سامسونگ دسته مخصوص خود برای گوشی های هوشمند را معرفی کرد

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
77705604274146773822.png

بر خلاف دسته های iPhone که به دیوایس وصل می شوند,دسته سامسونگ جدا بوده و می توان با استفاده از بلوتوث و NFC از آن استفاده کرد. وزن این دسته 195 گرم بوده و دارای d-pad با قابلیت گردش در هشت جهت, دو انالوگ و دو تریگر می باشد. این دسته با یک اپ مخصوص عرضه خواهد شد,که به گیمر اجازه می دهد که بازی هایی که از این دسته پشتیبانی می کنند را بیابد.

از این گیمپد می توان در تمام گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده کرد اما دارای چند ویژگی مخصوص_مثل دکمهplay_ برای خانواده گلکسی می باشد.
هدف این کمپانی از عرضه این دسته این است که دارندگان گوشی های گلکسی بتوانند با استفاده از کابل HDMI و یا برنامه مخصوص سامسونگ لذت بازی بر روی TV را تجربه کنند.
این دسته در حال حاضر در برخی کشور های اروپا عرضه شده است.

Last edited by a moderator:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اطلاعیه ها - اخبار بازی ها
از به کار بردن فعل "می باشد" به شدت خودداری کرده و از شکل صحیح آن یعنی "است" استفاده کنید.
برای افزایش حجم خبر از قرار دادن فاصله اضافی بین خطوط خودداری کنید.
در تیترهای خود، به هیچ وجه از علایم نگارشی مانند "نقطه"، "علامت تعجب" و یا "علامت سوال" استفاده نکنید. در مورد شایعات، تا حد امکان سعی کنید تیتری انتخاب کنید که نیاز به علامت سوال نداشته باشد ولی در صورت نیاز، در مورد شایعات استفاده از این علامت موردی ندارد.
این موارد رو در خبرهای بعدیتون رعایت کنین.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
ولی دسته ی زیبائیه . البته استفاده از آنالوگ های طرح 3DS و PSP که در جا حرکت میکنن ( مشکلی که در Psvita برطرف شد ) تا حدودی برای بازی هائی که با این آنالوگ قابل استفاده هستند دردسر سازه اما به طور کلی دسته ی خوبیه . نمیدونم چرا فکر میکنم طرحش بیشتر شبیه دسته های سگا مگا درایو ( دسته های شش دکمه ی تخم مرغی - دسته های سگا ساترن ) هست

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کاش انالوگاش بیشتر به سمت بیرون میومدن.الان انگار تخت هست.انگار نمیشه راحت انگشت رو فیکس انالوگ ها کرد.البته باید بیاد.
دکمه هاش هم باحالن.شبیه اعداد تاس هستن.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
اه اه اه چقدر بد ترکیبه!!!!بهترین دسته واسه دیوایس های آندرویدی فقط moga pro هست که کپی دسته xbox 360 ساخته شده که برای هر سبکی فوق العاده ست!!50 دلارم بیشتر نیست!!!حیف که تو ایران گیر نمیاد...

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
والا، این پست رو خوندم داغ دلم تازه شد! من آرزو به دل موندم موبایل سونی رو وصل کنم به LCD !!! خود گوشی بدون نرم افزار دسته PS3 رو راحت ساپورت می کنه و می تونی با بلوتوث باهاش کار کنی، اما کابل MHL که متصل کننده گوشی به TV هست باید مخصوص گوشی های سونی باشه (پردازنده)، اصلا تو ایران پیدا نمیشه! این حرفی بود که "سونی سنتر" تو تهران زد! :|
حالا برا سامسونگ رِه به رِه ریخته همه جا...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بدک نیست اما از اونجایی که سامسونگ محصولاتش کیفیت ندارن کافیه فقط بخوره زمین تا کلا نابود شه

البته لازم به ذکره که سامسونگ بهترین شرکت it جهان هست که بهترین لوازم الکترونیکی هم تولید می کنه تنها ایرادش همینیه که گفتم

- - -ویرایش - - -

والا، این پست رو خوندم داغ دلم تازه شد! من آرزو به دل موندم موبایل سونی رو وصل کنم به LCD !!! خود گوشی بدون نرم افزار دسته PS3 رو راحت ساپورت می کنه و می تونی با بلوتوث باهاش کار کنی، اما کابل MHL که متصل کننده گوشی به TV هست باید مخصوص گوشی های سونی باشه (پردازنده)، اصلا تو ایران پیدا نمیشه! این حرفی بود که "سونی سنتر" تو تهران زد! :|
حالا برا سامسونگ رِه به رِه ریخته همه جا...

شما کابل mhl Samsung اصلا بگیر من برای s2 گرفتم به راحتی هم جواب می ده منتها کابل برقشم باید وصل کنی من برای z تست کردم عین بنز جواب داد البته سرعت گوشی هم کاسته می شه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
شما کابل mhl Samsung اصلا بگیر من برای s2 گرفتم به راحتی هم جواب می ده منتها کابل برقشم باید وصل کنی من برای z تست کردم عین بنز جواب داد البته سرعت گوشی هم کاسته می شه

آخه یه MHL سامسونگ زدم، ولی تصویر نمی داد! فقط یک کابل بود، وسطش یک دستگاه بود که با سیم یکسره می شد، همین! چیزی رو به برق نمی زدی کــــه... :-?
سوال کردم از یکی، گفت باید MHL مخصوص پردازنده گوشیت باشه! مثلا اگر برای نکسوس 4 رو گیر بیاری رو گوشی های سونی هم جواب میده، چون چیپ جفتشون برای کوالکام هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر