نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

طلوع خورشید جدید
به نظر میاد Unreal Engine 5
View attachment 141508

epic ؟
همون UE5
@mobile1199
نگران نباش BATMAN هم با Unreal Engine ساخته می شه شاید یه دمو نشون دادن

الان خیلی ها دارن میگن احتمال بسیار زیاد showcase امشب در ارتباط با UE5 ـه... خدا بخیر کنه :|

بحث سر اینه که پورت کردن گیم روی انجین جدید به این سادگی نیست! حالا نه به لحاظ تکنیکی، بالاخره یه گیم طی پروسه ساخت ـش کلی استاندارد رو باید طی کنه! صحبت ما هم در مورد انجینی که 1-2 سال از اومدنش گذشته باشه و تیم به طور کامل تسلط پیدا کرده باشه نیست! صحبت سر انجینی هست که تازه قراره ازش رونمایی بشه!! =))

حالا شاید یه امکانی فراهم کردن برای این استودیو که گیم ـشون رو بتونن راحت از UE4 بیارن روی 5، دیگه مغزم جواب نمیده! :D ولی همون راک استدی هم تا 7 سال حاضر نشد UE3 رو ول کنه و تا خرخره از ظرفیت ـش استفاده کرد که بعد یه Arkham VR روی آنریل انجین 4 اومد از این فرانچایز، یکی هم ریمسترهای افتضاح Arkham City و Asylum.

من که واقعا خسته شدم :D

این Geoff چی می زنه ؟

View attachment 141510

لینک تاپیکش رو بده برم اون فروم هم از خجالت ـش دربیام =)) این نمیدونه ایرانی جماعت وقتی لبریز بشه دیگه ول کن نیست :D
----- ویرایش -----
حله :D پیدا کردم تاپیک رو.

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
View attachment 141522
خب دیگه قطعا UE 5

هر چند یک نکته مثبت هم داره قطعا یه دموی خفن از گرافیک نسل بعدی خواهیم دید :-bd
فک نمیکنم این باشه
تو نت که چیزی نیست راجع بش و رونمایی از موتور بازی جدید چیزی نیست که زیاد جالب باشه واسه گیمرا که تو یه ایونت بخوان هایپ کنن نشون بدن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
View attachment 141522
خب دیگه قطعا UE 5

هر چند یک نکته مثبت هم داره قطعا یه دموی خفن از گرافیک نسل بعدی خواهیم دید :-bd
مساله اینه که دمو با گیم پلی خیلی تفاوت داره..
همین الان تو یوتیوب پره از دموهای UE4 و حتی UE3 که تو هیچ بازی ما تاحالا گرافیکش را ندیدیم
باید بازم منتظر باشیم تا یه گیم پلی تماما نسل بلدی ببینیم ):

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,244
نام
سروش
تنها چیزی که میشه نتیجه گرفت از اون توییت Klob همین Unreal Engine 5. ولی خب از یک نظر هم Unreal Engine یکجورایی براش اپدیت میاد هی فیچر اضافه میشه دیگه دوران نسخه جدید دادن از برنامه های نرم افزاری گذشته برای همین خیلی عجیبه اگر بخوان نسخه جدید بدن مثلا بگن شماره ۵.

دقیقا ،ولی برای رونمایی از نسخه جدید یک انجین این همه شلوغ بازی دیگه چیه ! شک برانگیزه :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,811
نام
نریمان
@mobile1199
نگران نباش BATMAN هم با Unreal Engine ساخته می شه شاید یه دمو نشون دادن
Arkham Knight حتی از UE4 هم استفاده نکرده و با همون ورژن شخصی سازی شده ی UE3 بازی رو توسعه دادن.

خیلی از سازنده های دیگه هم هستن که همچنان دارن از UE3 استفاده میکنن.

در کل بعید می‌دونم بازی خاصی رو باهاش معرفی کنن، صرفا به نشون دادن یه تک دمو محدود میشه.

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
به نظرم صرف یه دمو این قدر هایپ نداره.یادمه اوایل نسل پیش بود اپیک دوتا دمو داد یکی اکشن سوم شخص بود و گفت از گیم پلی و همه کف کردن که عجب بازی بشه ولی اصلا همچین کیفیتی تو بازی ها ندیدیم.خلاصه خواستم بگم اگر حتی دمو هم نشون دادن و گفتن از گیم پلی هست شما باور نکنید مگر اینکه برای بازی معروفی باشه.اها تازه یادم اومد یه دمو تکنیکی هم داده بودن که طرف شمشیر داشت و جایی بود که مواد مذاب داشت اونجا هم گفتن این کیفیت گیم پلی بازی هاست ولی بازم تو زرد دراومد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دقیقا ،ولی برای رونمایی از نسخه جدید یک انجین این همه شلوغ بازی دیگه چیه ! شک برانگیزه :D
وقتی میبینی برای یه ریمستر تونی هاوک اون همه هایپ میکنه، برای این دیگه باید خود زنی کنه

• Like
Reactions: delta05

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
کونامی موتور بازی سازیش تغییر داده
قراره نسخه های بعدی pes با Unreal Engine ساخته بشه
می‌دونم با توجه به شایعه ی رونمایی از آنریل ۵ گفتم . البته نمایش pes با موتور جدید برای من از هرچی دیگه جذاب تره .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر