سازندگان Xbox One دلیل حضور یک کینکت در هر بسته این کنسول را شرح داده اند

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
kinect11.jpg

یکی از اعضای تیم سازندگان Xbox One به تازگی اطلاعات جدیدی را از این کنسول منتشر کرده است.همانطور که می دانید در هر بسته این کنسول یک عدد کینکت نیز موجود می باشد که همین مورد باعث اخلاف $100 قیمت به رقیب خود یعنی PS4 شده است.در این مورد سازندگان کنسول معتقدند که این دستگاه آزادی عمل به بازی سازان، برای امکاناتی منصر به فرد می دهد.
سخنان ایشان :
هدف از قرار دادن کینکت در تمامی بسته های Xbox این است که بازی سازان را ضمانت کند که اگر قابلیت هایی برای کینکت در بازی خود در نظر گرفته اند همه خواهند توانست آن را تجربه کنند.من شده است که برخی مردم را می بینم که تجربه کینکت را از دست می دهند زیرا آنها همانطور که من از آن بهره می برم استفاده نمی کنند.این دستگاه یک بخش کامل از تجربه Xbox One می باشد.کارایی های کینکت در Xbox One به حدی زیاد است که نمی توانم تصور کنم سازندگان با آن چه خواهند کرد.
هنچنین ایشان معتقند که مردم دید بهتری به این وسیله داشتند اگر نیاز نداشت دائما به کنسول وصل باشد
نظر شما درباره کینکت و کارایی هایش چیست؟
Gamingbolt

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
موضوع اینه که همه چی رو از نظر گیم نگاه میکنید:D Xbox One قراره علاوه بر یه کنسول گیم، یه کنسول سرگرمی باشه از همه لحاظ. خیلی ها بشینن باهاش فیلم و سریال ببینن، TV ببینن، به عنوان مرورگر ازش استفاده کنن و ... . کلا یه دستگاه همه کاره باشه. حالا یه کسی که اصلا گیمر نیست خوشش نمیاد موقع فیلم دیدن همش یه دسته دستش باشه برای عقب جلو کردن و کانال عوض کردن و اینا:D نمیشه هم مثل تلویزیون یه کنترل براش درست کرد داد دست مردم! کینکت تمام این کارهای user interface رو انجام میده به راحتی. راحت تر از هر چیز دیگه ای.

حالا این یکی از کارهاییه که میتونه انجام بده. میگم که، از تمام زوایا نگاه نمیکنید به قضیه. قابلیت هایی که کینکت 2 داره فوق العاده بیشتر از اون چیزیه که فکر میکنید. چه تو گیم، چه خارج از گیم.
تو همین خبر Reddit طرف میگه ساخت کینکت اندازه ساخت یه کنسول هزینه داره برای مایکروسافت، یعنی واضحه داره روی هر کینکت ضرر هم میده! پس این اسمش زورچپونی نیست چون سودی بابت فروش کینکت دریافت نمیکنه. حتما وجودش خیلی حیاتیه که داره این کار رو میکنه.

من خودم همیشه از این مسئله که XBox داره به سمت یه Multimedia Box می‎‌ره دفاع کردم. به عنوان کسی که چندین ساله دارم از HTPC استفاده می‎کنم خیلی خیلی استقبال می‎کنم از این کارشون.
ولی XBox اگر هم قراره جامعه‎‌ی بزرگتری رو در بر بگیره، باید حق انتخاب بده به مشتری. کسی که XBox رو انحصاراً برای گیم می‎خواد، و دلش نمی‎خواد از اون ویژگی‎های Fancyـه کینکت استفاده کنه، چرا باید 100 دلار اضافه بده؟ (حتی اگه قیمت واقعیش 300 دلار باشه و 200 دلار بهمون بخشیده باشن!).
اونی هم که هدفش از خرید XBox استفاده از اون مواردی هست که شما گفتی، حتماً کینکت رو تهیه می‎کنه.

در مورد قیمت تمام شده کینکت هم باید بگم که اونا به دراز مدت فکر می‎کنن، وقتی که کینکت رو به خورد ملت دادن، تعداد کسایی که کینکت دارن بیشتر و بیشتر می‌شه و این به ناشرها اطمینان خاطر می‌ده که از بازی‌هایی که برای کینکت می‎سازن بیشتر و بهتر استقبال می‎شه، بازی‎های بیشتر و بهتر مجدداً یه عده دیگه رو که کینکت و بازی‌هاشو پسندیدن به خرید XBox One ترقیب می‌کنه و این پروسه ادامه پیدا می‌کنه تا این که خرید XBox One و کینکت خیلی منطقی به نظر بیاد و این در انتها یعنی سودآوری بیشتر برای مایکروسافت. عاشق چشم و ابروی من و شما نیست که یه وسیله 200 دلاری رو 100 دلار بفروشه. احساس می‎کنه این کار در دراز مدت سودآوری بیشتری براشون داره.
اما صورت مسئله رو پاک نکنید، خودش می‌دونه اگه زور چپون نکنه، اون قدر وسیله دندون‌گیری نیست که خودش جای خودشو توی بازار پیدا کنه. یا حداقل به اون مرزی از محبوبیت برسه که با زورچپون کردنش می‌رسه. در انتها فقط و فقط دنبال پول بیشتر هستن و این وسط تر و خشک با هم می‌سوزن، یعنی یکی مثل من که اصلاً استفاده‎ای از این وسیله نمی‎کنه، و اون خدمات جانبیش برام ارزشی نداره، مجبور هستم 100 دلار پول بی‎زبون رو بریزم به حساب مایکروسافت. شما خریدش رو به صرفه می‎دونید؟ مشکلی نیست، ولی بپذیرید که خرید اجباریش واسه خیلی‌ها ریختن پول توی جوب هست و حق دارن اعتراض کنن. دلیل نداره همیشه با سیاست‌های یه شرکت موافقت کنیم، حتی اگه احساس می‌‎کنیم بهترین شرکت تاریخ بوده و عاشق سینه چاکش هستیم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
من خودم همیشه از این مسئله که XBox داره به سمت یه Multimedia Box می‎‌ره دفاع کردم. به عنوان کسی که چندین ساله دارم از HTPC استفاده می‎کنم خیلی خیلی استقبال می‎کنم از این کارشون.
ولی XBox اگر هم قراره جامعه‎‌ی بزرگتری رو در بر بگیره، باید حق انتخاب بده به مشتری. کسی که XBox رو انحصاراً برای گیم می‎خواد، و دلش نمی‎خواد از اون ویژگی‎های Fancyـه کینکت استفاده کنه، چرا باید 100 دلار اضافه بده؟ (حتی اگه قیمت واقعیش 300 دلار باشه و 200 دلار بهمون بخشیده باشن!).
اونی هم که هدفش از خرید XBox استفاده از اون مواردی هست که شما گفتی، حتماً کینکت رو تهیه می‎کنه.

در مورد قیمت تمام شده کینکت هم باید بگم که اونا به دراز مدت فکر می‎کنن، وقتی که کینکت رو به خورد ملت دادن، تعداد کسایی که کینکت دارن بیشتر و بیشتر می‌شه و این به ناشرها اطمینان خاطر می‌ده که از بازی‌هایی که برای کینکت می‎سازن بیشتر و بهتر استقبال می‎شه، بازی‎های بیشتر و بهتر مجدداً یه عده دیگه رو که کینکت و بازی‌هاشو پسندیدن به خرید XBox One ترقیب می‌کنه و این پروسه ادامه پیدا می‌کنه تا این که خرید XBox One و کینکت خیلی منطقی به نظر بیاد و این در انتها یعنی سودآوری بیشتر برای مایکروسافت. عاشق چشم و ابروی من و شما نیست که یه وسیله 200 دلاری رو 100 دلار بفروشه. احساس می‎کنه این کار در دراز مدت سودآوری بیشتری براشون داره.
اما صورت مسئله رو پاک نکنید، خودش می‌دونه اگه زور چپون نکنه، اون قدر وسیله دندون‌گیری نیست که خودش جای خودشو توی بازار پیدا کنه. یا حداقل به اون مرزی از محبوبیت برسه که با زورچپون کردنش می‌رسه. در انتها فقط و فقط دنبال پول بیشتر هستن و این وسط تر و خشک با هم می‌سوزن، یعنی یکی مثل من که اصلاً استفاده‎ای از این وسیله نمی‎کنه، و اون خدمات جانبیش برام ارزشی نداره، مجبور هستم 100 دلار پول بی‎زبون رو بریزم به حساب مایکروسافت. شما خریدش رو به صرفه می‎دونید؟ مشکلی نیست، ولی بپذیرید که خرید اجباریش واسه خیلی‌ها ریختن پول توی جوب هست و حق دارن اعتراض کنن. دلیل نداره همیشه با سیاست‌های یه شرکت موافقت کنیم، حتی اگه احساس می‌‎کنیم بهترین شرکت تاریخ بوده و عاشق سینه چاکش هستیم.
شما نمیدونید کینکت قراره چه استفاده هایی داشته باشه. منم نمیدونم. پس بهتره پیش پیش قضاوت نکنیم درباره اش.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اگه کینکت جزو کنسول حساب میشه و چیز جدایی نیست پس میشه گفت که کنسول xboxone گرونتر از ps4 هست دیگه؟پس برای یک نفر که میخواد خرج کمتری بکنه(خصوصا تو ایران) و دنبال کارایی ها و قابلیت های کینکت نیست مسلما ps4 بهتره،البته هنوز تا عرضه مونده ولی فعلا که اینجوری به نظر می رسه

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
شما نمیدونید کینکت قراره چه استفاده هایی داشته باشه. منم نمیدونم. پس بهتره پیش پیش قضاوت نکنیم درباره اش.

کی گفته نمیدونیم عوض کردن کانال ها و یسری قابلیت In- game و حرف زدن و دستور صوتی به ایکس باکس بیشتر نیست که بقیه قابلیت هاشم قابلیت دوربین معمولیه!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
من که شخصا حاضرم این 100 دلارو(340 هزار تومن)x)با کمال میل بدم....به نظره من به قابلیتاش میرزه مطمئن باشین بعد از چند وقت با چند تا اپدیت بهترم میشه:bighug:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
@ افشین :

مگه تو نمی گی کینکت آش دهن سوزی نیست ؟ وسیله بدرد نخوری ـه . . بازی درست حسابی نداره . . . مسخرست و الی آخر. . . ؛ خوب تنها راهی که میتونن این مشکلات رو حل کنن همین به قول خودت به زور چپوندن کینکت داخل پک های X1 هست دیگه :d و ِالا مطمئن باش هرکس دیگه ایی هم بره کینکت بخره( اگه صرفاً واسه بازی خریده باشه ) تا موقعی که بازی درست حسابی براش عرضه نشه مسلماً بعد یه مدت دیدگاهی مثل تو پیدا میکنه :d

این قضیه هم فقط مربوط به کینکت نیست هر وسیله یا دستگاهی دیگه هم زمانی ارزش خرید داره که از لحاظ نرم افزاری (یا حالا هر مقصودی که براش طراحی شده ) در حد مطلوب ساپورت و پشتیبانی شه ؛ در غیر این صورت کینکت که هیچ همین X1 و PS4ـش هم تا زمانی میتونن مشتری راضی نگه دارن که بازی های با کیفیت و قابل قبول داشته باشن ، مطمئن باش اگه این عناوین رو ازشون بگیری از همون کینکتی که فکر میکنی مضخرفه بی مصرف تر و مسخره تر بنظر میان.

در هر صورت بنظرم مایکرو کاره درستی کرده همین الان نگاه کنید من کاری ندارم ایده هل دادن یا تشخیص صدا توسط زامبی ها تو Dead Rising 3 جالب هست یا نه ولی همین ایده های به ظاهر ساده یه شروع هست و نکته امیدوار کنندش اینکه تو عناوین هاردکـور داریم این قابلیت هارو میبینیم و مطمئناً تنها دلیل شکل گیری این ایده ها وجود اجباری کینکت در کنار X1 بوده .

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
در حال حاضر به نظرم باید قبول کرد به خصوص واسه ما ایرانی ها 100$ یعنی 100$ به معنی دیگر 350000 تومان و این پول واسه خیلی از افراد پول خیلی زیادیه. و خیلی از افراد شاید به خاطر این مسئله و دلرحم بودن بیش از حد فروشندگان ایرانی شاید نتونن برن سراغ ایکس باکس وان و برن به جاش ps4 بخرن که مثلا صرفه جویی کرده باشن.
تو اونور دنیا هم همینطوره و 100$ بالا پایین خیلی از چیزا رو تغییر میده و واسه ملت اونجا هم مهمه.
به نظرم مایکرو اگه حق انتخاب میداد خیلی بهتر میشد. هر چه قدر هم که مسوولان مایکرو بگن فلان امکانات داره و blah blah ولی اکثر این ملت معترض کارکرد کینکت 1 رو دیدن از جمله خودم و براشون ذهنیت بدی به وجود امده در مورد کینکت. و به نظرم باید قبول کرد تا وسیله مثل کینکت بخواد به اون حد ارمانیش برسه مثل نمایش milo تو e3 خیلی جا واسه پیشرفت داره و بعید میدونم تو این کینکت هم بشه ازش به عنوان وسیله هاردکور استفاده کرد.
اره به خاطر همین چیزا کلی معترض هستش. سونی فن هم نیستن بخوایم بهشون ترولر یا فلان چیز بگیم. فقط یه انتظار دارن اونم یه چیزه: حق انتخاب!
(شرمنده طولانی شد دیگه)

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
@فرخ
برای حق انتخاب لازم نیست 100 مدل کنسول بدن، اگر امکان خرید کنسول به تنهایی و یه باندل با کینکت وجود داشت اینقدر بحث پیش نمیومد،
تازه قیمت قابل مقایسه با کنسول رقیب هم میداشتن در اونصورت.

به هر حال امیدوارم ایندفعه نقاشی میگیری جلوش اسکن کنه و تحلیلش کنه و در ضمن نظرشم بگه (مایلو)!
یا بتونه که پشت اسکیت برد هم انگشتای دست رو تشخیص بده!

ایده ی شنیدن صدای افراد داخل اتاق با میکروفن های pseye و هل دادن زامبی ها با کنترلر ، با دسته های نسل قبل سونی هم قابل پیاده سازیه و به نظرم اساسا ربطی به motion control نداره!

من با بابک بیشتر موافقم نه برای مقایسه با آیفون ، بخاطر امکانات اضافه ای که کینکت تو دنیای خارج از بازیها به کاربر میده و البته چون این جامعه هدف الزاما گیمر نیستن باید کینکت آپشن میبود تا بحث تحمیل به گیمرها پیش نیاد.

به هر حال این ایده "که اگر اجباری نبود حمایت نمیشد" رو قبول ندارم
چون اگر کینکت خوب باشه و درست معرفی بشه (بدون اغراق و بزرگ نمایی) استفاده میشه ازش ،با اینحال نه از طرف گیمرها و نه از طرف سازنده ها جایگزین کنترلر نخواهد شد.

همه ی اونهائی که Move و/یا Kinect دارن مطمئنا تجربه Family party هائی که خیلی هم فانِ و سرگرم کننده رو دارن
و میتونم حدس بزنم که عمده کاربرد Motion controller براشون تو این موارد بوده ، ولی برای یه هاردکور گیمر واقعا این چند درصدِ مواقع استفاده از کنسول رو شامل میشه؟
ایکاش حق انتخاب بدون اون رو هم به خریدار ها میتونست بده تا صرفا صدای اعتراض بلند نباشه

وگرنه من شخصا به دلیل اینکه :
1- تلویزیون غیر اسمارتم رو که ازش راضی هستم با فقط 100 دلار برام اسمارتش میکنه با کلی امکانات
2- وقتی Family party داری و با غیر گیمرها میخوای خوش بگذرونی فوق العادس
حتما میخرمش ،
ولی ظاهرا به دلیل بعضی سیاستگزاری ها و طراحی های خاص باید اجبارا به کنسول وصل باشه و این دست مایکروسافت رو برای انتخابی کردنش احتمالا بسته.

یه مسئله دیگه هم خصوصا برای اونوری ها مهمه (با توجه به اتفاقات اخیر تو زمینه Privacy policey و افشای یه سری اطلاعات خصوصی کاربرا توسط کمپانی های بزرگ)
اون هم اینه که جالب نیست اگر مثلا بهت بگن :
آقا کامپیوترت بدون دوربین یا وب کم کار نمیکنه ، در ضمن یه میکروفن توپ هم باید کنارت باشه!؟!
و تازه این اتفاق تو مرکز خونه و تو سالنی که عمده وقتت رو میگذرونی داره میفته!
حالا خدارو شکر آنلاین اجباری رو برداشتن و گرنه دیگه اصلا جالب نمیبود!

آخرین ویرایش:

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
@ افشین :
در هر صورت بنظرم مایکرو کاره درستی کرده همین الان نگاه کنید من کاری ندارم ایده هل دادن یا تشخیص صدا توسط زامبی ها تو Dead Rising 3 جالب هست یا نه ولی همین ایده های به ظاهر ساده یه شروع هست و نکته امیدوار کنندش اینکه تو عناوین هاردکـور داریم این قابلیت هارو میبینیم و مطمئناً تنها دلیل شکل گیری این ایده ها وجود اجباری کینکت در کنار X1 بوده .
این ایده های به ظاهر ساده تو عناوین هاردکور همین نسل هم بوده.
Mass Effect 3
Skyrim
Ghost Recon :Future Soldier
Splinter Cell :Blacklist
Halo Combat Evolved anniversary Edition
و ...
همین بازی ها با وجود اختیاری بودن کینکت این ایده ها رو پیاده کردن.
و این ایده های هم شروع هیچ چیزی نبوده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
@فرخ
برای حق انتخاب لازم نیست 100 مدل کنسول بدن، اگر امکان خرید کنسول به تنهایی و یه باندل با کینکت وجود داشت اینقدر بحث پیش نمیومد،
تازه قیمت قابل مقایسه با کنسول رقیب هم میداشتن در اونصورت.

به هر حال امیدوارم ایندفعه نقاشی میگیری جلوش اسکن کنه و تحلیلش کنه و در ضمن نظرشم بگه (مایلو)!
یا بتونه که پشت اسکیت برد هم انگشتای دست رو تشخیص بده!

ایده ی شنیدن صدای افراد داخل اتاق با میکروفن های pseye و هل دادن زامبی ها با کنترلر ، با دسته های نسل قبل سونی هم قابل پیاده سازیه و به نظرم اساسا ربطی به motion control نداره!

من با بابک بیشتر موافقم نه برای مقایسه با آیفون ، بخاطر امکانات اضافه ای که کینکت تو دنیای خارج از بازیها به کاربر میده و البته چون این جامعه هدف الزاما گیمر نیستن باید کینکت آپشن میبود تا بحث تحمیل به گیمرها پیش نیاد.

به هر حال این ایده "که اگر اجباری نبود حمایت نمیشد" رو قبول ندارم
چون اگر کینکت خوب باشه و درست معرفی بشه (بدون اغراق و بزرگ نمایی) استفاده میشه ازش ،با اینحال نه از طرف گیمرها و نه از طرف سازنده ها جایگزین کنترلر نخواهد شد.

همه ی اونهائی که Move و/یا Kinect دارن مطمئنا تجربه Family party هائی که خیلی هم فانِ و سرگرم کننده رو دارن
و میتونم حدس بزنم که عمده کاربرد Motion controller براشون تو این موارد بوده ، ولی برای یه هاردکور گیمر واقعا این چند درصدِ مواقع استفاده از کنسول رو شامل میشه؟
ایکاش حق انتخاب بدون اون رو هم به خریدار ها میتونست بده تا صرفا صدای اعتراض بلند نباشه

وگرنه من شخصا به دلیل اینکه :
1- تلویزیون غیر اسمارتم رو که ازش راضی هستم با فقط 100 دلار برام اسمارتش میکنه با کلی امکانات
2- وقتی Family party داری و با غیر گیمرها میخوای خوش بگذرونی فوق العادس
حتما میخرمش ،
ولی ظاهرا به دلیل بعضی سیاستگزاری ها و طراحی های خاص باید اجبارا به کنسول وصل باشه و این دست مایکروسافت رو برای انتخابی کردنش احتمالا بسته.

یه مسئله دیگه هم خصوصا برای اونوری ها مهمه (با توجه به اتفاقات اخیر تو زمینه Privacy policey و افشای یه سری اطلاعات خصوصی کاربرا توسط کمپانی های بزرگ)
اون هم اینه که جالب نیست اگر مثلا بهت بگن :
آقا کامپیوترت بدون دوربین یا وب کم کار نمیکنه ، در ضمن یه میکروفن توپ هم باید کنارت باشه!؟!
و تازه این اتفاق تو مرکز خونه و تو سالنی که عمده وقتت رو میگذرونی داره میفته!
حالا خدارو شکر آنلاین اجباری رو برداشتن و گرنه دیگه اصلا جالب نمیبود!
چه خوبه که اینطوری منطقی بحث بشه از این بابت هم تشکر میکنم از شما . مشکل من با بعضی ها اینه تو اول پستش یدونه تیکه اشغال میاد یا میگه اگه من نخوام باید کی را ببینم و.........!

شما کل پستهای من را دنبال کنی منطور من واضحه کینکت اگر به قول بعضی ها هم باید اجباری بشه چون چیزی که تو دست هر دارنده کنسول x1 باشه بازیسازها پروژه ها بزرگی براش تدارک میبینند کلی ایده جالب میتونند پیاده کنند . بعضی از صحبت ها را واقعا من نمیتونم درک کنم که چطور اینطوری بی منطق از دهن بعضی ها در میاد ؟! مثلا دارم میگم کینکت میتونه به عنوان یه وسیله تکمیل کننده کنار دسته هم باشه بعد برمیگرده میگه اینجوری به درد نمیخوره باید با کینکت بشه همه سبکها را بازی کرد ! یا مثلا مثال میزنی با همین کنیکت هم بازیهایی میتونی انجام بدی که نمیشه با همین دسته های معمولی انجام میگه خب دو کنسول برای هر قشر بشازه ! این حرف را زدن برای ما خیلی راحته ولی کنترل کردن دوتا بازار جدا از هم با سیسات های متفاوت سخت از اون چیزیه که فکرش را کنی هست و بازم بازیسازها نمیتونند اون ایده های جالبشون را در حالت ترکیبی هم استفاده کنند و بازرم دست بازیسازها محدود میشه . کله این حرفها را جمع کنی با 100 دلار حل شدنی هست چیزی که با شروع هر نسل این قضیه وجود داشته مطمئنا هم روی همین قضیه مایکرو بجای سود کردن هم کلی ضرر میبینه ولی اینکار لازمه .

شما الان یه شرکت نینتندو را در نظر بگیر از اولین روز پیدایش حالا خلاصه کنیم از دو نسل قبل را در نظر بگیر از همین سیستم معمولیه دسته داشت استفاده میکرد ! بعد یدفعه اومد wii را ساخت که کنترل جدید اختراع کرد و شد استانداد کنسولش و کلی فروش کرد همین نسل هم دوباره داره یه کنترلر جدید دیگه استفاده میکنه که اسمش را گذاشتند سینی :D حالا این نسل را کاری ندارم ولی در نسل فعلی هم wii خیلی فروخت و اسمه کار نینتندو را هم چیزی نمیشد گذاشت ! دقت هم کنیم کنسولهای نینتندو هم با مشخصات سخت افزاری کنسول ارزونی هم نیستند ! حالا مایکرو اومده یه ایده خیلی بزرگتر از نینتندو گذاشته یعنی داره تمام قشر گیمرها را در نظر میگره هم هاردکور و کژوالها و هم میتونه کینکت را به صورت ترکیبی تو بازیهای هارد کور هم به کار برد.

اصلا سخت نیست یکم ادم فکر کنه واقعا از سیستم های پیاده شده تو کینکت کارهای بسیار خلاقانه و بسیار جذاب بدون تحرک زیاد میشه تو همین بازهای هاردکور به کار برد که لذت بازی را دوچندان کنه من خودم بعضا فکر میکنم ایده های خیلی جالبی میشه پیاده کرد . عوض شدن نسل همین معنی را میده ما محکوم نیستیم تا ابد از یه سیستم کنترل استفاده کنیم کسی هم که مشکل داره نمیتونه بگه اختیاری باشه چون همونطور که گفتم تو چیزی که اختیاری باشه نیمشه ایده ها و پروژه هایث بزرگ پیاده کرد این قضیه به عادت کردن هم خیلی ربط داره ! نظر من اینه که یکم بگذره و گیمرها با کینکت عادت کنند میبیند که بیشتر از اون چیزی که ازش نفرت داشتند چیز به درد بخوری هم هست ! تو همین زندگی خودمون هم به چیزی عادت کنیم خیلی سخته بشه رفت طرف چیز دیگه حتی بارها شده از چیزی نفرت داشتم ولی بنابه دلایلی رفتم کنارش دیدم اونوجوری که فکر میکردم نبوده و کار را ساده تر و بهتر هم میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر