رونمایی از سومین Car Pack ـه Gran Turismo 5 ...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
درود ...

6684345285_7f4b22d86b_z.jpg

خب چه خبری میتونه بهتر از این باشه که PD پشت سر هم داره بازی رو ساپورت میکنه ؟ حقیقتاً هیچ چی ! پس با این اوصاف بهتره یه نگاهی به سومین معجون قابل دانلود GT5 بندازیم ...

اولین قسمت از این Downloadable Content که 6 اتوموبیل از طرح های نسل حاظر تا نسل قدیم رو در خودش جا داده به قیمت 5.99$ قابل دسترسی خواهد بود که شامل ماشین های اتوموبیل رانی زیر میشه :

1. [*=center]Jaguar XJR-9 LM racecar
    [*=center]Aston Martin V12 Vantage
    [*=center]the 66′ Volkswagen 1200
    [*=center]Mini Cooper S Countryman
    [*=center]new Nissan Leaf
...

بزارید ببینم این که شد 5 تا !! خبر بهتر اینه که از بین این 6 اتوموبیل یکیشون واقعاً از بقیه متمایز ِ و بهتر ِ جدا از دیگران معرفی بشه . یقیناً اکثر شما با شرکت لامبورگینی و اتوموبیل های فوق العادش آشنا هستین ، بهتره خودتون رو آماده کنین چرا که PD به عنوان آخرین گل سرسبد اتومبیل ها آخرین مدل از لامبورگینی با نام Lamborghini Aventador LP700-4 2011 رو براتون در نظر گرفته ...

78120241699648396906.jpg

و دومین قسمت از این Content ـه قابل دانلود که پیست Route X test course رو به بازی اضافه میکنه و با قیمت 3.99$ برای خرید در دسترس قرار داده میشه . در واقع چند وقت پیش تریلری با نام ِ Acura NSX Concept vehicle منتشر شده بود که اگه اون رو دیده بودین چندین شات از همین پیست توجه ـتون رو به خودش جلب میکرد . پیست Route X test course با مسیر یکدست و با طول و عرضی عظیم نسبت به پیست های معمولی دیگه مسیری ایده آل ِ برای شما تا بتونید نهایت قدرت اتومبیل خودتون رو در اون تست کنید و عملکردش رو در همچین پیست ِ بزرگ با منظره زیبایی بسنجید . این پیست در حالت Online ~ Arcade و در حالت تمرینی در بازی قابل دسترس خواهد بود .

66084373820671698583.jpg

حقیقتاً پیست Route X test course مکان فوق العاده ای برای تست مهارت خودتون و همچنین قدرت و کارایی ماشین های بازی ( همراه با تغییراتی که در قطعاتش میدن و به اصطلاح Customize ـش میکنین ) هست . اما باید بگم ما پامون رو یک قدم فراتر گذاشتیم و کار و براتون راحت تر کردیم . شما حتی میتونید سرعت خودتون رو در هر مایل و همچنین میزان شتاب و قدرتتون رو بسنجید و اطلاعات جزیی از وضعیت اتوموبیل خودتون رو در اختیار داشته باشین .

6684344927_6fc12da617_z.jpg

DLC مورد نظر در تاریخ 17 ـم ژانویه جاری در دسترس خواهد بود . همچنین قابل ذکر هست که میتونین با خرید نسخه XL ـه GT5 از تمامی آپدیت ها و پچ ها و DLC هایی که تا تاریخ عرضش میاد ( به غیر از این DLC ) در یک پک بهتر ببرین .

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
درسته که می گن XL Edition ریجن 2 نداره ؟

متاسفانه اونطور که من شنیدم همینطوره ... ولی به احتمال زیاد برای اروپا هم تایید میشه . چون فروش بیشتر سونی عموماً در اروپا بسیار بیشتر از امریکا هستش .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
DLC مورد نظر در تاریخ 17 ـم ژانویه جاری در دسترس خواهد بود . همچنین قابل ذکر هست که میتونین با خرید نسخه XL ـه GT5 از تمامی آپدیت ها و پچ ها و DLC هایی که تا تاریخ عرضش میاد در یک پک بهتر ببرین .
علی رضا من فکر کنم توی بلاگ PS خوندم که این DLCـه توی XL E نیستش! فکر کنم نوشته بود فقط 2 تای اولی توشند :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
علی رضا من فکر کنم توی بلاگ PS خوندم که این DLCـه توی XL E نیستش! فکر کنم نوشته بود فقط 2 تای اولی توشند :d

Yup !

الان چک کردم ، نامردا نزاشتن این DLC رو :| حالا خوبه تاریخ عرضه این DLC با GT5 : XL یکیه ها ، ولی نگذاشتنش !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر