جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
سایت Alternate de را خود انویدیا لینک داد برای خرید

ولی از زمانی که سفارش دادن برام از آلمان تا امروز که دو روز از دد لاینش میگذره هیچ خبری نشده ! (تازه با قیمت بالا !)

فکر میکردم فقط توی ایران اذیت میکنند فروشگاه های آنلاین ...
قبلا از آمازون سفارش میدادم که اونهم شده مثل Ebay مرکز دلال ها ! خودش هم کلا قطعه نمیاره (مشخص نیست برای چی)
آدم دیگه دلسرد میشه از خرید آنلاین با این کارها ...

توی فرم ها میگشتم دیدم که خیلی ها از وضعیت ارسال این سایت ناراضی هستند

تو این وضعیت هم یک سری کارت ها را دادن به ماینر ها ...

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

ولی از زمانی که سفارش دادن برام از آلمان تا امروز که دو روز از دد لاینش میگذره هیچ خبری نشده ! (تازه با قیمت بالا !)

قبلا از آمازون سفارش میدادم که اونهم شده مثل Ebay مرکز دلال ها ! خودش هم کلا قطعه نمیاره (مشخص نیست برای چی)

Alternate آخه؟ :D
کی از Alternate جنس سفارش می ده؟ :|
کلا به هیچ وجه هیچ جنسی از Alternate سفارش نده. احتمال نرسیدنش بسیار بیشتر از رسیدنشه.

Mindfactory همه رو موجود داشت تا ۲-۳ روز پیش ولی الان فقط 3090 و یک سری مدل 3070 موجود داره.
احتمالا هفته بعد دوباره موجود کنه.
برای قطعات معمولا Mindfactory پایین ترین قیمت رو داره.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
Alternate آخه؟ :D
کی از Alternate جنس سفارش می ده؟ :|
کلا به هیچ وجه هیچ جنسی از Alternate سفارش نده. احتمال نرسیدنش بسیار بیشتر از رسیدنشه.

Mindfactory همه رو موجود داشت تا ۲-۳ روز پیش ولی الان فقط 3090 و یک سری مدل 3070 موجود داره.
احتمالا هفته بعد دوباره موجود کنه.
برای قطعات معمولا Mindfactory پایین ترین قیمت رو داره.
والا دستم کوتاهه خودم.... گفتم از اونجا سفارش دادن !
گفتم چون انویدیا تاییدش کرده حتما معتبر هستش !
حتی قطعه موجود بود ... نمیدونم چه کار کنم
اتفاقا قیمت های midfacoty را اول دیدم و 3060TI اصلا توی لیستش نبود !
حالا کاش بشه حداقل ریفاند (کنسل) کردش :(

دیگه به هیچ جا اعتماد ندارم ! خدا شانس بده یکم به منم ...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
Marvel’s Avengers used 8.8GB during the scene in which our RTX2080Ti was using more than 10GB of VRAM (we don’t know whether Nixxes has improved things via a post-launch update, we’ll find out when we’ll re-benchmark the RTX2080Ti in the next couple of days
قبل از ریلیز فکر کنم 3070 بود که انویدیا کاتالوگش رو داده بود و گفته بود هر چی رم بزاری اشغال میشه.
ما همونو گذاشتیم و اینجا گفتن انویدیا نمیفهمه. تو مارول 3080 ده گیگی 8.8 گیگ گرفته و 2080ti که 11 هست بیش از 10 گیگ. پس بیراهم نگفته بود

ولی در جا وارد تناقض عجیبی میشیم 3060 دوازده گیگی توسط گیگا هم تایید شد تو حوزه اقتصاد اوراسیا ثبت شده. چرا 3060 شده دوازده گیگی و چی تو فکر انویدیا بوده،خدا میدونه.

2020-12-30_17-09-44.jpg

2020-12-30_17-12-10.jpg

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan

در مورد این سایت اشتباها قضاوت کردم ...
همین الان مشخص شد که تقصیر از خانواده ی خودم بوده که حواسشون نبوده ظاهرا و بسته همون روز برگشته به اداره پست

لازم دونستم اطلاع بدم .( چون ممکنه بعضی ها قصد خرید داشته باشند و دچار سوء تفاهم و تردید بشن !)

ولی هنوز قیمت بالای قطعات سر جای خودش هستش!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
2021-01-02_19-09-04.jpg 2021-01-02_19-09-46.jpg

از لیکرای مطرحه انویدیاست. و خبر داره میده از سری سوپر 3070 و 3080.
یه 105 مونده اونم بدن به 3060s . همه چی درست میشه.ایجاد تنوع خیلی خوبه و داشتن رنجهای قیمتی متفاوت. قبلا گپ های قیمتی میان رده و پایین و بالا خیلی زیاد بود.
با اینکار میشه هر 50-100 دلار یه کارت داشته باشیم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بجای این معرفی ها بیاد به تقاضای بالا کارت ها رسیدگی کنه! 3 ماه گذشته از عرضه کارت ولی هنوز قیمتش تو هیچ سایتی ثابت نیست و خیلی ها ناموجود هستن!قیمت RTX 3060ti بین 700-800$ :|
از اون طرف هم که AMD رسما خاموش خاموش! نه خبری از اون سیستمی که می گفتن قرار DLSS باشه براشون هست یا گفته بودن مثل انویدیا مشکل عرضه نداریم که بدتر از انویدیا در اومد(قیمت یه rx6800 چیزی در حدود 900$) و...
با این وضع قیمت بیت کوین و ارز های دیگه به نظرم تا تابستان سال بعد هم این مشکل حل نمیشه!من که اخر این ماه یه rtx2070s می خرم تا وقتی که سری جدید اومد می فروشم بعد.....

• Like
Reactions: {ehsan} and IMANOKA

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,578
نام
محمدرضا
لپ تاپایی که گرافیک سری آمپر دارن تو ces معرفی میشن، با توجه به کمبود کارت های دسکتاپ، برای لپ تاپم همین مشکل ایجاد میشه به نظرتون؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بجای این معرفی ها بیاد به تقاضای بالا کارت ها رسیدگی کنه! 3 ماه گذشته از عرضه کارت ولی هنوز قیمتش تو هیچ سایتی ثابت نیست و خیلی ها ناموجود هستن!قیمت RTX 3060ti بین 700-800$ :|
از اون طرف هم که AMD رسما خاموش خاموش! نه خبری از اون سیستمی که می گفتن قرار DLSS باشه براشون هست یا گفته بودن مثل انویدیا مشکل عرضه نداریم که بدتر از انویدیا در اومد(قیمت یه rx6800 چیزی در حدود 900$) و...
با این وضع قیمت بیت کوین و ارز های دیگه به نظرم تا تابستان سال بعد هم این مشکل حل نمیشه!من که اخر این ماه یه rtx2070s می خرم تا وقتی که سری جدید اومد می فروشم بعد.....
واقعا وضعیت مسخره ای شده به خاطر کورونا (همه چیز به هم ریخته) ...

تازه خودشونهم این وسط کارهای عجیب و غریبی انجام میدن که آدم "احساس" میکنه مشتری براشون هیچ ارزشی نداره !
مشخص هم نیست چرا که حتی خودشون هم قیمت ها بالای نماینده گی هاش را تایید کرده و ظاهرا کسی صداش در نمیاد !

لپ تاپایی که گرافیک سری آمپر دارن تو ces معرفی میشن، با توجه به کمبود کارت های دسکتاپ، برای لپ تاپم همین مشکل ایجاد میشه به نظرتون؟
من از بازار لپتاپ خبر ندارم ولی با توجه به وضعیت کنونی صد در صد روی لپتاپ هم تاثیر می گذاره ...
از قبل از کریسمس هم یکطوری شده که حمل و نقل (کالا ) بین المللی توی کل دنیا مختل شده ! مشخص نیست دلیلش فقط کریسمس هستش یا نه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: challengeeverything

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
ایسوس عزیز و خوشگل لطف کرده و رسما قیمتهای کارتای سری 3000 رو افزایش داده و قول داده تا سه ماهه اول قیمت مادربردا و سایر کارتها رو هم افزایش بده که یموقع اونا حس نکنن بینشون تفاوت میزاره

2021-01-05_14-43-55.jpg

افزایش ناچیز بودهو مثلا 3070 داریم از 3080 پایه 80 دلار گرونتره. یا 3060 داریم که 100 دلار از 3070 گرونتره.
ASUS ROG STRIX Radeon RX 6800 XT DirectX 12 Ultimate ROG-STRIX-LC-RX6800XT-O16G-GAMING Video Card - Newegg.com
این یکی 430 تا. فقط رسمیشو نداده هنوز که سری 6000 چقدر گرونتر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر