ریمیک سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia در راه است (بروزرسانی)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
134514

جان هارکر، یکی از اینسایدر های مطرح ریست ارا برای مدتی است که در حال مطرح کردن شایعه ای پیرامون بازسازی سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia است و آن را قریب الوقوع می داند

منبع: Rumor: Prince of Persia: The Sands of Time Trilogy Remake In The Works

134513
================================

Prince-of-Persia-Remake-Appears-On-Guatemalan-Retail-Site-Rumor-ResetEra.png

-1-Jason-Schreier-on-Twitter-Video-game-retailers-sure-love-leaking-Ubisoft-s-surprise-announc...png

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

==============================

تریلوژی تایید شدست :

https___i.imgur.com_pkuBRUE.png.jpg

لیک مال چهار ماه پیش ـه با اینحال کانسپت آرتی که بهش داره اشاره میکنه با اونی که خرده فروشی لو داده یکیه پس بقیه حرفاش به احتمال زیاد درسته :

https___i.imgur.com_O1V53pg.jpg

||
||
/ \

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

Last edited by a moderator:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
من اصلا کاری با فرهنگ ایرانی و عربی ندارم چون از نظر من بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند حالا چه ایرانی و چه اهل هر جای دیگه ای باشیم مهم آدم بودنه
تمام ملت ها و نژاد ها از نظر من محترم و مساوی هستن
ولی موضوع برای بعضیا ندانستن تاریخ نیست ! طرفداری بی مورد از غربیاست !
همین بیشرفایی که ( بعضی از اندیشمندان و ساسیون غربی منظورمه ) به جای خلیج فارس یا خلیج پارس از خلیج عربی استفاده میکنن
اتفاقا بر عکس اون چیزی که بعضی از شماها فکر میکنید ، غربیایی که سنگشون و به سینه میزنین ، وقت زیادی و روی داستان بازیاشون میذارن و خیلی از مواقع از قصد میان درون بازیی که اسم و رسمش ایرانیه از محتوای عربی استفاده میکنن ..

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
این ویدیو صفحه قبل خیلی فیک میزد باشه. یعنی بنظر نمیومد که که از گیم پلی واقعی باشه. بالاخره یه دلیلی داره که کنسل شده :D
احتمالا پروتوتایپ بازی بین خودشون یا برای بالا دستی ها بوده، معمولا ویدیو های اینطوری اسکریپت شده هستن و ایده ال هایی که میتونن یا فکر میکنن ممکنه بهش برسن رو نشون میدن.
و اره احتمالا دیگه مشکلی برخورده بوده که کنسل شده، ولی خو بنظرم بازم ارزش کنسل کردن رو نداشته! بهشون اگه وقت یا بودجه میدادن شاید بازی خوبی در میاوردن:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
این ویدیو صفحه قبل خیلی فیک میزد باشه. یعنی بنظر نمیومد که که از گیم پلی واقعی باشه. بالاخره یه دلیلی داره که کنسل شده :D
یه چیز رو من دوباره بگم. این ویدیو Target game Footage بود و بصورت Pre-rendered هست. هدفشون همچین چیزی بوده.
یه ویدیو TGF هم همین جاناتن کوپر از AC3 رو کانال یوتیوبش داره. (میگردم، لینکش را اضافه میکنم)

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
من یه چیزی بگم شاید فکری دارم احمقانه اس ولی شاید جواب داد

تو تویتتر هم از یوبی سافت هم جردن بپرسیم مشکل کجاست این همه سال یوبی سافت گذاشته ip خاک بخوره ایا این واقعا حق ما طرفدا پرنس و اسپلنتر سل و... است که برای کمپانی بی اهمیت باشیم؟ الان هر کمپانی دیگه بود جواب می داد به نحوی مثل کپکام که dmc رو ساخت یوبی فقط بلده اساسین بسازه اونم که نابود کرده فقط اسمش مونده

واقعا این خیلی بی رحمی ه از یوبی سافت به اندازه متنفرم این سالا

اگه کسی می دونه چطور بهشون این حرفا برسونیم بگه

ممنون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
احتمالا پروتوتایپ بازی بین خودشون یا برای بالا دستی ها بوده، معمولا ویدیو های اینطوری اسکریپت شده هستن و ایده ال هایی که میتونن یا فکر میکنن ممکنه بهش برسن رو نشون میدن.
و اره احتمالا دیگه مشکلی برخورده بوده که کنسل شده، ولی خو بنظرم بازم ارزش کنسل کردن رو نداشته! بهشون اگه وقت یا بودجه میدادن شاید بازی خوبی در میاوردن:D

احتمالا فکر کردن بازی شبیه به AC در میاد و میتونه رو بازار اون تاثیر منفی بزاره و فاقد اون یونیک سلینگ پوینت لازمه بوده، سر همین بیخیالش شدن. ولی به نظر من منهای قیافه مزخرف پرینس چیز جالبی بوده. یعنی میتونست بازی خوبی باشه، بخصوص این قابلیت خفت کردن روح ملت جالب انگیز بود.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من ویدیو رو دیدم فوق العاده بود ترکیب صحنه های سینمایی و گیمپلی پرنس خیلی جالب بود

ناخوداگاه یاده بازی آمستردام 1666 افتادم! اقای patrice desilets نفر اول AC1 2 و برادرهود و شاهزاده ایرانی زمانی که میخواسته یکسری تغییرات تو سری بده یوبیسافت استقبال نمیکنه و این بنده خدارو اخراج میکنه! و میره THQ از شانس THQ ورشکست میشه و یوبیسافت دندون تیز کرده با 2.5 میلیون دلار مفت استدیو THQ منترال رو میخره و بازی در دست ساخت امستردام 1666 که رقیب مستقیم AC حساب میشده رو لغو و این بابا رو دوباره اخراج میکنه!!! و بعد که کلا وارد قضایای دادگاه میشه و حق ساخت 1666 به این بنده خدا برمگیرده ولی چه فایده که دیگه گیمپلی و جهان ساخته شده بازی کهنه شده بودند و تیمی هم پشت بازی نبود!

یعنی میخوام بگم یوبیسافت برای AC دوباره جلوی ساخت بازی 1666 رو گرفته که ویدیو گیمپلی چند دقیقه ای در یوتیوب هست و برای زمان خودش خفن حساب میشده

حالا هم شواهد پشت سره هم میاد که چقدر جلوی شاهزاده ایرانی رو گرفته! واقعا اون یوبیسافت اواخر دوران ps2 تا اواسط 360 کجاست؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
دنیل احمد تو توییتر یه ویدیو گذاشته از نسخه ای که واسه 8 سال پیش بوده و کنسل شده.

So apparently there has been a video from a cancelled Prince of Persia game up on Youtube for 8 years and nobody noticed till today. Looks cool tbh. Prince of Persia Redemption

دوستان اگه کسی میتونه ویدیو را جدا آپلود کنه برای کسایی که به فیـلترشکن و ... دسترسی ندارن.

یه نکته ای هم اضافه کنم. این ویدیو TGF یا همون Target gameplay Footage بوده و خب انتظارات را زیاد بالا نبرید.

یوبی لعنت الله علیه:D میتونست راحت به یکی از حماسی ترین نسخه های سری تبدیل بشه :(

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
دلیلش میتونه این باشه که موقع انتشارش بازی نکردی، بعدها هم با بازیهای روز مقایسه میکردی.

نه اتفاقا مال همون زمان بچگیه. خیلی لنگ بازی بودم ها هر بازی که بگی رو میخریدم بازی میکردم اما این یه بازی هرکاری کردم لذت ببرم نشد که نشد واقعا نمیدونم چی داشت گیم پلیش که خشک و تکراری بود گرافیکش داغون بود داستان تعطیل به نظرم چیز خاصی نداشت فکر کنم ایرانی ها بیشتر به خاطر اسمش طرفدارش شدن.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من بودم میدادمش دست یه استودیو ژاپنی خوب مثله PlatinumGames

Prince of Persia بیشتر از این که یه کار اکشن باشه یه کار معمایی/پلتفرمر بوده، و من با این که خیلی فن پلاتینوم ام ولی حتی منم میدونم تو این زمینه خیلی لول دیزاینرهای درجه یکی ندارن.
البته اکشن ساز شبیه شون حقیقتا نداریم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
جاناتان کوپر توییت جالبی زده در مورد وضعیت بازی و ...

Sadly Ubisoft are generally quicker to cancel Prince of Persia games than others IPs because AFAIK original creator Jordan Mechner still holds license rights so the profit margins are lower. Would love to see a new one though. I've always wanted a PoP set in contemporary Iran.

به نظرم با توجه به این شرایط انتظار ساخته شدن بازی را نداشته باشید.
ستاد کاهش هایپ :D
مادر جان!!!!!!:-O من همین پرنس کنسل شده رو میخوام، تو رو خدا همینو بدن:x

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
Prince of Persia بیشتر از این که یه کار اکشن باشه یه کار معمایی/پلتفرمر بوده، و من با این که خیلی فن پلاتینوم ام ولی حتی منم میدونم تو این زمینه خیلی لول دیزاینرهای درجه یکی ندارن.
البته اکشن ساز شبیه شون حقیقتا نداریم
نتیجه ی این نتیجه گیری اشتباه شد 2008 (که اصلا جزو آدمیزاد نیست!فقط اسم POP داره) و TFS
POP ترکیب برابر و مناسبی از پلتفرمر + پازل + اکشنه چه نسخه های کلاسیک ساخته مکنرش که هر سه مورد ابتدایی بودن چه نسخه ی 3D با همه ی ایرادهاش چه سه گانه ی شن های زمانش
هر کدومش لنگ بزنه یا کم و زیاد باشه کل بازی می ره رو هوا
مثلا SOT با همه SOTیش و حضور خود مکنر و فاز دیزنیزاسیونی بودنش باز هم یه Tower of Dawn میزاره جلوت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر