سایت IGDB.com افتتاح گردید!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام!

igdb.png

سایت IGDB.com از امروز به صورت Open Beta افتتاح گردیده است! هدف این سایت جمع آوری دیتابیسی یکپارچه و مفید برای گیمران سرتاسر دنیاست. به مانند IMDB، این سایت بخشی برای نمره دادن توسط کاربران [که می توان در آن به دو صورت کلی و جزئی به محتوای هر بازی نمره ای اختصاص داد.] دارد. هم چنین شما می توانید با ویرایش کردن صفحات بازی ها و کاراکترها، و فرستادن نقد خود به گسترش هر چه بیشتر این سایت کمک کنید!

منبع:IGDB.com

Golagha

کاربر سایت
Mar 1, 2015
76
از الان تکلیف نمرات خوشگل انحصاری ها معلومه
هیتر ها می ریزن با 5000000000000000000 تا اکانت نمره 0-1 می دن می ره

بعد می رسه سر COD vs BF همین داستان تکرار می شه ، می رسه سر Forza vs GT دوباره همین داستان تکرار می شه و ....
کلا نمرات این سایت دیدنی می شه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Imdb گيم؟؟

جالبه. اتفاقا بنظرم خوبه. اميدوارم بتونه موفق شه
imdb گیم ؟ مگه داریم ؟ :d این گیم دیتا بیسه اون مووی دیتا بیس :d
-------------------------------------------
خیلی باید زود تر از اینا ساخته میشد !
پ.ن : همچنان نمرات کاربرا در مورد انحصاریا به درد عممون میخوره :|:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
الان این پیش بینی های خفن در مورد نمرات انحصاری رو چجور از خودتون درمیارید؟
اگر این سایت بتونه مثل IMDB یا در اسکیلی مثل اون فعالیت کنه، جامعه ی آماری رأی دهنده ها به حدی میره بالا که نمرات چرت و پرت تقریباً ارزش خودشون رو از دست می دن و یه حدود خوبی برای نمرات بازی ها درمیاد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
الان این پیش بینی های خفن در مورد نمرات انحصاری رو چجور از خودتون درمیارید؟
اگر این سایت بتونه مثل IMDB یا در اسکیلی مثل اون فعالیت کنه، جامعه ی آماری رأی دهنده ها به حدی میره بالا که نمرات چرت و پرت تقریباً ارزش خودشون رو از دست می دن و یه حدود خوبی برای نمرات بازی ها درمیاد.
مثل نمرات Interview؟ :-/ :D یا نصف 250 تای برتر؟ :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مثل نمرات Interview؟ :-/ :D یا نصف 250 تای برتر؟ :D

الان خفنی؟:D The Interview چندبار تکرار شده؟
از بین اون نصف 250 فیلم برتر چندتاش رو شما دوست نداری؟ کلاً cool بودن یه چیزه منطقی بودن یه چیز بعضی وقت ها البته با هم می تونن اشتراک داشته باشن.:D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
نمره منتقدین بخاطر یه سری خوشمزگی (نمرات عجیب غریب) اینه اوضاعش...حالا نمره کاربرانی که 90 درصدشون بازی رو هم انجام ندادن خدا میدونه چی از آب در میاد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جدا از بحث نمرات، سایت جامع و مفیدی میتونه باشه

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
الان خفنی؟:D The Interview چندبار تکرار شده؟
از بین اون نصف 250 فیلم برتر چندتاش رو شما دوست نداری؟ کلاً cool بودن یه چیزه منطقی بودن یه چیز بعضی وقت ها البته با هم می تونن اشتراک داشته باشن.:D

دیگه وقتی «Amélie» که هیچی نداره میاد بالاتر از «La Dolce Vita» و «Fanny and Alexander» قرار می‌گیره لازم نیست بیشتر از این در رابطه‌اش صحبت کنیم. «Inglourious Basters» بالاتر از «مهر هفتم» و «پاپیون»؟ این یعنی این لیست یک شوخی بیشتر نیست. این‌ها فقط دو تا مثال بود. تازه اسم فیلم‌هایی که توی لیست نیست رو نگفتم. وقتی خبری از «The Wind» نیست ولی «Inception» میاد جزو Top 20 یعنی چی؟ وقتی مردم تو نقدهاشون از «Pulp Finction» به عنوان نماد فیلم مستقل یاد می‌کنن ولی هیچی از دهه‌ی ۶۰ نمی‌دونن یعنی چی؟ خودت بگو. :d

ولی با تمام این‌ها فکر می‌کنم گیمرها بهتر عمل کنن. کلاً نمره‌دهی‌شون منطقی‌تره. این صنعت به اندازه‌ی کافی جوون هست تا کسایی که این سایت رو می‌شناسن با بازی‌های قدیمی هم آشنا باشن. هنوز اونقدری بدبخت نشدیم که «Call of Duty» بیاد بالاتر از «Half-Life».

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دیگه وقتی «Amélie» که هیچی نداره میاد بالاتر از «La Dolce Vita» و «Fanny and Alexander» قرار می‌گیره لازم نیست بیشتر از این در رابطه‌اش صحبت کنیم. «Inglourious Basters» بالاتر از «مهر هفتم» و «پاپیون»؟ این یعنی این لیست یک شوخی بیشتر نیست. این‌ها فقط دو تا مثال بود. تازه اسم فیلم‌هایی که توی لیست نیست رو نگفتم. وقتی خبری از «The Wind» نیست ولی «Inception» میاد جزو Top 20 یعنی چی؟ وقتی مردم تو نقدهاشون از «Pulp Finction» به عنوان نماد فیلم مستقل یاد می‌کنن ولی هیچی از دهه‌ی ۶۰ نمی‌دونن یعنی چی؟ خودت بگو. :d

ولی با تمام این‌ها فکر می‌کنم گیمرها بهتر عمل کنن. کلاً نمره‌دهی‌شون منطقی‌تره. این صنعت به اندازه‌ی کافی جوون هست تا کسایی که این سایت رو می‌شناسن با بازی‌های قدیمی هم آشنا باشن. هنوز اونقدری بدبخت نشدیم که «Call of Duty» بیاد بالاتر از «Half-Life».

من کاری ندارم یه مشت خوره ی سینما نظرشون راجع به 250 فیلم برتر IMDB چیه [دقت کن گفته IMDB نه تاریخ.] من می دونم من به عنوان یکی از عوام[از نظر درک سینما.] نظرم به اون نظر نزدیک تره و افرادی مثل من بسیار بیشتر از شما هستند. امثال من هم شاید نظرشون با کیفیت نباشه ولی مطمئناً غیرمنطقی و بخاطر فن بوییسم نیست و اون ایرادی که دوستمون گرفت رو قشنگ پوشش داد. این که یک سری فیلم ها خوب نیستند به اندازه کافی که توی اون لیست باشن خب خیلی ها میگند این رو، ولی این که مثلاً توی همین سیستم بازی های انحصاری به حقشون نرسن خیلی استقراء جالبی نیست.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خیلی هم عالی... شدیدا نیازش احساس میشد. یه قدم دیگه برای جدی تر گرفته شدن صنعت گیم.
پ.ن: ۲۵۰ فیلم برتر imdb که خیلی شعره : ))))))) دلم بحال اونی که اونو جدی میگیره میسوزه.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
من کاری ندارم یه مشت خوره ی سینما نظرشون راجع به 250 فیلم برتر IMDB چیه [دقت کن گفته IMDB نه تاریخ.] من می دونم من به عنوان یکی از عوام[از نظر درک سینما.] نظرم به اون نظر نزدیک تره و افرادی مثل من بسیار بیشتر از شما هستند. امثال من هم شاید نظرشون با کیفیت نباشه ولی مطمئناً غیرمنطقی و بخاطر فن بوییسم نیست و اون ایرادی که دوستمون گرفت رو قشنگ پوشش داد. این که یک سری فیلم ها خوب نیستند به اندازه کافی که توی اون لیست باشن خب خیلی ها میگند این رو، ولی این که مثلاً توی همین سیستم بازی های انحصاری به حقشون نرسن خیلی استقراء جالبی نیست.

دقت کن که این فیلم‌ها بیشترین امتیاز رو (با توجه به تعداد رای) در مقایسه با فیلم‌های دیگه دارن، پس می‌شه ربطش داد به بهترین فیلم‌های تاریخ. این‌هایی که من گفتم رو فقط «خوره‌[های] سینما» نمی‌گن، باسوادهای سینما هم می‌گن. همون‌طور که اگه یکی بیاد داستان و گیم‌پلی «CoD: Ghosts» رو بهتر از «Bioshock Infinite» بدونه شاید خیلی‌ها بهش بخندن. درسته شاید یکی این‌طور فکر کنه، من هم به خاطر این که نظر شخصی‌اش هست چیزی نمی‌گم، ولی با هر منطقی بخوای داستان این دو بازی رو مقایسه کنی به این نتیجه می‌رسی که داستان Ghosts افتضاحی بیش نیست. به همون دلیلی که «One Direction» در مقابل بیتلز حرفی برای گفتن نداره. اتفاقاً این قضیه‌ی بازی‌های انحصاری خیلی هم جدی هست. ما تو فیلم همچین بحث‌های مقتیسه‌ای نداریم (زیاد نیستن در واقع)، ولی تو گیم چرا. اونقدری هستن که ۱-۲ امتیاز رو جابه‌جا کنن. تنها دلیلش هم سن هست، جماعت گیمر اکثرشون جوون هستن و علاقه‌ی خاصی به این فن‌بازی و اینطور بحث‌ها دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر