جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
میشه گفت با اختلاف بهترین کارت نسبت به قیمتش هست واسه شروع نسل حداقل برا کسایی که زیر 4k پلی میدن.
فقط دعا کنید پرفورمنس ماینش داغون باشه وگرنه تو این رنج قیمت هنوز موجود شه 10 تا 10 تا میبرن :D

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
میشه گفت با اختلاف بهترین کارت نسبت به قیمتش هست واسه شروع نسل حداقل برا کسایی که زیر 4k پلی میدن.
فقط دعا کنید پرفورمنس ماینش داغون باشه وگرنه تو این رنج قیمت هنوز موجود شه 10 تا 10 تا میبرن :D
متاسفانه مثل اینکه هش ریت خوبی داره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کارت خوبیه 18 درصد از 2070s بهتره با قیمت 400 دلار از 3070 هم 10 درصد ضعیف تره قیمتش ایرانش از 25 اینا زدن شروع می شه

اما نکته ناراحت کنندش اینه که کارت های خوبش مشابه strix oc قیمتش 500 دلاره طرف می مونه 3070 ساده بخره یا بیاد این رو بخره

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
کارت خوبیه 18 درصد از 2070s بهتره با قیمت 400 دلار از 3070 هم 10 درصد ضعیف تره قیمتش ایرانش از 25 اینا زدن شروع می شه

اما نکته ناراحت کنندش اینه که کارت های خوبش مشابه strix oc قیمتش 500 دلاره طرف می مونه 3070 ساده بخره یا بیاد این رو بخره
بین 3070 و 3080 موندم
یکم نگران مصرف 3080 هستم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
متاسفانه مثل اینکه هش ریت خوبی داره
مگه واسه این ماینرا کارت مخصوص ماین نزدن انویدیا و amd ؟ چی میخوان از جون گیمر بدبخت عین خوره افتادن به جون کارت های گیمینگx-(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بین 3070 و 3080 موندم
یکم نگران مصرف 3080 هستم.

من خودم 1 دونه 2070s اکبند خریده بودم که اگه ترامپ شد یا 3080 به قیمت گیرم نیومد اینو استفاده کنم که البته به ضررم شد و الان باید زیر قیمت بفروشمش اما به جاش خیالم راحت بود.
3080 خوب قطعا کارت بهتریه 1 جاهایی تا 40 درصد هم بهتر از 3070 عمل می کنه. مصرفش بالاست دیگه من دستگاه دقیق سنجس مصرف هم دارم می سنجم خبر می دم اما بعید می دونم با 9900k انلاک بیشتر از 600 تا بشه شما پاورت باید حداقل 750 گلد باشه برند درست و حسابی

• Like
Reactions: amir_amd

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مگه واسه این ماینرا کارت مخصوص ماین نزدن انویدیا و amd ؟ چی میخوان از جون گیمر بدبخت عین خوره افتادن به جون کارت های گیمینگx-(

این بدبختی هست که تمامی نداره نه کارت های جدید خیلی بهترن در ماین
الان کارت های 3060ti برای ایران خریداری شدن تا 1 ماه دیگه توی بازاره و چون با دلار روز خریدن اگر دلار ثابت بمونه یا بیاد پایین قیمتش حدود 25 به بالا می شه اگرم دلار گرون بشه که دیگه هیچی معلوم نیست.

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
با این وضعیتی که 3060ti داره نسخه های کاستوم احتمالا خیلی به 3070 نزدیک میشن... کانکتور برق که به نظر یکیه و وی رمم که یکیه ... و پهنای باند بیشتر برای پردازش کمتر هم داره ... oc خوبی میشه از این کارت گرفت قیمتشم هر گیمریا وسوسه میکنه مخصوصا الان که ارز تکلیفش مشخص نیست... هر چند احتمالا مصرفش بهینه نیست اختلافش فقط 20 واته :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آخرین مدلی که یادمه انویدیا زده بود P106 بود که اونم به مفت نمیرزید، رسما همون 1060 عادی بود به اسم کارت ماین داده بودن بیرون که جلو Rx580/570 هیچ حرفی نداشت برا گفتن بازم ماینرا ریختن 570/580 خریدن.
گیگابایت و اینا مدل مخصوص ماین میزدن که اونا هم کل فرقش این بود ته اسمش میزدن Mining اما فرقی نداشت هم میشد ماین کرد هم گیم :D در کل دلیلی نمیبینم واسشون مهم باشه کارتاشونو گیمرا ببرن یا ماینرا.
کلا بنظرم وظیفه شرکته که تامین کنه موجودی رو، از اونطرفم ایران وقتی میبینن ماینرا چندتا چندتا میبرن قیمت بالا میزنن باز همونا دهن کارتو سرویس میکنن میزارن تو دیوار یک "تا حالا باهاش ماین نشده" میچسبونن تهش میندازن به ملت :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
برا اونا مهم فروشه. همون کارت گیمینگ رو دو تا پورتشو برمیداشتن میگفتن ماینینگ و یه بایوس عوض میکردن. اینکه ماینینگ الان مهمه چون شروع فروشه و گر نه با افزایش تولید که کارتا با تقاضا تو یه برابری قرار میگیره،دیگه فروش به ماینرها اهمیتش کم میشه.
و اینکه موجودی 3060 طبق گفته خودشون از بقیه بیشتره که چیز عجیبی نیست همیشه ظرفیت تولید میانرده بالاتر بوده.
در نتیجه سریعتر ثبات به این بازار برمیگرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Wow
Reactions: {ehsan} and IMANOKA

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
3080 من هم رسید و باید بگم که هیچ کرشی در کار نیست این کارت در فرکانس 2000 اصلا بالای 400 وات مصرفشه که لیمیت می شه و نهایت 1905 تا می شه حتی با دادن پاور لیمیت
مشکل ظاهرا با درایور حل شده غیر از مدل های گیگا با زوتک که مشکل طراحی دارن کلا مخصوصا گیگا همشون مرخص هست
شما از کجا خریدی؟ کدوم سایت؟ میخوام 3060 Ti بگیرم. اگه ندارن باهاشون صحبت کنم که هر وقت آوردن، بهم اطلاع بدن. اسم جایی که خریدی رو به من بگو

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
برا اونا مهم فروشه. همون کارت گیمینگ رو دو تا پورتشو برمیداشتن میگفتن ماینینگ و یه بایوس عوض میکردن. اینکه ماینینگ الان مهمه چون شروع فروشه و گر نه با افزایش تولید که کارتا با تقاضا تو یه برابری قرار میگیره،دیگه فروش به ماینرها اهمیتش کم میشه.
و اینکه موجودی 3060 طبق گفته خودشون از بقیه بیشتره که چیز عجیبی نیست همیشه ظرفیت تولید میانرده بالاتر بوده.
در نتیجه سریعتر ثبات به این بازار برمیگرده.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
اگر 3070ti با 16 گیگ رم عرضه بشه. رسمن با پرفروشترین کارت تاریخ طرف هستیم. البته اینجوری احتمالش هست که از 3080 جلو بزنه. بنابراین بعیده همچین کاری بکنن.
ولی تنها امیدم همینه. اگر این اتفاق نیوفته میرم یه tv خوب و یه xsx میخرم و تمام. این یه تهدیده:D
یه کورسو امیدی هم به amd هست که اگر سوپرسمپلینگ رو عرضه کنه و اختلافش در rt با انویدیا رو به حداقل برسونه، رسمن تبدیل میشه به بهترین انتخاب برای گیمرها.
متاسفانه ما هرچی میکشیم از این ماینرهاست. چند ساله گند زدن تو بازار ول کن هم نیستن. اگر اینها نبودن شاهد رقابت به مراتب سختتری بین amd و nvidia بودیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
همون فاندرز ادیشن عالیه، این کاستوم ها نهایت یکی دو تا فریم بیشتر میدن قیمتشون هم الکی بیشتره
البته یکسری از مدلهای کاستوم تا 11 درصد افزایش فرکانس داشتن.اما فاندرز بدی ای که نداره خیلی هم خوبه. یکسریا از قیافش خوششون نمیاد که این سری خوشگلتره .یکم
یکمم اون گرمایی که میده تو کیس مهمه.که چند تا از ویدیوها رو دیدم گفتن اوکیه.اینکه این مدل خوبه اون بده.یه اختلاف جزیی و ظاهریست و چیز خاصی نیس.
خیلی به این حرفا اهمیت نده.انویدیا بقالی سر کوچه نیست که پارتنرهاش یا خودش بخوان جنس بی کیفیت بدن. این همه ناقد که همین الان زوتک و پالیت و کارفول و فاندر و .. رو نقد کردن.ببین چد تا گفتن زوتک آشغالهیا فلان آشغال.
به این حرفا گوش نده.

2020-12-01_14-03-45.jpg

اختلاف 3070ti با 3080 زیاده و تا حدی به نظر میاد اون نسخه های با حجم بالای vram انویدیا منتفیه و این لیست آخرین شایعاته.
3060ti که اومد.تنها احتمالی که هست 3080ti برسه به نزدیکیای 3090. که از اولم گفته بودن 3090 یه کارت محدوده. و گرفتن جاش توسط 3080ti عجیب نیست چون اختلافشون کمه ولی بقیه ti ها به نسخه های بعدی طبق این شایعات نزدیک نمیشن و مثل همین 3060ti میوفتن وسط تقریبا.
حالا تو آینده سری s هم بده دوباره بعید نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر