ساخت MAP برای بازی Command & Conquer Generals Zero Hour با نرم افزار WorldBuilder

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
feedthumb.php

سلام دوستان گُل ، حالات؟احوالات؟
بنده چند مپ با نرم افزار WorldBuilder درست کردم ، میزارم برای دانلود که هم ببینید و هم استفاده کنید! :d
اگه کسی هم دوست داشت کار با این نرم افزار رو یاد بگیره تو همین تاپیک بگه تا راهنمائیش کنم!
البته کار باهاش زیاد سخت نیست! ;)

آخرین ویرایش:

17

کاربر سایت
Feb 20, 2007
69
من کار با این نرم افزار بلدم فقط برا گذاشتن ai ی که همزمان تو multiplayer با همه بجنگه مشکل دارم یا مثلا گذاشتن یک بشکه که هرکی رفت روش بترکه!(میشه گذاشت ولی بازیکنا را دشمن خودش نمیشناسه نمیترکه)
لطفا کمک کنید:d

farzad26

کاربر سایت
Aug 19, 2012
4
feedthumb.php

سلام دوستان گُل ، حالات؟احوالات؟
بنده چند مپ با نرم افزار WorldBuilder درست کردم ، میزارم برای دانلود که هم ببینید و هم استفاده کنید! :d
اگه کسی هم دوست داشت کار با این نرم افزار رو یاد بگیره تو همین تاپیک بگه تا راهنمائیش کنم!
البته کار باهاش زیاد سخت نیست! ;)

salam dadash khobi mano yadete ye chand vaght migoftam ip genralam chage nemishe akharesh fahmidam anti virus gir midad pak kardam dorost shod nod32 v4 rikhtam alan moshkel nadare faghat age mishe mikhastam ye rahnay bokoni vase sakhtan map chon vaghan hal mide damet garm

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام آقای دکتر سمی! خوبید هنوز گیم رنجر میرید.؟

ببخشید توی اسکریپتینگ هم سررشته ای دارید ؟ چند تا سوال داشتم در رابطه با این بازی.

یا علی(ع)

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
سلام دوستان
من بازی رو دانلود کردم ولی WorldBuilder نداره!! نمیشه دانلودش کرد؟

version : 1.4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر