفکرات خود درانجا پیاده سازی نمود، اینک این مرد 53 ساله به گفته خود به اخر نزدیک شده است و فقط می‌خواهد اخرین عنوان خود را تکمیل کند. اقای Molyneux بعد از 24 ساعت از عرضه Curiosity چنین مصاحبه را صورت داد و افزود که تنها برنامه‌اش این است که یک بازی دیگر خلق کند و این بازی بزرگ در حال حاظر در استودیو 22Can ساخته می‌شود. اتفاقات بزرگ در این جمعه زخ خواهد داد. وی بر این عقیده است که این بازی بزرگ که هم اکنون در 22Cans ساخته می‌‎شود احتمالا اخرین عنوان کاملی باشد که اون خلق می‌کند.

وی در ادامه به این خبرگذاری اعلام کرد:

"فکر می‌کنم تنها یک بازی دیگر را بتوانم خلق کنم. و این فکر، این فکر که هر انس از انرژی من و هر انس از تجربیات من و تمام ان اشتباهاتی که در خلق یک بازی داشته‌ام را بتوانم ازشان درس بگیرم و ان‌ها را در غالب تنها یک بازی در بیاورم تمام سعی را خواهم کرد."

وی در مورد پروژ بزرگ خود نیز اذعان کرد که بازی دارای نام است ولی هنوز موارد بسیاری در ان وجود دارد که نامشخص است. در ادامه سخنانش در مورد جزذیات بازی سخن گفت و افزود، ایا می‌توانم شرح کاملی از این عنوان به شما بدهم؟ نه متاسفانه...

ما قصدمان ساخت بازی‌ـست نه هر بازی، عنوانی را خلق خواهیم کرد که به دنیای امروز اموزش دهد که چگونه بازی ساخته می‌شود و این بازی می‌رود که تعریفی باشد بر زندگی حرفه‌ای من.

وی در اخر نیز اعلام کرد در 48 ساعت اینده نیز یک بازی بزرگ را معرفی خواهیم کرد و به غیر از بازی Curiosity مشغول عناوین دیگر نیز هستیم.

آخرین ویرایش:

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
روحش شاد ... :d دماغشو بگیری ، جونش در میاد :|

------------------------
خدایی ، بازیساز بی حاشیه بخوای نام ببری : پیتر مولی خودمون

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
عنوانی را خلق خواهیم کرد که به دنیای امروز اموزش دهد که چگونه بازی ساخته می‌شود
بخواب بابا!:D چه خبر از پراجکت مایلّو :D؟!

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
و اینست شیوه ی جدید تبلیغ برای بازی :d فک کن فردا کلیف میاد میگه من دارم یه بازی میسازم , آخرین بازیه بعدش میمیرم ... =))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: مرگ به زودی می‌اید و من یک بازی بیشتر نمی‌سازم.

فرهاد من هرچی گشتم توی متن چیزی مرتبط با این بخش قرمز رنگ ندیدم ؟:-/ خودت این رو نوشتی یا توی متن هم اشاره ایی به این موضوع شده و من نمیبینمش ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
فرهاد من هرچی گشتم توی متن چیزی مرتبط با این بخش قرمز رنگ ندیدم ؟:-/ خودت این رو نوشتی یا توی متن هم اشاره ایی به این موضوع شده و من نمیبینمش ؟

علی جان این متن هست. ولی خودمم در شک بودم که این نقل قول خودش هست یا سایت.

“death has got to be coming soon, surely.”

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر