رونمایی احتمالی Mass Effect در E3

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
images

علاوه بر Casey Hudson (تهیه‌کننده اجرایی سری Yanick Roy ،(Mass Effect مدیر استودیوی بایوور مونترال (تیم پشت ساخت Mass Effect جدید)، در طی توییتی اعلام کرد که بعد از 8 سال غیبت، این بار قرار است در همایش E3 شرکت کند.

در خبری دیگر یک وبسایت خبری برزیلی گزارش داده که Mass Effect جدید که قرار است تریلوژی جدیدی را آغاز کند، تحت نام Origins خواهد بود. این وبسایت اضافه کرد که البته این عنوان و تریلوژی Prequel (پیش‌درآمد) نخواهد بود.

خوشبختانه دو روز دیگر تا E3 و روشن شدن موضوع زمان باقی مانده است.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ای کاش Ray Muzyka و Greg Zeschuk هنوز تو Bioware بودن. این دو نفر رو سن اصلا ابهتی میدادن به کنفرانسای EA و Bioware:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من ME با Garrus میخوام:( اون شایعه رو بیشتر میپسندم:(
---
اگر سری جدید قراره ساخته بشه، دوست دارم کاراکتر اصلی نژادی غیر از انسان باشه...که 99% مطمنم چنین کاری نمیکنند! :|

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
کاش تیم اصلی بایوور روی مس افکت جدید کار میکرد! این بایور مونترال کمی نگران کننده ست...

دوست دارم کاراکتر اصلی نژادی غیر از انسان باشه...که 99% مطمنم چنین کاری نمیکنند!

چند وقت پیش یه مصاحبه ازشون خوندم که گفته بودن ایده ی انتخاب نژاد اول بازی براشون هیجان انگیزه! شاید بذارنش...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
این BioWare Montreal دقیقاً چیکاره هست؟! :D افراد معروف و درست حسابی توش کار میکنن ایشالا؟! چون خیلی بعیده که BioWare همچین بازی معروف و بزرگی رو خودش (شعبه اصلی) نسازه و بده دست یه شعبه دیگه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این BioWare Montreal دقیقاً چیکاره هست؟! :D افراد معروف و درست حسابی توش کار میکنن ایشالا؟! چون خیلی بعیده که BioWare همچین بازی معروف و بزرگی رو خودش (شعبه اصلی) نسازه و بده دست یه شعبه دیگه.
سابقا برای کمک به Bioware Edmonton (شعبه اصلی) تاسیس شده بوده ولی خب بعدا شد مسوول ساخت Mass Effect بعدی.
از اعضای معروف BE، همین کیسی هادسون خودمون ( :D ) اونجا Executive Producerـه. احتمالا دیزاینرهای اصلی ME هم رفتن به استودیوی Montreal. همونجوری که تیم سازنده SC از Montreal رفت Toronto، تیم سازنده ME هم قاعدتا باید از Edmonton رفته باشن Montreal.

پ.ن: این کانادا هم تو Game Industry برا خودش خوب شاخ شده!:D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

در تکمیل توضیحات سینا، اگه اشتباه نکنم توی ساخت مولتی پلیر ME3 هم نقش خیلی پر رنگی داشتن :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
No Geth=No buy :d
به نظرم هیچی مهم تر از بازه زمانی بازی نیست چون فقط کافیه بعد از 3 باشه!:d که بعیده من فکر کنم میره گذشته دور که احتمالا باید با Garrus هم خداحافظی کرد :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
میشه از تیم BioWare Montreal به عنوان ضعیف ترین و بی تجربه ترین انشعاب حال حاضر BioWare اسم برد! :d
2009 تاسیس شدن همون طور که رفیقمون گفت برای کمک به Bioware Edmonton و توی ساخت بخش مولتی ME 3 و DLCـهای ME2/3 نقش داشتن.
چند نفرو هم برای پروژه ـشون استخدام کردن که یکیشون اگر اشتباه نکنم طراح گیم پلی GeoW J بود. حداقل از بخش شوتر خیالتون راحت باشه! :d
با اینکه به نظرم تیم ایده الی نیستن ولی اطلاعاتی که تا حالا لیک شده جالب بوده... کلا میشه امیدوار بود و هم چنین هر چیزی رو انتظار داشت!:d

پ.ن : البته کیسی هادسون هیچ نقشی کلیدی توی ساخت DA I و ME 4 نداره و داره توی Bioware Edmonton با تیم قدر SWKOTOR روی یه IP جدید کار می کنه! :bighug::d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
هرچه از BIOWARE باشد نکوست.....
اسم هم که Origins هستش:d صد در صد میره گذشته دور (امیدوارم فقط نشون ندن که یه Human Race دیگه قبل از تمدن ما وجود داشته و اونا به سیارات ماورا دست پیدا کرده بودن و بعد با Leviathan ها درگیر شدن و از بین رفتن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر