سایت تیزر جدید Atlus,شاید یک پرسونا!

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
p4banner580s.jpg

Atlus امروز یک سایت تیزر جدید باز کرد تا بازی جدیدی را معرفی کند.در این میان فونت نوشته ی سایت موجب شد که برخی طرفداران گمان کنند این بازی جدید هر چه باشد مربوط به سری مشهور پرسونا است!حرف ابتدای سایت P نیز میتواند نشانه ی پرسونا یا پرتابل باشد آیا این میتواند آنونسمنتی برای پرسونا 5 باشد؟!

2132458903_full.jpg

منبع
سایت تیزر
==================================================
:excited::excited::excited::excited::wow: :wow:OMG

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
Oh God... I Wanna Atelier Iris For PSP... Please...

مهدی PSP که تموم شد اما یدونه Atelier برای Vita صحبتش شده! غیر مستقیم هم تایید شده!

این Persona رو بچسب! من فقط امیدوارم برای PSP یا Vita نباشه! برای PS3 باشه! کلا این سری SMT خیلی عنوان توپ داره که هیچ کدوم رو این نسل ندیدیم! من هم Devil Summoner میخوام هم Digital Devil Saga و هم Persona!

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
قطعا بین تمامی نقش آفرینی های ژاپنی پرسونا یه چیز دیگه بود . امیدوارم که مولتی باشه .
خدا کنه نباشه (در صورتی که پِرسونا باشه). اونوقت دوستان ایکس بوکسیمون میپرن وسط از نام این فرنچایز سوء استفاده میکنن. مثل فاینال فانتزی 13.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این Persona رو بچسب! من فقط امیدوارم برای PSP یا Vita نباشه! برای PS3 باشه! کلا این سری SMT خیلی عنوان توپ داره که هیچ کدوم رو این نسل ندیدیم! من هم Devil Summoner میخوام هم Digital Devil Saga و هم Persona!
نه ماکان خیالت تخت هر چی هست واسه PS3 نیست فکر نکنم اصلا دست به همچین ریسکی بزنه
یا رو 3dsـــه که خرج کم وفروش زیاد داره یا رو vita(که باز بعید میدونم رو vita باشه)
این روزا همه پی گرافیک و multiplayer و .... کی rpg بازی میکنه؟! اونم ژاپنیش
به هر حال ما که بخیل نیستیم خدا کنه واسه PS3 باشه((((فقط:d)))

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
مهدی PSP که تموم شد اما یدونه Atelier برای Vita صحبتش شده! غیر مستقیم هم تایید شده!

لعنت بهت... این حرف که میگی PSP تموم شد مثله تیر توی قلبه! مثله سگ پشیمونم که PSP خریدم... حتی یه AI هم روش نیومد که دلم خوش باشه! هیچ RPG بدرد بخوری هم که قابل باشه نبومد...
اما در مورد Atlus بگم که این روزها به شدت بیشتر از Square Enix در ژانر RPG قبولش دارم! طراحی و داستان پردازی و گیم پلی بازی های این شرکت تا به حالا عالی بودن. ای خدا چی میشه یه Atelier Iris روی PSP یا اصلا روی PC بده؟ :d

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
لعنت بهت... این حرف که میگی PSP تموم شد مثله تیر توی قلبه! مثله سگ پشیمونم که PSP خریدم... حتی یه AI هم روش نیومد که دلم خوش باشه! هیچ RPG بدرد بخوری هم که قابل باشه نبومد...
rpg ی خوب هم داره این psp.همین امسال یه فاینال براش میاد,چندتا هم پرسونا اومده براش, innocent sin هم به زودی میاد!ولی در کل شاید چون ضعیفه واسش بازیه خیلی خفی نیومده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
نه ماکان خیالت تخت هر چی هست واسه PS3 نیست فکر نکنم اصلا دست به همچین ریسکی بزنه
یا رو 3dsـــه که خرج کم وفروش زیاد داره یا رو vita(که باز بعید میدونم رو vita باشه)
این روزا همه پی گرافیک و multiplayer و .... کی rpg بازی میکنه؟! اونم ژاپنیش
به هر حال ما که بخیل نیستیم خدا کنه واسه PS3 باشه((((فقط:d)))

اتفاقا اينا مدت هاست گفتن يه Working Title براي PS3 دارن كه شايعه بود Persona جديده! الانم همه RPG هاي ژاپني دارن روي PS3 ميان. ديگه نوبت Persona هست. البته منم خودم روي Vita شرط ميبندم!:D اين 3DS هم اساسا شوخي هست!:d

بدبخت اين همه بازي داشت!:d

اما در مورد Atlus بگم که این روزها به شدت بیشتر از Square Enix در ژانر RPG قبولش دارم! طراحی و داستان پردازی و گیم پلی بازی های این شرکت تا به حالا عالی بودن.

Same Here

كلا سازنده هاي بزرگ نسل قبل از جمله SE و tri-Ace و ... اين نسل گند زدن! در مقابل Atlus منفجر كرده! البته مهدي Type-0 رو ديدي؟ ناجور خوفه! SE كاري كرده كه من اميدم به FF برگرده! واقعا ادامه تكنيكي بر حق Crisis Core هست. چندان نا اميد نشو!:D تازه دايي نومورا هم هست!:d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
احتمال زیاد یه Persona جدید برای PS3 هست...

شماره 1 و 3 که برای PSP اومده....شماره دوم هم برای ds....

شماره چهارم هم قراره فصل پائیز انیمه ش پخش بشه>:d

http://myanimelist.net/anime/10588/Persona_4_The_Animation

در هر صورت چه شماره جدید باشه چه قدیمی....به شدت استقبال میشه:d

پ.ن : Final Fantasy Type 0 هم عالیه....حتماً دموش و بازی کنید...نظرتون عوض میشه;)

(^_^)

کاربر سایت
May 1, 2009
44
نام
Black
بدبخت اين همه بازي داشت!:d
این همه بازی داشت؟ مثلا چی؟ تو میدونی که من خوراکم JRPG هست و توی این گیر و دار تنها ژآنری که وجودش توی این PSP کم حس میشد همین JRPG بود. یا نبود و یا اگرم بود اینقدر ضعیف و ناچیز بود که آدم حوصله نمیکرد بشینه پاش. بازیهای جالب این نسل هم همین Crisis Core و Dissidia و پک تکمیلیش 012 (:d) یکی هم این Mana Khemia Student Alliance و Mimana Iyar Chronicles و Star Ocean و YS I & II که این آخری تنها چون خاطره ساز بود حال داد! دیگه چیز خاصی توی ژانر های RPG وجود نداشت یا شایدم بود و به یاد ندارم اما در مورد این Agito یا Type 0 یا ... باید بگم که امیدوارم خوب باشه! واقعا امیدوارم SE درست عمل کنه و طرفدارانش رو راضی نگه داره هرچند که با این تاخیر خوردناش حسی واسه طرفداران نمونده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر