ستایش بزرگان دنیای گیم از نمایش خیره‌کننده بازی The Last of Us

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209

23m6e.jpg

درود.

بازی‌ها خوب همیشه قابل ستایش هستند و خواهند بود. استودیو موفق Naughty Dog و خالق سری بازی‌های Uncharted در حال حاضر با انتشار جدیدترین گیم‌پلی بازی جدید خود یعنی The Last of Us در همایش E3 دیروز، به شدت مورد کانون توجه سازندگان بزرگ دنیا قرار گرفته است.

این بازی زیبا که بی‌شک یکی از عناوین مهم کنسول PS3 به شمار می‌آید با نمایش خیره کننده خود توانسته است مورد توجه مرد بزرگ دنیای گیم یعنی اقای Hideo Kojima قرار گیرد. استاد کوجیما بعد از دیدن تریلرهای این بازی در صفحه توئیتر خود بازی The Last of Us مورد لطف قرار داد و اذعان کرد:

" بازی The Last of Us بدون شک یک عنوان خارق‌العاده می‌باشد، وهمین امر باعث شده است که من بعد از مدت‌ها برای اولین بار بخواهم بازی کنم". وی در ادامه افزود: به عنوان یک سازنده بازی نسخه نمایشی بازی The Last of Us توانست حسادت مرا برانگیزد و شوق و لذت دوبارسازی را بار دیگر در من زنده کند، متشکرم.

این در حالی است که اقای Atsushi Inaba از Platinum Games نیز این بازی مورد تعریقف و تمجید قرار داد و افزود:

" نظری در مورد اینکه کنترلر بازی به چه نحوی است ندارم ولی بیان و ایجاد این مطلب در یک کار تعاملی شگفت انگیز است، فوق‌العاده است."

andriasang

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
حرفی در مورد این زده شُد که بازی رو PS3 بود یا PC ـه 200 میلیونی ؟! حتما باید یه نقل قولی کرده باشید ؟!

یعنی شما شک داری که اون چیزی که نشون دادن حتی به کنسولهای این نسل نزدیک هم نیست ؟! در خوشبینانه ترین حالت اختلافشون میشه 2 برابر اختلاف نسخه کنسولی و PC میدان نبرد 3 .
البته نظر من اینه که اصلا این بازی به هیچ وجه برای کنسولهای نسل حاضر نیست ، حتی با اختلاف گرافیکی زیاد .

the last of us برای این نسل هست و بهترین بازی این نسل است شک نکنید(البته با لطف خدا)گیم پلی بازی پخش شد و فوق فوق فوق عالی بود گیم پلی گرافیک و صدا هم دیگه هیچی از قبل معلوم بود.
Game of the year(با لطف خدا):the last of us
اینجوری هم که کوجیما و دیگر بزرگان گفتن پس دیگر هیچ

شما هم دیگه شورشو درآوردی ...

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
یعنی شما شک داری که اون چیزی که نشون دادن حتی به کنسولهای این نسل نزدیک هم نیست ؟! در خوشبینانه ترین حالت اختلافشون میشه 2 برابر اختلاف نسخه کنسولی و PC میدان نبرد 3 .
البته نظر من اینه که اصلا این بازی به هیچ وجه برای کنسولهای نسل حاضر نیست ، حتی با اختلاف گرافیکی زیاد .

نه ، منم دقیقا حرفم همین بود دیگه ، اصلا کاری به مقایسه ی ND و UBI نداشتم . دوستان کُلا عادت دارن هر جور دلشون میخواد برداشت کنن.

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
اینقدر همتون رفتین تو کف این بازی که کسی هیچ حرفی از تریلر های GoD of War نزد.
فقط این وسط من نمیدونم افت فریم تو TLOU رو بچه ها کجا دیدن ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انصافا تو محیط بیرون من هیچ ایرادی نمیتونم به گرافیک بگیرم با توجه به اینکه خیلی مونده تا ریلیز . راحت آنچارتد رو کنار میزد با اینکه هنوز نزدیک 1 سال به عرضه مونده و ناتی داگ رو هم میشناسی دیگه :D ؟ منم مخالف واژه بهترین هستم ولی فوق العاده بود گرافیک و همه چیزش . چون بیشتر تریلر تو محیط بسته بود نورپردازی زیاد به چشمت نیومده .
طبق گفته ی خود ناتی داگ نورپردازی در the last of us کاملاً واقع گرایانه کار شده و نورپردازی کاملاً متفاوتی با سری uncharted داره چون توی uncharted نورپردازی به شدت اغراق شده و پر زرق و برق کار شده بود !
این دقیقاً چیزیه که گفتن و لینکش هم موجوده , آقا امین از شما انتظار بیشتری میرفت ! وقتی این همه خبر و لینک قبلاً بوده عجیبه تحت تاثیر حرف یه سری هیتر قرار گرفتی !
فقط این وسط من نمیدونم افت فریم تو TLOU رو بچه ها کجا دیدن ؟
اینا از همون جا میاد که موقع تریلر قبل از E3 میگفتن فیزیک مو توی صحنه ی تصادف توی ذوق میزنه !
یه کم تیز باشید !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
طبق گفته ی خود ناتی داگ نورپردازی در the last of us کاملاً واقع گرایانه کار شده و نورپردازی کاملاً متفاوتی با سری uncharted داره چون توی uncharted نورپردازی به شدت اغراق شده و پر زرق و برق کار شده بود !
این دقیقاً چیزیه که گفتن و لینکش هم موجوده , آقا امین از شما انتظار بیشتری میرفت ! وقتی این همه خبر و لینک قبلاً بوده عجیبه تحت تاثیر حرف یه سری هیتر قرار گرفتی !

اینا از همون جا میاد که موقع تریلر قبل از E3 میگفتن فیزیک مو توی صحنه ی تصادف توی ذوق میزنه !
یه کم تیز باشید !

احسان زیاد نمیخام هایپزدگی نشون بدم واسه همین خیلی کول با قضیه برخورد میکنم. دیگه بعد از این همه مدت خدا رو شکر میتونم تشخیص بدم هیترا رو . من فقط میخام ریا نشه . حسین درسته قبلا زیاد هیت ورزیده ولی تو این پست لحنش هیتری نبود :D وگرنه خودم حسابشو میرسیدم (به قول خودت : شکلک خنده)

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اینقدر همتون رفتین تو کف این بازی که کسی هیچ حرفی از تریلر های GoD of War نزد.
سينگل GoW هنوز تو مرحله پری-آلفاست، بيايم در موردش چی بگيم مثلا؟
این الان پری-آلفا بود ؟ نه یعنی واقعا این الان پری-آلفا بود ؟
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.
پس به نظر شما چنين گرافيكی رو تو نسخه نهایی می بينيم؟

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
شما چجوری اینارو متوجه شدید دوست دارم بدونم اون لحظه با چی مقایسه کردید این بازی رو؟! نکنه Halo 4 ?:biggrin1:
گور پدر هیلو 4.به هیلو چیکار دارم؟واقعا خود درگیری دارید.در بُعد تکسچر،آنچارتد 3 فعلا از TLOU بهتره.شاید زمان عرضه اوضاع فرق کنه.

دیگه ایمان آوردم که عده بسیاری زیادی بچه تشریف دارن.اکثرا هی فقط دارن میگن گرافیک،گرافیک.اگر خیلی عشق گرافیک هستید برید یه Pc جمع کنید 3 میلیون،تا با گرافیکش خودتون رو خفه کنید.اون چیزی که باعث شگفتی همه از دیدن TLOU شد،گرافیک بازی نبود.سیستم گیم پلی بسیار جالب و جدیدی بود که بازی به نمایش گذاشت.آدم باید خیلی کوته بین باشه که این گیم پلی و تعلیق بی نظیر رو ول کنه و صرفا بخاطر گرافیک این بازی بشه فنش!!!!!!

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد

گل گفتی.

سينگل GoW هنوز تو مرحله پری-آلفاست، بيايم در موردش چی بگيم مثلا؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

شما دموی 2009 گاو 3 رو توی کنفرانس دیدی ؟ اگه ندیدی ما هم حرفی برای گفتن نداریم !
اگر دیدی با یه حساب سر انگشتی می تونی متوجه بشی این دمو از لحاظ کیفی از اون دمو بهتر بوده ! حالا اون دمو توی نسخه ی نهایی به چی تبدیل شد ! حالا ببین این به چی تبدیل میشه !

amirhp

کاربر سایت
Jul 12, 2011
69
نام
amir hossein
i love you Naughty Dog :d:d

اقایون دعوا نکنید اینو همه میدونیم هرکی این بازیرو بازی نکنه نصف عمرش بر فناست
بازی از هر لحاضی عالی بود
**==

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟