شایعه زمان The Order: 1886 حدود 12 ساعت است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
i3hnlpr8noi37sjuu1uv.jpg

Shinobi602 که اخیرا در رابطه با بازی Mass Effect 4 صحبت هایی داشته ، به تازگی صحبت هایی را در رابطه با بازی سوم شخص The Order 1886 کرده.

slippery ninja گفت :

اگر فقط حالت داستانی بازی را انجام دهید ، اتمام بازی حدودا 10-8 ساعت طول میکشد.اما اگر بخواهید گشت بزنید و مناظر رو ببینید و چیزهای دیگرو کشف کنید ، حدودا 10-12 طول میکشد.سختی بازی هم تغییر پذیره.به نظره من بازی به طرز شگفت آوری کوتاهه...

وقتی از او پرسیدند که منظور شما از گشت و گذار و کشف کردن چیه ، ایشان پاسخ دادند که :

بازی خطی است و منظور من از گشتن مانند چیزی شبیه به گشتن بازی های TLOU, Uncharted و ... میباشد.

بعضی از artwork ها نشان دهنده خیابان هایی شلوغ و بسیار بزرگ است.وقتی از ایشان پرسیدند که لحظات بازی و اینجور صحنه ها به چه صورت است ، ایشان پاسخ دادند که :

کلمه بسیار بزرگ کمی اغراق آمیز است.اما مکان های باز وجود دارد و دارای تعداد زیادی NPCs میباشد.

در هر حال نکته ای که همه ی ما از آن مطلع هستیم این است که این بازی یک بازیه قوی و بسیار خوبی هست.نظر شما چیست؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تاپیک به شایعات منتقل شد.

نظرم خودم اینه که اگه واقعا 12 ساعت با گیم پلی مثبت باشه خیلی هم خوبه به نظرم. اما اگه قرار باشه مثل 7-8 ساعت های CoD باشه که توی 3 ساعت تموم میشن، یه Epic Fail محض خواهد بود :D

کمه به نظرم،15-20 ساعت خوب بود​
دیگه بازی در حد Shadow of Mordor جهان آزاد نیست که این همه گیم پلی داشته باشه :D دقیقا زمان Shadow of Mordor اینقدر بود و شاید از این هم کمتر. سر 25 ساعت من پلاتش کردم :D

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
مدت زمان بازی اینطوری زیاد نیست به نظرم ... 15 ساعت مفید باشه و 15 ساعت گیم پلی نه با فیلم اخر سازندگان :d
تروفی های بازی هم باسیار برای پلات کردن آسان میباد و تعدادشون کمه
میتونید آن هارو در لینک زیر ببینید :
The Order: 1886 | Trophy List

باتشکر از رحمان

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
این بازی با این وضعش تازه اگه 12 ساعت هم باشه که متاش 70 بشه شاهکار کرده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Shinobi602 اصلا منبعی حتی واسه شایعه هم نیست. لطف از این اینسایدرهای قلابی خبر یا شایعه نزارید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر