جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از لحاظ قدرت حداقل در بین فلگ شیپ ها در نسل بعد باید 50% بوست رو در نسخه های کاستوم و 40-45% در نسخه پایه شاهد باشیم.

اگر بحث ریال یا پول باشه کلا گیم بازی کردن 1 تفریحه و پول دور ریختن مخصوصا pc gaming مخصوصا خرید کارت گرافیک که همیشه ضرر بوده

دیگه همه برای عشقشون این پولا رو می ده هر کس در حد توان و عشقی که دار
قطعا صبر کردن برای نسل جدید عاقلانه هست اما نه در ایران که هیچیش مشخص نیست ارز هم که سالی 1 بار بیشترم نمی دن خارج از صرافی هم که ارز تقلبی بی داد می کنه کلا گیری کردیم اینجا

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
اگر بحث ریال یا پول باشه کلا گیم بازی کردن 1 تفریحه و پول دور ریختن مخصوصا pc gaming مخصوصا خرید کارت گرافیک که همیشه ضرر بوده

دیگه همه برای عشقشون این پولا رو می ده هر کس در حد توان و عشقی که دار
قطعا صبر کردن برای نسل جدید عاقلانه هست اما نه در ایران که هیچیش مشخص نیست ارز هم که سالی 1 بار بیشترم نمی دن خارج از صرافی هم که ارز تقلبی بی داد می کنه کلا گیری کردیم اینجا

من این ریسکو کردم و صبر کردم امیدوارم قیمتا فضایی نشه هرچند الانم افتضاح شده
ضرر هم باید عاقلانه باشد
در هر صرافی آنلاین شما امکان خرید تتر به مقدار نامحدود رو دارید و بسیار امن تر از دلار کاعذی است.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دیگه شور شایعه رو در اوردن 36 ترافلاپس با 48 گیگ رم گرافیکی:))

البته من سخت افزار بلد نیستم. ولی تو متنش نوشته. این نسخه Consumer و بازار نیست. این برای دیتا سنترها و سوپر کامپیوترها هست. ولی میگه بر اساس همین میشه میشه امیدوار بود که نسخه های بازی و بازار عادی هم پیشرفت خوبی داشته باشن

Obviously we're talking data center and supercomputer centric products here, but Ampere paves the way architecture wise for the consumer products as well. Apparently the number of tensor cores would double up as well.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من اصلا کاری ندارم که با تکنیک جدیدش cuda cores ها دو برابر می شن دمش گرم اما اخه چرا باید همون تعدادیم که در این نسل ازش استفاده کرده بیاد بازم استفاده کنه؟ قطعا کورهاش کم می کنه تا هزینه ی تولیدشم کم بشه هیچ زمانی اینا حداکثر چیزی رو که دارن رو نمی کنن اگه اینطوری بود که هر 2 سال نسل جدید معرفی نمی کرد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
NVIDIA-GeForce-Ampere-GPU-Rumors-GA102-RTX-3080-Ti-GA103-RTX-3080-GA104-RTX-3070-GA106-RTX-3060-GA107-RTX-3050-Specifications-Performance.jpg

اینم از اخرین شایعات من حسم اینه که همین راسته

چیزی که عجیبه اینکه نسل جدید 10NM اعلام شده و ظاهرا انویدیا فعلا از بازار خیالش راحته و معماری 7NM گذاشته برای زمان لازم شبیه سیاستی که اینتل در پیش گرفته یعنی زمانی که به ته نانومترها (1NM) برسن دیگه فقط معماری اهمیت پیدا می کنه و اونجا تازه بازی شروع می شه. البته این کار باعث می شه سود این شرکت ها به مراتب بیشتر باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
NVIDIA-GeForce-Ampere-GPU-Rumors-GA102-RTX-3080-Ti-GA103-RTX-3080-GA104-RTX-3070-GA106-RTX-3060-GA107-RTX-3050-Specifications-Performance.jpg

اینم از اخرین شایعات من حسم اینه که همین راسته

چیزی که عجیبه اینکه نسل جدید 10NM اعلام شده و ظاهرا انویدیا فعلا از بازار خیالش راحته و معماری 7NM گذاشته برای زمان لازم شبیه سیاستی که اینتل در پیش گرفته یعنی زمانی که به ته نانومترها (1NM) برسن دیگه فقط معماری اهمیت پیدا می کنه و اونجا تازه بازی شروع می شه. البته این کار باعث می شه سود این شرکت ها به مراتب بیشتر باشه
امپر از 10 نانو استفاده میکنه یا 7؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر