رکورد بالای 200,000 فروش Shadow Complex از طریق لایو

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
69812004.jpg

عنوان جدید Chair Entertainment با نام Shadow Complex از ۱۹ ام آگوست که برای دانلود آماده شده ، بالای ۲۰۰ هزار فروش داشته که در تاریخ دانلودهای لایو آرکید برترین بوده است .

Scott Austin مدیر بازی های عرضه شده دیجیتالی شرکت مایکروسافت می گوید :‌ به Chair Entertainment و Epic Games بخاطر این بازی بی نظیر تبریک می گویم . Shadow Complex میزان دانلود های لایو رو تا حد قابل ملاحظه ای بالا برده و ما به معرفی چنین عنوانی افتخار می کنیم .

به جرات میشه گفت یکی از عناوین داغ و جالب Xbox Live Arcade بود و به نظر من ارزش هزینه ( پوینت ) رو دارد . اگر دانلود نکردید ، از دست ندید !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
به جرات میشه گفت یکی از عناوین داغ و جالب Xbox Live Arcade بود و به نظر من ارزش هزینه ( پوینت ) رو دارد . اگر دانلود نکردید ، از دست ندید !
بابت خبر و مخصوصاً تبلیغ آخرش:) ممنون...ولی ای کاش خبرهای مربوط به فروش رو تو تاپیک مربوطه مذاشتین(من این خبرو توی Destructoid دیدم و قصد داشتم توی تاپیک فروش بذارم ولی اینجا دیدم دیگه بیخیال شدم...)

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
این فروش در مقابل فروش Battle Field خیلی کوچیکه. کلا ریز میبینتش این BF!! تازه میدان جنگ در عرض یک هفته بیشتر نبود.

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
.ولی ای کاش خبرهای مربوط به فروش رو تو تاپیک مربوطه مذاشتین(من این خبرو توی Destructoid دیدم و قصد داشتم توی تاپیک فروش بذارم ولی اینجا دیدم دیگه بیخیال شدم...)

ممنون . فعلا اوایل فعالیت ام هست کمی نا آشنا هستم با تاپیک ها . ;)

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
بالای ۲۰۰ هزار فروش داشته که در تاریخ دانلودهای لایو آرکید برترین بوده است .
بازی Bomberman فکر کنم 500هزار تا بود.
800 پوینته یا 1200؟

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این فروش در مقابل فروش Battle Field خیلی کوچیکه. کلا ریز میبینتش این BF!! تازه میدان جنگ در عرض یک هفته بیشتر نبود.
درسته Battle Field 1943 فروشش بیش از 600.000 نسخه(دانلود ) بود و در واقع سریعترین فروش روز اول رو به خودش اختصاص داد ولی در نظر بگیر که اون مالتی بود و با انجام 43 میلیون کشتن(!) گیمرهای هر شبکه میتونستن Map های جدید و مجانی باز کنن که برای X360 در روز پنجم و برای PS3 در روز هشتم اولین نقشه باز شد...
قیمت جفتشون هم 15$ یا 1200 پوینته...
در ضمن این آمار مربوط به فروش هفته ی اول هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر