سازند‌ه‌ی Machinarium خبر از سه پروژه‌ی جدید می‌دهد

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ag86hjljqbbrxujrzw1.jpg

حتماً تا به ‌حال اسم بازی Machinarium را شنیده‌اید. محصول استودیوی Amanita Designیک بازی ماجرایی بود که بازی‌کننده با ربات‌ها سر و کار داشت، اکثر قریب به اتفاق افرادی که نزدیک این بازی شده‌اند دلباخته و مبهوت بازی گشته‌اند؛ یک بازی پر از ایده‌های نو و طراحی هنری. با اینکه Machinarium در سال 2009 میلادی منتشر شده بود، تاکنون طرفداران تشنه‌ی کارهای جدید از این استودیو بوده‌اند. خوشبختانه جیکوب ورسکی (Jakub Dvorsky)، موسس شرکت طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی PC Gamer نوید سه پروژه‌ی آتی را می‌دهد. که این سه پروژه عبارتند از:

• Osada، یک بازی در تعامل با نماهنگ‌‌های به سبک موسیقی Psychedelic Country؛ که انتظار می‌رود به زودی در سایت Amanita قابل دسترسی باشد.
  • Botanicula، عنوانی "ساده، اما وسیع" در سبک ماجراجویی Point-and-Click که داستان پنج موجود ریز درختی را روایت می‌کند که برمی‌خیزند تا انگل‌ها و پارازیت‌های مهاجم بر لانه‌ی درختیشان را از بین ببرند و خانه‌ی خود را حفظ کنند. از قرار معلوم برای عرضه قبل از پایان سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است.
  • Samorost 3، ادامه‌ای بر سری زیبای ساخت Amanita، اولین قسمت این سری به صورت آنلاین برای عموم و رایگان قابل بازی بود. در حال حاضر به نظر می‌رسد که این عنوان بزرگترین پروژه‌ی Amanita‌ است، هنوز تاریخ عرضه‌ای برای آن وجود ندارد ولی تیم سازنده تصمیم دارد این بازی را برای کامپیوتر‌های شخصی، کنسول‌های خانگی و انواع تبلت‌ها منتشر کند.
هر سه بازی به نظر عنواینی ناب و خالص از نوع مشیناریومی هستند! به شخصه توانایی صبر کردن برای این سه بازی را ندارم!

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
Machinarium واقعا فوق العاده بود.باید دید با این بازیهای جدید چیکار میکنن.امیدوارم خوب از آب در بیان

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واقعا خبر عالی ای بود.:x
با اینکه machinarium رو تموم نکردم(تا بعد از دوز رفتم:D) ولی از همون لحظه ی اول هر کس بازی کنه عاشقش میشه.واقعا بازی دوست داشتنی ای بود.نوآوری از سر و کولش میبارید.:D
امیدوارم این سه تا بازی هم در هون حد ظاهر بشن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
واقعا خبر عالی ای بود.:x
با اینکه machinarium رو تموم نکردم(تا بعد از دوز رفتم:D) ولی از همون لحظه ی اول هر کس بازی کنه عاشقش میشه.واقعا بازی دوست داشتنی ای بود.نوآوری از سر و کولش میبارید.:D
امیدوارم این سه تا بازی هم در هون حد ظاهر بشن.
من تو دوزش گیر کردم:(( (شطرنج بودا:D)
وای چه شود اگه بازیاشون بازم عین ماشیناریوم بشه چه شود :X
به به@
(راستی فقط برای pc میاد دیگه؟)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
واقعآ بازی Machinarium از هر عنوانی که فکرشو بکنین سخت تره خداییش ! اوایلش زیاد مشکل نیست اما وقتی میرسه به دوز و معماهای انتهای بازی، واقعآ فکر میخواد برای تموم کردن بازی !

کلآ من به این شرکت و عنوانهاش اعتقاد خاصی دارم و میدونم عنوانهایی که میسازن یک نواوری توش هست ! حالا چه یک بازی اکشن باشه، چه یک بازی فوق العاده ساده اما بسیار بزرگ !

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Machinarium شاهکاری بود که دوره ای که بازی باید فقط گرافیک داشته باشه تا سریع 10 ردیف کنه و به به وچه چه کنن براش, واقعا آدمو وادار به فکر میکرد!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
واقعآ بازی Machinarium از هر عنوانی که فکرشو بکنین سخت تره خداییش ! اوایلش زیاد مشکل نیست اما وقتی میرسه به دوز و معماهای انتهای بازی، واقعآ فکر میخواد برای تموم کردن بازی !

کلآ من به این شرکت و عنوانهاش اعتقاد خاصی دارم و میدونم عنوانهایی که میسازن یک نواوری توش هست ! حالا چه یک بازی اکشن باشه، چه یک بازی فوق العاده ساده اما بسیار بزرگ !
درسته مشکل بود ولی فکر نکنم تو سختی به Super Meat Boy میرسید! :D
اما جداً عنوانی بود فراموش نشدنی!
Machinarium شاهکاری بود که دوره ای که بازی باید فقط گرافیک داشته باشه تا سریع 10 ردیف کنه و به به وچه چه کنن براش, واقعا آدمو وادار به فکر میکرد!
درسته، کلاً این روزا کم شدن عناوینی که فکر بازی کننده رو بخوان. الان اکثراً با جسمش کار دارن که چهار تا دکمه رو فشار بده و تمام.
باز خدارو شکر با قوت گرفتن بازی های آرکید از این وضع فلاکت بار (!) در اومدن بازی‌ها، که میشه بازی‌هایی مثل لیمبو، برید، واچر و اینا رو دید.
خدا بیامرزه پدر ورسکی و دوستان گرامیشو که در این راه قدم برمیدارن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سه بازی عجیب که مطمئنا خیلیها رو ذوق زده می کنه.
هر چند وقت نکردم Machinarium رو تموام کنم اما واقعا بازی من رو مات و مبهوت کرد، بخصوص از لحاظ هنری.
ان شا الله هر سه بازی جدید این استودیو باز هم از نظر هنری سر باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر