ركورد جهاني گينس در ساعات بازي كردن شكسته شد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
blops2-marathon-record-top630.jpg

ركورد جهاني گينس در ساعات بازي كردن شكسته شد.

فيلمي از شكسته شدن ركورد گينس منتشر شده است كه طي آن Okan Kaya استراليايي توانسته طي هفت روز متوالي 135 ساعت Call of Duty: Black Ops 2 بازي كند.
براساس قوانين گينس بازيباز ميتواند مابين هر ساعت بازي كردن 10 دقيقه به استراحت بپردازد كه اين طور كه مشخص شده است Okan Kaya با ذخيره كردن زمان استراحتش و استفاده از آن در موقع مناسب توانسته تا ركورد جهاني گينس را بشكند.
براساس گزارشات Yahoo ركورد دار قبلي گينس فردي كانادايي بوده كه توانسته به طور مداوم 120 ساعت سري بازي هاي Resistance را بازي كند.
اين ركورد Kaya افتخاري ديگري هم براي Call of Duty: Black Ops 2 به حساب مي آيد چرا كه قبل از آن اين بازي در روز اول فروشش توانست با فروش 500 ميليون دلار ركورد تاريخ را بشكند.

منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب بیکاره دیگه . یه لوزر به تمام معنا ، از قیافشم معلومه :D شوخی ، ای ول بهش :D

از اسمش هم معلومه اهل ترکیه هست ، از اونا هر کاری بگی بر میاد .

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
طرف رو نگاه چه شاده :))
بیاد اینجا اگر 5 ساعت تونست بشینه پای تلویزیون خودمون ببینیم چند مرده حلاجه

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ایرانی ها وقتی مقابل کار یا چیزی قرار بگیرن که از عهده شون خارجه از این جمله ها استفاده میکنن. (چقدر بیکاره، مثلا).

دوست عزیز ربطی به این نداره که کسی بتونه انجام بده یانه موضوع اینه که خدا بنده اش عقل داده اگر بخاطر اینکاری که طرف انجام داده سکته میکرد بازم این حرفو میزدید

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
دوست عزیز ربطی به این نداره که کسی بتونه انجام بده یانه موضوع اینه که خدا بنده اش عقل داده اگر بخاطر اینکاری که طرف انجام داده سکته میکرد بازم این حرفو میزدید
هر کی یه طوری داره خودآزاری میکنه یکی با نخوردن و ننوشیدن یکی هم با نخوابیدن و جیگرکاری

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
از قیافه ی یارو مشخصه تصویر عمه ش جلوش پدیدار شده. :D
بعد اون ماساژور ـه تو این 135 ساعت همراهیش کرده؟
از این امکانات باشه بروبکس اینجا هم همه رکورد میزنن خو. :D

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
دهنش سرویس ایول...!!!
من میدونم الان چ وضعیه!! من خودم بیشترین رکوردم از ۱۱ صبح تا ۷:۳۰ صبح بوده ( منهای خوردن ناهرو شام ک حدوده ۳۰ دیقه،صبحونم نخوردم!) یعنی تا سر حد مرگ رفتم...داشتم فورزا میزدم...البته منم ماساژور داشتم میشد کاریش کرد!!:D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر