رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2021 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین عناوینی که تاریخ عرضه مشخصی ندارند، برای شما کدام موردانتظارترین است؟ (انتخاب سه گزینه)

• Avowed

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Diablo IV

• Dying Light 2

• Elden Ring

• Final Fantasy XVI

• Metroid Prime 4

• Perfect Dark

• Pragmata

• Senua's Saga: Hellblade II

• Starfield

• Suicide Squad: Kill the Justice League

• The Callisto Protocol

• The Wolf Among Us 2

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
186215

درود...
طبق سنت هر ساله‌ی انجمن بازیسنتر دوباره با رای‌گیری موردانتظارترین بازیهای سال آینده خدمتتون هستیم. امسال ششمین سالی متوالی هستش که این رای‌گیری انجام میشه. دیگه هممون میدونیم که اوضاع مثل سالهای گذشته چندان مساعد نیست...با توجه به وضعیت مملکت و دنیا خیلیامون دیگه به اندازه‌ی 5-6 سال پیش نمیتونیم برای تجربه‌های جدید و بیشتر هیجان‌زده باشیم؛ با توجه به قیمت‌های نجومی نمیتونیم به راحتی کنسول یا سیستم موردعلاقه‌مون رو بخریم و روز اول بازی موردعلاقه‌مون رو تهیه کنیم و همین هم باعث میشه مثل گذشته لیست موردانتظارترین‌هامون چندان پر و پیمون نباشه. ولی با این وجود، شاهد اولین سال نسل نهم هستیم و نمیشه انکار کرد که بازی‌ها همیشه یه عنصر آرامش‌بخش یا هیجان‌انگیز توی زندگیمون بودن که باعث می‌شده با سختی‌ها بهتر کنار بیاییم، رویاپردازی کنیم و آینده‌ای رو تصور کنیم و براش هایپ باشیم که معمولا بهتر از چیزی هستش که در واقع باهاش روبه‌رو خواهیم شد!
خب بریم سر اصل مطلب و مهمترین نکته که هر سال تکرار میکنم: این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2021 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2021 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2021 تایید نشده‌اند مثل: Elden Ring، Hellblade II, Final Fantasy XVI, Starfield و غیره.
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن.
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2021:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2021 in video games - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2021 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (به تاپیک سالهای گذشته سر بزنید ببنید واسه چه بازیهایی هیجان‌زده بودید و چه بازیهایی توی لیست امسالتون هم دوباره حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2021 اعلام میشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Granblue Fantasy: Relink re-emerges with 2022 release window on PS4 and PS5

بازی که حداقل دو سال گذشته تو لیست من بود ، امسال نیست ، چون بعد از شصت سال بعد از معرفی بازی ، یعد یک سال و نیم سکوت تازه اومدن پنجره زمانی ۲۰۲۲ رو دادن ، یعنی بازم تاریخ دقیق ندادن ،از این پنجره ها زیاد داده بودن قبلا ۔۔۔۔ اون ویدئوی خالی بندی پروجکت اویکنینگ رو هم که دفن شد ،کلا این شرکت با ۲۰۰۰ تا پرسنل واقعا فقط با همون بازی های قدیمیش رو گوشی ها داره سر میکنه ؟

به هر حال اگه بازیشون بیاد و چندین برابر سر تر از گنشین نباشه ،،، واقعا باید با قلتک از روشون رد شد ۔۔۔۔

۔۔۔۔۔۔
گاد رو دور نندازید :D۔۔۔ به هر حال سال سالهای گذشته این همه بازی که تاریخ مشخصی نداشتن رو لیست کردید، این یکی که حتی تاریخ رسمی دادن براش
بنظرم حتی نمایش الان به نسبت به قبلی ها ضعیف تر بود.
اون ها واقعا منو تشنه بازی کردن.
کمبت که حس میکنم از گنشین خیلی پیچیده تر بشه با اینحال بطور کل گنشین توی بازار تا اونموقع خیلی رقیب سرسختی شده.
رقابت باهاش براش خیلی سخت میشه.

• Like
Reactions: vaan 2

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
1- God of War Ragnarok
منتظریم ببینیم آقامون کریتوس میخواد دیگه دهن کی رو سرویس کنه. نسخه 2018 یکی از اپیک ترین بازیهای تاریخ بود شدیدا منتظر نسخه بعدی هستیم. با گرافیک نسل بعد چه شود.
2- Mass Effect Trilogy
تریلوژی همیشه در قلب من جا داره و بهترین بازی تاریخ واسه من هست حتی اگر تغییرات ریمستر محدود باشه شدیدا مشتاقم.
3- Horizon II Forbidden West
بازی اول از نظر یونیورس و داستان خیلی من رو تحت تاثیر قرار داد و همراه با گیمپلی خوب و شخصیت اصلی جیگر به یکی از تجربه های خوب نسل 8 تبدیل شد. شدیدا مشتاق ادامه داستان Aloy هستم.
4- Resident Evil Village
بعد از رضایت بالا از نسخه 7 و با توجه به علاقه شدید اینجانب به Survival Horror طبیعیه که دنبال تجربه شماره جدید باشم.
5- Deathloop
آرکین از خلاق ترین و بهترینهای صنعت در زمینه گیمپلی و لول دیزاین و بازیهای قبلی این استودیو همه محبوب من. هنوز نمیفهمم فرمت این بازی چطوری دقیقا قراره باشه ولی به آرکین اعتماد کامل دارم.
6- Crimson Desert
نمایش TGA فوق العاده بود! بنظر میاد اولین تجربه واقعا نسل بعدی بشه شدیدا مشتاقم مخصوصا که هم انگار کمبت خفنی داره هم اژدها سواری.
7- Hogwarts Legacy
واسه نسل ما که با هری پاتر بزرگ شده مگه میشه یک بازی با همچین پتانسیلی تو لیست نباشه. امیدوارم موفق بشن و یک بازی خوب بسازن!
8- FarCry 6
سری فارکرای همیشه از سری های محبوب من بوده و ویژگی های جدید نسخه 6 مثل شهرهای بزرگ یا حضور جیانکارلو اسپوزیتو ما رو حتی تشنه تر هم میکنه.
9- Gotham Knights
شاید با یک شاهکار طرف نباشیم اما 100% با یک بازی لذت بخش با کمبت عالی تو یونیورس بتمن؟ خالی از لطف نیست.
10- Ratchet & Clank Rift Apart
هیچ وقت این سری رو بازی نکردم اما نمایش همایش PS5 بدجوری حال کردم باهاش. جوری که اولین چیزی که به دوستم گفتم بعد نمایش تو واتس آپ این بود: رچت چقدر خفن بود! اونم دقیقا تایید کرد.
----------------------------------------------------------------------------------
عناوین شایسته تقدیر که یا تو لیست جا نشدن یا تاریخ عرضه ندارن هم به رسم هر سال خودم به این قرار:
HITMAN 3 - Elden Ring - Age of Empires 4 - Forza Motorsport - Starfield - The Elder Scrolls VI - Fable - Perfect Dark - Everwild - Avowed - Dying Light 2 - Suicide Squad - Dragon Age 4 - Next Mass Effect
از همین الانم بگم سال آینده بازی اولم تو لیست 2022 بازی The Callisto Protocol خواهد بود.8->

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
1- Resident Evil 8
2- Horizon Forbidden Wests
3-Ratchet & Clank Rift Apart
4- Humankind

.......................

سال پیش 10 تا بازی لیست کردم الان دیدم فقط یکیش را بازی کردم چون زیاد دیگه وقت و حوصله ندارم. برا همین امسال لیست کوچیک تری دادم. این پایینی ها هم که تو لیست نیستند توضیح دارند.

God of War Ragnarok : به شدت بعید میدونم این بازی 2021 بیاد. یادم نمیاد سونی بازی بزرگی داشته باشه در این حد که همون سال، نمایش گیم پلی را نشون بده و بازی را عرضه کنه. بنابراین بای دفالت اینو من 2022 ایی میدونم.

Elden Ring: احتمال عرضه این در 2021 را بیشتر از GOW میدونم. ولی خب چون تاریخ تایید شده ای نداره نذاشتم.

Bayonetta 3 : فعلا که خبری نیست و بیشتر نگران کننده اس روند ساختش. سوییچ هم ندارم ولی اگه بیاد شاید به خاطرش خریدم.

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
1- GOW : Ragnarok
لازم به توضیح دادن واقعا نداره .....

2- Cyberpunk 2077 Next Gen Patch
یکی از مورد انتظار ترین بازی های عمرم بود که معلومه بازی اصلا زمین تا اسمون با نسخه PC رو کنسول فرق میکنه و صبر میکنم تا اپدیت نسل بعدیش بیاد و بهترین حالتش رو تجربه کنم

3- Horizon Forbidden West
نسخه اول بازی واقعا حرف نداشت هم دنیا بسیار پویا هم اکشن سریع و شخصیت پردازی خوب الوی و از گرافیک خیره کننده بازی هم نمیشه گذشت که باعث میشه حسابی منتظر نسخه دوم باشم و بنظرم این نسخه میتونه تکامل نسخه اول باشه مخصوصا با دادن انتخاب بیشتر و بالا بردن المان های RPG

4-Elden Ring
استاد میازاکی مطمئنم قراره یک شاهکار دیگه تحویل بده و ترکیب شدن داستانش با مارتین واقعا دیوانه کننده هس

5-Resident Evil Village
ماجرای ایتن تو نسخه هفتم مشخص بود تموم نشده و کپکام تازه شروع کرده و به شخصه با این که عاشق لیان و جیل و ... هستم واقعا دوس داشتم حس ترسی که با ایتن بهمون دست میداد و این که یک تازه کار هس . RE7 بازی فوق العاده ای بود مخصوصا نیمه اول بازی و بنظرم Village هم بازی فوق العاده ای قراره باشه مخصوصا کریس ردفیلد هم انگار شخصیت منفی هس و داستان جالبی باید داشته باشه .

6-Ratchet & Clank Rift Apart
این سری از زمان PS2 یکی از بهترین ها بوده برام و نسخه جدید انگار تحول این سری هس مخصوصا با ورود SSD و طراحی مراحل بر اساس اون و از فیزیک محشر بازی هم نباید بگذریم

7-Hogwarts Legacy
قطعا این بازی برای خیلی ها مورد انتظار هس بازی ای که بعد مدت ها قراره از دنیای هری پاتر بیاد و اوپن ورد هم باشه و امیدوارم دنیاش تعامل پذیر باشه و همون چیزی که ازش انتظار میره .

آخرین ویرایش:

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
256
بازیهایی که تاریخ عرضه مشخصی دارن:

1- Vampire: The Masquerade - Bloodline 2

2- Gotham knights

3- Vampire: The Masquerade - Swansong

یک بازی ادونچر-نقش آفرینی از سازندگان بازی The Council. بازی The Council که عالی بود، این هم به نظر میاد بازی دوست داشتنی ای بشه.

4- Hogwarts Legacy

5- Disco Elysium: The Final Cut

این بازی رو زمان عرضه تجربه کردم ولی خب نمیشه از خیر ماموریت های اضافه و صداگذاری کامل گذشت.

6- Sherlock Homes Chapter One

7- Mass Effect: Legendary Edition

سه گانه رو توی همین چندسال اخیر دوباره بازیشون کردم. اگه این نسخه فقط ارتقا گرافیکی باشه، احتمالا سراغش نمیرم.

8- The Medium

9- Far Cry 6

10- Braid: Anniversary Edition

نسخه اصلی رو بازی نکردم، شاید سراغ این نسخه رفتم.
-------------------------------------------------------------------------------------

بازیهایی که تاریخ عرضه مشخصی ندارن:

1- The Elder Scrolls 6

2- Dragon Age

3- Mass Effect

4- Baldur's Gate 3

5- Avowed

6- Suicide Squad: Kill The Justice League

7- Pathfinder: Wrath of The Righteous

نسخه قبل این بازی رو به خاطر مشکلات فنی خیلی کوبیدن ولی وقتی من دو سال بعد از عرضش بازیش کردم، اکثر مشکلات حل شده بود و با یک بازی خیلی خوب مواجه شدم. این به نظر میاد از نسخه قبلی هم بهتر باشه و واقعا انتظار برای انتشار نسخه کاملش سخته.

8- The Elder Scrolls Renewal Project: Skywind

من Morrowind رو تا به حال یک بار تلاش کردم تجربه کنم، ولی بازی خیلی از المان ها و اجزاش بیش از حد قدیمی شده، البته احتمالا در آینده باز هم تلاش میکنم که خود موروویند اصلی رو تجربه کنم ولی خب اگه اون نشد، پروژه اسکایویند میتونه جایگزین مناسبی باشه.

9- Dying Light 2

10- Nighthawks

یک بازی ومپایری ویژوال ناول مانند که تصمیم و جزا و پایان های مختلف داره و نویسندش یکی از نویسندگان اصلی Sunless Seaیه.

11- The Wolf Among Us 2

12- The Long Dark

یک بازی در سبک بقا هاردکور و واقعگرایانه که توش خبری از زامبی ها و چیزای ماورایی نیست و فقط تهدید های طبیعی وجود داره. از بخش داستانی این بازی سه اپیزود تا به حال منتشر شده و دو اپیزود دیگه هم قراره منتشر بشه.

13- Gamedec

یک بازی نقش آفرینی ایزومتریک سایبرپانک بدون مبارزه با سیستم تصمیم و جزا عمیق که توش پروتاگونیست به حل جرایمی که توی جهان های مجازی اتفاق افتاده میپردازه.

14- Broken Roads

یک سی آر پی جی که با الهام گیری از فال اوت های کلاسیک داره ساخته میشه، با یک سیستم مورالیتی نوآورانه که روی دیالوگ ها و انتخابها اثر میذاره، و همچنین اینکه عوض آمریکا پسا آخرزمانی، توی استرالیا پسا آخرزمانی اتفاق میفته.

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
1_ Resident Evil 8
حقیقتش بی‌نهایت با نمایش‌هاش حال کردم مخصوصا اینکه نسخه هفتم برام یکی از بهترین نسخه‌ها بود. اینم که شبیه نسخه ۴ شده تا حدودی و رسما ایده‌آلمه.
2_ Horizon Forbidden west
مورد انتظارترین انحصاری سونی معرفی‌شده برای منه و ترجیح میدم اولین بازی‌ای باشه که روی کنسول پلی میدم و به شدت میخوام گرافیکشو ببینم.
3_ Gow Ragnarok
دیگه نیاز نداره چیزی راجبش بگم.
4_ Ratchet and Clank
به شدت نمایشش برام جذاب بود.
5_ Dying Light 2
از نسخه اولش به اندازه بقیه خوشم نیومد و جدا از اینکه به شدت حس بقای بازی قوی بود ولی توی لول‌دیزاین لنگ می‌زد.(خسته‌کننده شد برام) ازون‌طرف تریلر نسخه دوم بازی واقعا فوق‌العاده بود.
6_ Hogwarts Legacy
همین چن روز پیش تمام فیلم‌های هری‌پاتر رو دوباره از اول تا آخر دیدم و واقعا منتظر ایشون هم هستم.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
1.Hogwarts Legacy
وای اگر این بازی رو خوب در آورده باشن :D
2.Elden Ring

نبودن گاد هم به خاطر اینه قبلیه رو بازی نکردم ولی من پی اس 3 رو به خاطر گاو 3 گرفتم. :D
زلدا هم همیشه دستم کوتاه بوده همش اما مطمئنم بازی کنم بهترین بازیم میشه :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
1.zelda
قبلی رو نزدیک 100 ساعت بازی کردم تا به الان و واقعا عالی بود (جزو top 5 کل دوران گیمریم:x) و خبر معرفی ادامه ی نسخه ی قبلی بسیار برام شوکه کننده بود .

2.elden ring
از بازی های میازاکی اول بلادبورن رو بازی کردم بعدش دارک سولز و یه جورایی خیلی با این سبک و سختی خاص بازی ها ارتباط برقرار کردم. قطعات یکی از مورد انتظار ترین هاست برام گرچه بعیده به 2021 برسه ولی شاید طرفدار ها رو سوپرایز کرد.

3. halo
امیدوارم با یک بازی بی نقص طرفدار ها رو خوشحال کنن.

4.scorn
تریلر بازی رو دیدم و باید بگم خیلی فضای مریضی داشت که منو یاد بازی های میازاکی انداخت از نظر طراحی و خیلی منو هایپ کرد.

5.farcry 6
با اینکه دیگه عرضه ی بازی های ناقص بخشی از کار یوبیسافت شده اما به این نسخه امیدوارم و احساس میکنم با این بازی موفق میشه .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بدون شک GOW مورد انتظار ترین بازی برای منه ولی این نسل برای تنوع (قیمت بالای PS بی تاثیر نبوده) کنسول ایکس باکس رو تهیه کردم تا ببینم از نسل هفتم که360 نداشتم تا این نسل چه چیزی رو از دست دادم.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
واسه بهترین بازی سال هم دوستمون @DFSHINNOK7 کلی زحمت کشیده به این تاپیک سر بزنید و رای بدید <:-P :
BaziCenter Community Awards 2020
تشکر برای اشاره به اون تاپیک :D
ما هم قراره 3-4 هفته دیگه نظرسنجی مورد انتظارترین داشته باشیم، ولی طبیعتا به خوبی این تاپیک نمیشه چون اینجا انتخاب آزاد هست.

• Like
Reactions: Z-fan and FUTURE

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
از بین بازیای ۲۰۲۱ فعلا نمایش خاصی نشون ندادن واقعا:D هیلو که انگار حسابی قراره دچار تغییرات بشه، این GOW جدید هم فقط یه لوگو نشون دادن. الدن رینگ هم معلوم نیست دارن چیکار میکنن:D تا اینجا:
1-Resident evil 8
2-Dying Light II
3- Stalker II
4-Horizon II
اصل کاری(The Callisto Protocol) قراره ۲۰۲۲ بیاد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر