روش ساخت MX4SIO برای پلی استیشن 2 بصورت آسان

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
روش ساخت MX4SIO برای پلی استیشن 2 بصورت آسان

Diagramas Com Led MX4SIO.png
Diagramas 1.png
قطعات مورد نیاز
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مقاومت 470 اهم
470.jpg

مقاومت 47 اهم
47.jpg

دیود نورانی (LED) بهتره 2 میلی متری باشه که هم کوچیکه و هم مصرف برقش پایینه (حتی میشه از SMD های نورانی هم استفاده کرد)
3mm red diffused LED-500x515-500x500.jpg
diod led.jpg
-ZCgXoWy348h-NGS.jpg

مموری کارت معیوب یا سوخته پلی استیشن 1 یا 2 (بهتر است قطعات روی برد رو بدین با هیتر جدا کنن)
SCPH-1020 H - C-CARD-002 (Clear Blue).JPG

Attachments

• Diagramas Com Led MX4SIO.png
    Diagramas Com Led MX4SIO.png
    225.5 KB · مشاهده: 33
آخرین ویرایش:

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
خوبه .. تست کردی باهاش بازی هارو ؟ نسبت ب فلش لودش سریعتره؟
خودش که درسته. لیست بازیها رو هم میاره. ولی من تو اجرا مشکل دارم. اون روشی که سپهر گفته رو تست نکردم. ولی فهمیدم که این روش هنوز کامل نشده و جای کار داره تا جایگزین روش فلش بشه. به طور مثال وقتی تو تنظیمات گزینه MX4SIO رو انتخاب میکنی تنظیمات ذخیره نمیشه و تو حالت ذخیره میمونه. برنامه OPL هنوز مشکلات MX4SIO رو نتونسته رفع کنه و جای کار داره این روش.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
خودش که درسته. لیست بازیها رو هم میاره. ولی من تو اجرا مشکل دارم. اون روشی که سپهر گفته رو تست نکردم. ولی فهمیدم که این روش هنوز کامل نشده و جای کار داره تا جایگزین روش فلش بشه. به طور مثال وقتی تو تنظیمات گزینه MX4SIO رو انتخاب میکنی تنظیمات ذخیره نمیشه و تو حالت ذخیره میمونه. برنامه OPL هنوز مشکلات MX4SIO رو نتونسته رفع کنه و جای کار داره این روش.
اها درسته

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

چون وقتی استفاده از روش جدید میاد
یه میان افزار جدید برای اجرا بازی میاد
که بهتر هستن
مثل دریمکست ، مثل گیم کیوب و ......

مشکل اینجاست که خود opl هزار تا ایراد داره
حتی تیم اصلیش سال هاست توسعه opl ول کرده رفته
بعد ما داریم روش جدید اجرا از مموری انجام میدیم که باز با همون opl اجرا کنیم

• Like
Reactions: vendor and mqg1387

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
که بهتر هستن

موضوع اینه که پروژه OPL هم مثل خیلی از پروژه های اوپن سورس چون توجیح مالی نداره دیگه توسط تیم اصلی ساپورت نمیشه. البته باز هم خوبه که هنوز یه تعداد توسعه دهنده دارن به رایگان برنامه رو آپدیت میکنن ولی چون توجیح مالی نداره نباید ازشون بیشتر از این انتظار داشت.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
موضوع اینه که پروژه OPL هم مثل خیلی از پروژه های اوپن سورس چون توجیح مالی نداره دیگه توسط تیم اصلی ساپورت نمیشه. البته باز هم خوبه که هنوز یه تعداد توسعه دهنده دارن به رایگان برنامه رو آپدیت میکنن ولی چون توجیح مالی نداره نباید ازشون بیشتر از این انتظار داشت.

آره درسته
حق با توئه
اما برای دریمکس و گیم چوب و غیره هم توجیه مالی نداشته
ولی اون میان افزار کلاً دوباره و جدید نوشته شد که الان راحت ۹۹ درصد بازی ها رو میتونن اجرا کنن

• Like
Reactions: vendor and mqg1387

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
که بهتر هستن

آپدیت که هنوز هم بصورت منظم میشه (البته فواصل طولانی...) صفحه گیت پر شده از مشکلاتی که ریپورت شدن، ولی بررسی یا فیکس نشدن متاسفانه...
و چیز دیگه که هست آپدیت هاش پراکنده س و نظارت خیلی خوبی نیست روش... مثلا یه آپدیت میدن برای فیکس یه تعداد بازی، یه تعداد دیگه خراب میشن...
قبلا زیاد برخوردم بازی های که نسخه های جدید OPL مشکل داشتن توی اجراشون، ولی قدیمیا بی مشکل اجرا کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر