رکورد های بچه های بازیسنتر

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
سلام به همگی
این تاپیک رو ایجاد کردم تا شما دوستان اگه رکوردی در هر بازی که از خودتون به جا گذاشتید همراه با عکس اینجا قرار بدید.برای بازیهای کامپیوتر هرکسی با کد تقلب میتونه رکورد بزنه و این قابل قبول نیست. عکس واقعی از صفحه مانیتورتون رو اینجا قرار بدید.لطفا عکس تقلبی با فوتو شاپ و عکسهایی که خودتون نگرفتید و کلا عکسهایی از این قبیل رو اینجا نذارید چون خودتون رو ضایع میکنید.پس از فکر تقلبی بیایید بیرون.
لطفا اسم اکانت PSN یا اسم ID بازیسنتر یا اسم اکانت XBOX LIVEرو برای اطمینان در عکس قرار بدید.

خب واسه شروع اول خودم یه عک
س از مانیتورم گرفتم که مربوط به بازی TopSpin4 (تنیس)که به زحمت تونستم تو یه فصل رنک 10 جهان بشم
4.png

من اون QASSASSINQ هستم

آخرین ویرایش:

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اگه منظورتون اين جدول بالاست كه اسم اكانت من توش هست اين جدول مخصوص بازي Topspin4 هر بازي رنكينگ خاص خودش رو داره من كه بست اول توضيح داده بودم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من رکورد 120 ساعته با بازی اویل 5 دارم الیته میدونم کمه ولی خب از هیچی بهتره
الانم همینطور داره اضافه میشه رکوردم :d

mactavish1390

کاربر سایت
Mar 31, 2011
111
من رنکم توی KZ3 توی اوایلش که عرضه شده بود 13 بود ولی الان نزدیکا یک هزار هست همشم بخاطره اینترنت لعنتی هست وگرنه الان هم رنکم 2 رقمی بود

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
انگار فقط باید خودم توی بازیسنتر رکورد بزنم

نبـــــــــــــــود؟

این رکورد مربوط به چند ماه پیشه الان دیگه توی کیلزون 2 بازنشسته شدم.
این عکسو وسط بازی گرفتم 1به2 ترکوندمشون .اونی که میبینید توی تیم منه آخرای بازی اومد از آمارش میفهمید.آخر بازی آمار از اینی که توی عکس هست وحشتناکتر بود.

منتظر رکوردهای بعدیم باشید :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر