جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
NVIDIA staff says to roll back Windows 10 update to fix gaming issues

البته اینم بگم این اپدیت پاک شدنی نیست فقط از ریستور پوینت مگه استفاده کنید
security update ها چون با ssu باندل میشن. نمیشه آآپدیت رو حذف کرد. ولی میشه با dism حذفش کرد. تو این مطلبم راهشو توضیح داده.
How to uninstall Windows 10 updates manually

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
security update ها چون با ssu باندل میشن. نمیشه آآپدیت رو حذف کرد. ولی میشه با dism حذفش کرد. تو این مطلبم راهشو توضیح داده.
How to uninstall Windows 10 updates manually
من زدم برای این اپدیت نشد بازم از استارت اپ قبل ویندوز هم زدم بازم نشد فکر کنم به خاطر اون اپدیت حذف فلش باشه چون خودشم گفته هیچ جوره قابل پاک شدن نیست مگر با ریستور پوینت
من البته دیروز پاکش کردم چون هر چند ساعت بلو اسکرین می گرفتم اون اپدیتی که هم که باعث فریز کامل ویندوز می شد خوشبختانه حذف شده

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
من زدم برای این اپدیت نشد بازم از استارت اپ قبل ویندوز هم زدم بازم نشد فکر کنم به خاطر اون اپدیت حذف فلش باشه چون خودشم گفته هیچ جوره قابل پاک شدن نیست مگر با ریستور پوینت
من البته دیروز پاکش کردم چون هر چند ساعت بلو اسکرین می گرفتم اون اپدیتی که هم که باعث فریز کامل ویندوز می شد خوشبختانه حذف شده
آپدیته برا همه مشکل ساز نشده، مثل اینکه با آخرین آپدیت درایور انویدیا و روی یکسری کارت خاص مشکل ایجاد کرده. من آپدیت نکردم آخرین آپدیتم به یه ماه پیش برمیگرده تقریبا.
ولی با روش dism مشکل حل میشه.خود ویندوز سنترال راه حذف آپدیتهای معمولی رو تو خبر داده ولی اینا با Dism باید پاک بشن .
البته یکسری گفتن با dism نتونستن وارور 0x800f0825 گرفتن ولی یکسری هم تونستن حذفش کنن با این روش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persia Tech

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721

New Ethereum ASIC Mines Like 32 GeForce RTX 3080 GPUs​

New Ethereum ASIC Mines Like 32 GeForce RTX 3080 GPUs
خوب دست نامرئی آدام اسمیت کار خودش رو داره انجام میده .
با توجه به این asic ها احتمالا ماینرها کمتر به سراغ کارت گرافیکها بیان .
حداقل پولدارهاشون
قیمت پیشبینی شده ۳۰.۰۰۰ دلار که در برابر بهروری که ارائه میده برابر ۳۲ کارت ۳۰۸۰ که اینروزها با قیمت ۲۵۰۰ دلار بفروش میرسه شدیدا جذابه

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
DSC_0270-Custom-1030x687.jpg

MSI-GeForce-RTX-3080-Ti-SUPRIM-X-NVIDIA-Gaming-Graphics-Card.jpg

اندک اندک جمع مستان می رسن

کارت طبق گفته سورس لیمیتر سخت افزاری داره و به این راحتی ها قابل دور زدن نیست اگرم باشه باید کارت باز بشه که داستان داره

انویدیا سخت داره کار می کنه تا ماینرها از کارت های گیمینگ دور بشن اولین کار درایور جدیدش بود که البته بیشتر به گیمرهای ماین باز مربوط می شه که تا 50 درصد هشت ریت کمتری می ده و برای بازی های جدید هم نیاز بهش دارید
مورد بعدی همین تولیدات سری جدید با لیمیتر هست
مورد سوم تولید کارت های ماینینگ مخصوص هست

احتمال ریزش قیمت کارت ها در اینده نزدیک دور از انتظار نیست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
دو هفته معرفی 3070ti و 3080ti تاخیر خورده
2021-05-04_3-55-23.jpg

31 می معرفی میشن و نقدها 2 و 9 ژوئن براشون میاد.
یا همین روز یا فرداش احتمالا ریلیز میشن و lhr هستن، گفته این سری دیگه نمیشه کاریشون کرد انویدیا برا ماین. تا بیان و ببینیم چه خبره

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ورژن آپدیت ؟؟؟ همین آپدیت جدید انویدیا که برای رزیدنت آمده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101

AORUS GeForce RTX™ 3090 XTREME WATERFORCE​

View attachment 204882

قیمت زده بود 95 میلیون تومان // تحویل 10 خرداد 1400

زیبا نیست از این همه ارزانی و جلال و شکوه​

من دیدم RTX 3080 رو تو کانال 80-90 میفروشن، اونوقت این هیولارو کجا این قیمت پیش فروش زده؟! :-?

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
View attachment 204927
View attachment 204928

کارت 3060 از 3060TI و 3070 فریم بیشتری توی 4K گرفته.
قشنگ مشخصه 8 گیگابایت حافظه کم اومده
گیم gpu این اتفاق نیافته براش نهایت 9 گیگ مصرف می کنه که اونقدری نیست که فریم دراپ بخوره هر چند اینا کارت های 4k هم نیستن اما خوب سیاست انویدیا برای رم هاش جالب نیست در کل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر