رونمایی از لوگو جدید و کاور بازینامه ( آزمایشی )

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

باسلام به همه ی شما عزیزانی که با بازینامه بودید ! و یا تازه با ما آشنا شدید ، خوب یک خبر داغی داشتیم که گفتیم سوپرایز بشه بهتره ! و یه هیجانی خاصی بدیم به شما که فکر میکنم واقعا ارزش صبر کردن رو داشت ! ، امروز از " استایل جدید و لوگوی جدید بازینامه " آماده شد ! طراحی شده توسط مرتضی رکبی عزیز که زحمت های زیادی
باسلام به همه ی شما عزیزانی که با بازینامه بودید ! و یا تازه با ما آشنا شدید ، خوب یک خبر داغی داشتیم که گفتیم سوپرایز بشه بهتره ! و یه هیجانی خاصی بدیم به شما که فکر میکنم واقعا ارزش صبر کردن رو داشت ! ، امروز از " استایل جدید و لوگوی جدید بازینامه " آماده شد ! طراحی شده توسط مرتضی رکبی عزیز که زحمت های زیادی کشید برای این کار واقعا کار زیبایی هستش و فکر نکنم همچین کاوری و یا لگوی دیده باشید در سطح مجلات الکترونیکی ! واقعا باعث افتخاره که امروز این لوگو جدید و کاور رو براتون رونمایی میکنم ! و باید اضافه کنم کاور نسخه آزمایشه ! که باید ادیت بشه ! امید وارم لذت ببرید از همه ی تیم و بخصوص از مرتضی رکبی عزیز یک بار دیگه تشکر میکنم و هم تبریک میگم چون دیگه عضو تیم ما هستند . با تشکر و سپاس مدیریت
کاور : برای دیدین سایز اصلی بر روی تصویر کلیک نماید !
+ دانلود کاور با حجم 5 مگابایت

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقایون واقعا من رو ببخشید فکر کردم مجله بازینما منظور هست و اصلا توجه نکردم واقعا طلب بخشش دارم و واقعا متاسفم ! :">

در ضمن کاور فوق العاده هست و به امید موفقیت تمامی مجله های الکترونیکی .

من بازم معذرت میخوام .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر