سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
MGS4 برای 360 به مراتب صنعت گیم رو بیشتر به لرزه در میاره تا معرفی MGS5

در کل به شخصه از عقب گرد متنفرم..

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
همچین می گن ! انگار مثلا کوجیما تا جالا صنعت بازی رو به لرزه در نمی آورد !

لعنتی ! من عاشقه آرامشه قبل از طوفانم ! البته برای من این طوفانه قبل از سونامیه !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

معرفی بازی 4 سال پیش بر روی یک کنسولی که آخر عمرشو جلو گرده ؟ :d

Fratos جان این موتور بیشتر برای نسل بعد ساخته شده !

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

ازونجایی که به پرده برداری از انجین فاکس با یک بازی جدید که خود کوجیما هم داره کارگردانیش میکنه اشاره شده بعید میدونم از MGS4 خبری باشه.

اون چیز دیگه ای هم که میخواد پرده برداری بشه احتمالاً یک برنامه اجتماعی یا نمیدونم مثلاً یک بازی مثل اون هیلو ـه چی بود برای Xbox اومد که کلاً تاریخچه هیلو ـت رو بررسی میکرد و یک گذارش میداد و اینا! :D ازونا باشه!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من میگم دمویی که میخواد نشون بده یه Silent Hill هستش!:d حالا ببینید من کی گفتم:d
زیاد کولاک به پا کنه، کارش ساخته ست، ترورش میکنن:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
معرفی بازی 4 سال پیش بر روی یک کنسولی که آخر عمرشو جلو گرده ؟ :d

نه منم منظورم این بود که معرفی MGS4 برای 360 عقب گرد هست..

ازونجایی که به پرده برداری از انجین فاکس با یک بازی جدید که خود کوجیما هم داره کارگردانیش میکنه اشاره شده بعید میدونم از MGS4 خبری باشه.

اون چیز دیگه ای هم که میخواد پرده برداری بشه احتمالاً یک برنامه اجتماعی یا نمیدونم مثلاً یک بازی مثل اون هیلو ـه چی بود برای Xbox اومد که کلاً تاریخچه هیلو ـت رو بررسی میکرد و یک گذارش میداد و اینا! :biggrin1: ازونا باشه!

بابا 4 تا میخواد معرفی کنه

یکیش MGS5 باشه
یکیش تریلر FOX E
یکیش یک بازی مسخره برای موبایل یا کنسول دستی
یکی هم MGS4 برای 360

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اسنیک که قطعا نمیتونه حضور داشته باشه.پس شخصیت اول کی میتونه باشه؟

اسنیکِ، خود کوجیما گفته دوست داشتیم بریم سراغ یه شخصیت دیگه ! :d اما باهاش کار داریم ! بهترم هست ! من دوست دارم با یه مــــرد ( به قول بابا اِتی ) بازی کنم تا امثال رایدن و اون یارو تفلونه آکیبا ! :-&

فقط موندم تو این پستر تبلیغاتی که به بازی ساز نیاز داشتن واسه متال گیر 5 چرا عکس بیگ باس بوده اگه شخصیت اول اسنیکه ؟!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

یکیش MGS5 باشه
یکیش تریلر FOX E
یکی هم MGS4 برای 360
اگر از MGS4 برای 360 پرده برداری بشه واقعاً هم خودشو میاره پایین، هم فحش میده به کل طرفدارهاش! یعنی چی بازی که 4 سال از انتشارش میگذره رو وقتی واقعاً نیازی نیست دوباره منتشر کنه؟
واقعاً بعید میدونم همچین کار مضحکی بکنه :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

یکیش MGS5 باشه
یکیش تریلر FOX E
یکی هم MGS4 برای 360

شایدم یه بازیش برای PS Vita باشه ! خدارو چه دیدی ! اگه اینکارو کنه منم از این دو به شکی میام بیرون فرداش یه ویتا می خرم ! :d
خدا وکیلی عمرا متال گیر 4 نمیاد واسه ایکس باکس ! توو کتم نمی ره !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این یارو آکیبا، جانی رو من همش میدیدم حس میکردم تو یک نسخه از MGS شاید جاش بازی کنیم :D. لامصب ماسکش رو برداشت، هم قیافه اش یک کم شبیه اسنیک بود :D. هم یهو از این رو به اون رو شد :|.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر