شایعه ریمیک نسخه اول The Last of Us در 2 سپتامبر امسال عرضه میشود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

آپدیت رسمی:ریمیک the last of us توسط سونی تایید شد و تاریخ ریلیز آن برای نسخه ps5 دوم سپتامبر 2022 در نظر گرفته شده است.
dlc این بازی با عنوان left behind هم، همراه بازی عرضه میگردد و در دو نسخه 69 و 99 دلاری این بازی عرضه میگردد.
نسخه pc این عنوان هم در دست توسعه است و تاریخ ریلیز آن مشخص نمیباشد

2022-06-08_13-23-39.jpg

نکته مبهم ماجرا، دادن تاریخ مشترک برای هر دو پلتفرم میباشد، در حالی که هنوز، سونی ریمستر آنچارتد را برای pc نه منتشر کرده و نه تاریخی داده است.
لازم به ذکر است که در لیک geforce now این عنوان وجود نداشت ولی در چند روز گذشته، عنوان اسپایدر من که در لیک نبود هم معرفی شد.
باید منتظر ماند و دید این لیک درست است و در مراسم summer game fest شاهد رونمایی از این عنوان خواهیم بود یا صرفا، این لیک ساخته ذهن متشوش این لیکر نوپا میباشد.

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
اینا دقیقا فازشون چیه؟
بازی هنوز 10 سالش هم نشده.. یه ریمستر دادن حالا هم یه ریمیک
اینم از قیمتش.. خجالت هم نمیکشن

• Smile
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
اینا دقیقا فازشون چیه؟
بازی هنوز 10 سالش هم نشده.. یه ریمستر دادن حالا هم یه ریمیک
اینم از قیمتش.. خجالت هم نمیکشن
حرف شما متین اما برای جامعه پایرت باز پیسی که عالیه . بهترین خبر سال ۲۰۲۲ . به صورت مفته یا اشتراکی با قیمت ۵۰ هزار تومان ناقابل می زنند بر بدن با موس و کیبورد . چه شود . وصف ناپذیر هست.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
البته دوستان توجه داشته باشند که خیلی از گیمرها مخصوصا نسل ۹ جوان هستند و شاید صبر هم کرده اند که روی پلی ۵ این شاهکار تجربه کنند . این قیمت منطقی هست . دیگه جز بهترین های تاریخه و روش کار کردند و کیفیت بافت ها و ... بهتر شده . روتوش شده هست . وقتی راک استار هنوز داره به بهانه های مختلف از سری جی تی آی پول در میاره مخصوصا شماره ۵ و دهه به دهه یک بازی با منت منتشر می کنه . بازم دم ناتی داگ گرم که فعال تر هست . این قیمت هم جامعه هدفش گیمرهای نوپا هستند

• Smile
Reactions: ravi

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
البته دوستان توجه داشته باشند که خیلی از گیمرها مخصوصا نسل ۹ جوان هستند و شاید صبر هم کرده اند که روی پلی ۵ این شاهکار تجربه کنند .
یک بار توی مصاحبه از رئیس صدا سیما وقت پرسیدن چرا انقدر کارتون های تکراری اه دهه های پیش رو نشون می دید می گفت اینا رو شما دیدید بچه هاتون که ندیدن.
الان با توجه به این منطق داستان همینه باز!

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
البته دوستان توجه داشته باشند که خیلی از گیمرها مخصوصا نسل ۹ جوان هستند و شاید صبر هم کرده اند که روی پلی ۵ این شاهکار تجربه کنند . این قیمت منطقی هست . دیگه جز بهترین های تاریخه و روش کار کردند و کیفیت بافت ها و ... بهتر شده . روتوش شده هست . وقتی راک استار هنوز داره به بهانه های مختلف از سری جی تی آی پول در میاره مخصوصا شماره ۵ و دهه به دهه یک بازی با منت منتشر می کنه . بازم دم ناتی داگ گرم که فعال تر هست . این قیمت هم جامعه هدفش گیمرهای نوپا هستند

حالا کارهای راکستار که قابل دفاع نیست به هیچ وجه ولی بازم مقایسه gta با این بازی کاملا توهین به gta هستش

شما یه بازی داستانی خطی رو با gta که یه بازی اپن ورلد با کلی محتوای فرعی و بخش آنلاین و آزادی عمل مقایسه میکنی

لست یک بار بری دیگه دلیلی برای بازی کردنش نداری ولی gta شما میتونی ساعت ها آزادانه توی محیط بازی به کار های مختلف بپردازی

این حجم از عشق و علاقه سونی نسبت به جیب طرفدار هاش واقعا ستودنیه :D

• Smile

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خداوکیلی اینکه با کاتسین پری رندرد مقایسه کنی (که همونم اختلافش مشهوده) و بگی فرقی نداره ظلمه :D
فقط من دوس داشتم حالا که اسم ریمیک گذاشتن روش ساختارشم تا حدودی متفاوت میبود، مثلا صحنه های اضافی میداشت و کمی اتفاقات جدیدو به تصویر میکشید، شاتای جدید از محیط و کرکترا میدیدیم یا حتی یک سری صحنه ها که به part II وصلش کنه اضافه میکردن و ...
چون الان یک چیزیه بین ریمیک و ریمستر تا اینکه کوبیده باشن از نو بسازن، دلیل اینکه همه از 70 دلار مینالن هم همینه بنظرم، کانتنت همونه فقط با استانداردای 2022. (البته مگه اینکه تو تریلر چیزی نشون نداده باشن و تو گیم نهایی محتوای جدید ببینیم)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
View attachment 258567View attachment 258568

پیشرفت فوق العاده ریمیک ۷۰ دلاری نسبت به ریمستر نسل هشتمی. عمرا بتونید بگید کدوم ریمستر کدوم ریمیک. :D
فرقش اینه تو ریمستر به صورت pre-render هست تو ریمیک به صورت real time :D
===================================

به نظر من که دارم در حال حاضر برای بار n ام نسخه 1 رو بازی میکنم تفاوت زیاد بود و واقعا ریمیک بود. قیمتش هم حرفی برای گفتن نمیمونه :-"

• Like

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
465
از اون روزهای اول که خبر/شایعه این ریمیک اومد، برام سوال بود که دارن چیکار می‌کنن و فکر می‌کردم یه سری تغییرات اساسی توی بازی می‌دن و حتی یه چیزهایی به داستان اضافه می‌کنن، ولی گویا بازی دقیقاً همون نسخه اصلی هست با گرافیک بهتر و شاید یه سری بهبودها توی گیم‌پلی. ولی خبری از یه چیز خیلی اساسی که منتظرش بودم، نیست. :D
برای اون‌هایی که تا حالا TLoU رو بازی نکردن یا کشش تجربه کردنش رو برای چندمین بار دارن، می‌تونه چیز خیلی خفنی باشه ولی قیمتش انصافاً بالاست! :| یعنی ۷۰ دلار برای همچین چیزی، واقعاً قابل توجیه نیست و حداقل باید نسخه دوم رو هم کنارش می‌ذاشتن و کل پکیج رو با اسم The Last of Us: Folan Edition می‌فروختن. چون نسخه دوم همین الآن هم گرافیکش خیلی خفنه و به صورت 60fps و با یه سری بهبودهای جزئی می‌تونه جزو خوب‌های ۲۰۲۲ باشه و نیاز به کار خاصی نداشت. همچین پکیجی واقعاً ارزشمند می‌شد و فشار خاصی هم به جیب سونی وارد نمی‌شد، ولی گویا عزیزان به فکر بهره بردن از هر سوراخ سنبه‌ای برای پول درآوردن هستن. :D
در مورد گرافیک این نسخه هم زیاد بحث شده که طبیعیه و به هر حال همه منتظر بودن که ببینن چه فرقی با نسخه اصلی داره. اگه فقط با ذهنیتی که از قبل نسبت به نسخه PS3 یا ریمستر PS4 دارین سراغ تریلر این بازی برین، شاید فکر کنین فرق زیادی نکرده. ولی واقعاً گرافیک پیشرفت زیادی داشته و قابل مقایسه با نسخه اصلی نیست. اصلاً همین که کاتسین‌های نسخه اصلی و جدید رو کنار هم می‌ذارن و مقایسه می‌کنن، نشون می‌ده که چقدر اوضاع عوض شده. چون کاتسین‌های نسخه اصلی، همگی از پیش رندر شده بودن ولی الآن کاتسین‌ها real time هستن. یعنی گرافیک بازی در حدی پیشرفت کرده که داریم مدل‌های real time رو با مدل‌های از پیش رندر شده مقایسه می‌کنیم و در همین مقایسه پندهای فراوانی نهفته! :D
بنظرم مشکل این Remake حتی قیمتش هم نیست:D مشکل فاصله زمانی خیلی کم این Remake هست. تغییرات و پیشرفت این Remake با اینکه قابل قبول هست (نمیشه انتظار بالاتری هم داشت) ولی چون یه ریمستر قبلش اومده و شماره دوم تقریبا با همون ستینگ و رنگ و لعاب هم 2 سال پیش منتشر شده باعث شده دیگه این Remake تقریبا به چشم همه عادی و تکراری بنظر برسه و یجوری چشم و دلمون سیره الان :D
در کمترین حالت ممکن این Remake بنظرم 5 سال دیگه جا داشت و فکر کنین اگه یه نسل دیگه فاصله ایجاد میکردن چقدر میتونست تفاوت ها چشمگیر باشه در حدی که واقعا یه تجربه جدید بوجود بیاره برامون.

یکی به این سونی بگه میخوای بدوشی گزینه های بهتری هم برای دوشیدن هست مثل Killzone 2 که گیمر جماعت هم راضی باشه از دوشیدنش:D

• Like
Reactions: Dinosaur

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
Remake حساب میشه از این جهت که گیم پلی بازی کاملا مشابه Part 2 بازسازی شده. نسبت اندازه محیط ها هم قطعا بزرگ تر شده.

گرافیکش از این تریلر مشخصه در حد part 2 هست که خیلی عالیه دیگه، بعضی دوستان چه انتظاری دارند، نمیدونم؟!

من که نسخه اصلی رو بالای 10 بار تموم کردم، برای این نسخه هم لحظه شماری میکنم.

چه عالی که برای PC هم منتشر میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر