راه اندازی وبسایت pcgamingisnotdead توسط Razer

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
20110822pcgaming.jpg

شرکت Razer که در تولید وسایل جانبی بازی مانند ماوسها و کیبوردهای مشهورش, معروف است; در اقدامی جالب اقدام به خریداری و راه اندازی وبسایتی با نام pcgamingisnotdead نموده و در آن بهمراه یک تیزر نامفهوم, یک شمارش معکوس 4 روزه نیز قرار داده.
عبارتی نیز در این سایت وجود دارد:

"زمان آن رسیده تا در مقابل پورت های مسخره ی کنسولی و گرافیکهای پایین کنسولی بایستیم. زمان آن رسیده تا به پلتفرم اصلی باز گردیم."

همچنین میتوان با ارسال ایمیل خود در این سایت, در سریعترین زمان ممکن از نقشه ی این شرکت برای راه اندازی این سایت, مطلع شوید.

pcgamingisnotdead

• Like
Reactions: Behrooz

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,009
نام
محمد امین
دوباره رسیدم به آخر نسل کنسولها و همه برای ما شیر شدن..!

دو سال دیگه که کنسولهای جدید بیان همه دوباره کنسولیزه میشن..

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
اینطور نیست واقعا. هیچ موقع کنسول نمی تونه کیفیت کامپیوتر رو ارائه بده. این نسل و نسل بعدی هم نداره. کاری به به صرفه بودن نبودن ندارم. بله باید برای همچین کامپیوتری لااقل 6 برابر کنسول هزینه کنی. اما بحث کیفی هست و تو این مورد، کنسول با این روالی که هست به گرد پای PC هم نمی رسه. چه می دونم مگه Apple بیاد کنسول حرفه ای بزنه و بازی بده بیرون، اونوقت شاید بشه تو این صحبت تجدید نظر کرد.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اپل شركت محافظه كاريه و طبق تجربيات هرگز وارد بازاري نشده كه از قبل دستي توش وجود داشته !!
خودش محصول ابداع كرده و توي بازارش با رقباي تازه وارد مبارزه كرده !!
هرگز اين اتفاق نميوفته كه اپل وارد جنگ كنسول بشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بازی خوب مهمه حالا چه روی کنسول چه روی PC . دیگه وقتشه که این افکار تگ بُعدیِ تازیخ مصرف گذشته رو بگذارید کنار دوستان ....

• Like
Reactions: bluestar

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
بازی خوب مهمه حالا چه روی کنسول چه روی PC . دیگه وقتشه که این افکار تگ بُعدیِ تازیخ مصرف گذشته رو بگذارید کنار دوستان ....
رو کنسول بازیها سبک و سیاق و گیم پلی خودشون و دارن و رو PC هم همینطور . از این نظر منظوره اکثر دو کامیونیتی هست .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
همين ريج رو با ايكس بزن با پي سي هم بزن تا بفهمي افكار تك بُعدي و تاريخ مصرف گذشته چيه !!!!!!!!!!!!!!!

پ.ن: نميدونم ريج يهويي از كجا پريد تو دهنم .....

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
"زمان آن رسیده تا در مقابل پورت های مسخره ی کنسولی و گرافیکهای پایین کنسولی بایستیم. زمان آن رسیده تا به پلتفرم اصلی باز گردیم."
بچرخ تا بچرخیم.نسل بعدی که PC زیر کنسولا رفت نظرشون عوض می شه ... .این آخر نسل چه چرت پرتها می شنوم.
دوستان به نظرتون چی میخوان رو کنن ؟
یه کنترولر که از دسته ps3 و x360 کپی شده :|

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
کی گفته دقیقا این رو ؟ البته h&s زیاد روی pc نیست ولی شما بگو اونایی هم که بود چیش بخاطر pc فاجعه بود ؟
داداش من که به خاطر گرافیک و... نمیگم
منظورم گیم پلی و کنترل کردن بود
(اگر الآن بگی گیم پد کلا PC رو زیر سوال بردی:D)

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
داداش من که به خاطر گرافیک و... نمیگم
منظورم گیم پلی و کنترل کردن بود
(اگر الآن بگی گیم پد کلا PC رو زیر سوال بردی:D)

من خودم darksiders و بقیه رو همه رو با موس و کیبورد بازی کردم اصلا هم مشکل نبود کلی هم حال داد من نمیفهمم این مشکل که میگین چیه چیش مشکله اخه.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
من خودم darksiders و بقیه رو همه رو با موس و کیبورد بازی کردم اصلا هم مشکل نبود کلی هم حال داد من نمیفهمم این مشکل که میگین چیه چیش مشکله اخه.
منم معتقدم موس و کیبورد در این بازیها میتونه بسیار خوب عمل کنه. مثلا رزیدنت ایول 5 خیلی با موس کیبورد راحتتر از گیم پد بود. تنها جایی که موس و کیبورد کم میاره صحنه های QTE هستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر