زیباترین و تلخ ترین سکانس در بازی ها

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
سلام

اين تاپيك رو به اين خاطر زدم چون مي دونم بازيهاي كامپيوتري به نوعي جزئي از زندگي حداقل بعضي از ماها شده.خيلي وقتها شده كه هنگام بازي كردن غرق اون بازي شديم و با خنده هاي شخصيت مورد علاقمون خنديديم و با گريه هاش(نمي گم گريه كرديم) ولي حداقل متاثر شديم .با دشمناش با جديت جنگيديم مثل اينكه خودمون در معرض خطر قرار داريم و با دوستاش مهربون بوديم مثل اينكه دوست خودمون بوده.از پيروزياش غرق شادي ميشديم و با مرگش غرق در اندوه.

حالا اين تاپيك جاي بازگو كردن اون لحظات تلخي هست كه تو بازيهاي مختلف پشت سر گذاشتيم.

اول خودم شروع مي كنم:

من سكانسهاي تلخ زيادي تو ذهنم حك شده ولي براي شروع چون به بازيه وار كرافت علاقه ي زيادي دارم از اين بازي شروع مي كنم:

وقتي ترال با دوستش گرام براي جنگ با منوراس مي رن بعد از اينكه ترال بوسيله ضربه منوراس بيهوش ميشه گرام كه عذاب وجدان داره(به خاطر يك اشتباه و براي كسب قدرت با تبديل شدن به يك موجود شيطاني تعداد زيادي از هم نژاداي خودشو مي كشه)به تنهايي به منوراس حمله مي كنه و منوراسو مي كشه كه اين مرگ منجر به مرگ خودشم مي شه

لحظه اي كه ترال بالاي سر گرام كه در حال مرگ مي رسه يكي از تلخ ترين لحظات بازي وار كرافت براي من بود.

death.JPG

death1.JPG

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط illidan:
سلام

اين تاپيك رو به اين خاطر زدم چون مي دونم بازيهاي كامپيوتري به نوعي جزئي از زندگي حداقل بعضي از ماها شده.خيلي وقتها شده كه هنگام بازي كردن غرق اون بازي شديم و با خنده هاي شخصيت مورد علاقمون خنديديم و با گريه هاش(نمي گم گريه كرديم) ولي حداقل متاثر شديم .با دشمناش با جديت جنگيديم مثل اينكه خودمون در معرض خطر قرار داريم و با دوستاش مهربون بوديم مثل اينكه دوست خودمون بوده.از پيروزياش غرق شادي ميشديم و با مرگش غرق در اندوه.

حالا اين تاپيك جاي بازگو كردن اون لحظات تلخي هست كه تو بازيهاي مختلف پشت سر گذاشتيم.

اول خودم شروع مي كنم:

من سكانسهاي تلخ زيادي تو ذهنم حك شده ولي براي شروع چون به بازيه وار كرافت علاقه ي زيادي دارم از اين بازي شروع مي كنم:

وقتي ترال با دوستش گرام براي جنگ با منوراس مي رن بعد از اينكه ترال بوسيله ضربه منوراس بيهوش ميشه گرام كه عذاب وجدان داره(به خاطر يك اشتباه و براي كسب قدرت با تبديل شدن به يك موجود شيطاني تعداد زيادي از هم نژاداي خودشو مي كشه)به تنهايي به منوراس حمله مي كنه و منوراسو مي كشه كه اين مرگ منجر به مرگ خودشم مي شه

لحظه اي كه ترال بالاي سر گرام كه در حال مرگ مي رسه يكي از تلخ ترين لحظات بازي وار كرافت براي من بود.

death.JPG

death1.JPG

بنظر من براي يك ارك احمق هيچ وقت نبايد دلسوزي كرد.. البته از ترال خوشم مياد چون تنها ارك بافكري بوده كه در تمام زندگيم ديدم :)
تلختر از صحنه مردن اسنايپر ولف و مريل و باس و اما در سري MGS سراغ ندارم :(

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام به نظر منم فکر کنم تلخ ترین صحنه های بازی یکی اخره متال گیر 3 باشه که باس توسط اسنیک کشته می شه هست و یکی دیگه صحنه اخره فاینال 10 که yuna در حالی که tidus روح شده و مرده و داره می ره میگه I LOVE YOU و همین جور اونجایی که yuna گریه می کنه تو بغل tidus واقعا ادم حالش گرفته می شه و فکر می کنه که واقعیت هست :sad:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سکانس چی بود ؟؟؟؟؟
من که هر چی فکر می کنم یادم نمیاد
به هر حال اگه سکانسی هم بوده باشه یا در متال گیر بوده و یا در رزیدنت اویل ...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

نوشته شده توسط farzadlion:
سکانس چی بود ؟؟؟؟؟
من که هر چی فکر می کنم یادم نمیاد
به هر حال اگه سکانسی هم بوده باشه یا در متال گیر بوده و یا در رزیدنت اویل ...
اگه تو رزیدنت بوده باشه فکر کنم جایی باشه که آیدا سقوط کرد. البته من اونموقع ناراحت شدم که لیون ویروسو انداخت پایین !!! حیف نبود اون همه ویروس...

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اگه تو رزیدنت بوده باشه فکر کنم جایی باشه که آیدا سقوط کرد. البته من اونموقع ناراحت شدم که لیون ویروسو انداخت پایین !!! حیف نبود اون همه ویروس...
آره :mrgreen: :mrgreen:
اما Re2 چند جور پایان داشت و در اون یکی پایانش اصلا این اتفاق نمی افتاد :neutral:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اخر متال گير 2 كه اولگا مرد

بدترينش اخر متال گير 3 كه خودت بايد باس رو زدن دكمه مربع ميكشتي واقعا سخت بود بعد اون دمويي كه تو قبرستان اسنيك گريه ميكنه و ايوا صحبت ميكنه ميگه she is rael patriot

who died for her country

من چند بار اين صحنه رو ديدم هر بار هم ميبينم از غصه يه بغض گلوم رو ميگيره

اخر فاتال فريم كه خواهر اون يكي رو مجبور ميشه بكشه(البته اگر روي هارد بريد يه پايان ديگه هم داره)

اخر فاينال 10 كه تيداس از يونا خداحافظي ميكنه

اخر دويل 3 كه ورجيل ميميره

و...

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بهترین لحظه سکانس بازی که کردم بازی مدال افتخار ((نسخه جدید)) بود که اخرش همه ژاپنیها رو بدرک فرستادم واخرش پرچم ایلات متحد رو برافراشته شد همین اصلا خیلی حال میداد ژاپینیها رو بدرک می فرستادی چه حالی می داد همین

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط Vincent Valentine:
دردناك ترين صحنه اي كه من در تمام طول مدت زمان بازي كردنم ديدنم صحنه مرگ خواهر دكتر تو متال 2 بود .
اخ گفتي همين الان گريه ام داره در مياد

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

تلخ ترین سکانس هایی که دیدم مربوط به بازی خدای جنگن . اولیش جایی که کرایتوس بعد از اون همه رنج و سختی نتونست زن و بچه ش رو از مرگ نجات بده و دوم سانس آخر بازی که کرایتوس بر تخت خدای جنگ میشینه و تمامی جنگ ها و کشتار هایی رو که به وجود اومده تا حالا رو باعث میشه . که البته این سمبل زمانیه که انسان به جای خدا فرمان میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر