راه اندازی مسابقات S&Dدر MW3

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
خوب دوستان من میخواهم مسابقات S&D در بازی COD:Mw3راه اندازی کنم تا با آمدن bo2 مدرن بازها دلشون تنگ نشه.
خوب بگزریم بریم سر اصل موضوع هر نفر باید 1 تیم 5 نفر داشته باشه 1 نفر لیدر ،1نفر نایب لیدر،2بازیکن تیم،یک نفر جهت احتمال Dcشدن هم تیمی
کسانی که میخواهند به این مسابقه وارد شوند نام تیم خود و پلیر ها رو در این جا بنویسیند و تیم اول به عنوان تیم برتر لایو شناخته میشود
زمان شروع مسابقه:زمانی که تعداد نفرات (گروه ها)به 20 رسید این قسمت ویرایش میشود و تاریخ دقیق وارد میشود
روز های مسابقه:4شنبه5شنبه و جمعه ی هر هفته
اگر سوالی بود اینجا مطرح کنید در ضمن تیم خودم هم این ها هستند
نام تیم:EMPIRE
تعداد بازیکن:5 نفر
نام های بازیکنان:Farbod Persia,Empire Omega,Empire F1RE,Empire Spirit
مقام ها:,Empire F1RE(L)(Farbod persia(CL

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
samo aleikom. sharmande key boarde daneshgah parsi nadare. MW3 S&D clane BLaZ3 amadeast. harche sari tar mosabeghato rah bendazid. teame ma: BLaZ3 i OlcaDaN (PoW3R x MaRshAl e sabegh), SiL3NT Zodiac, BLaZ3 i DiViN3 ( SiL3NT DARKNE55 e sabegh), BLaZ3 i PHoB1A (SiL3NT F3AR e sabegh), BLaZ3 i WaRiOR (SiL3NT 5CR4M e sabegh) !!!!!!!!!!!!

farbod persia

کاربر سایت
Aug 27, 2012
22
نام
فربد
samo aleikom. sharmande key boarde daneshgah parsi nadare. MW3 S&D clane BLaZ3 amadeast. harche sari tar mosabeghato rah bendazid. teame ma: BLaZ3 i OlcaDaN (PoW3R x MaRshAl e sabegh), SiL3NT Zodiac, BLaZ3 i DiViN3 ( SiL3NT DARKNE55 e sabegh), BLaZ3 i PHoB1A (SiL3NT F3AR e sabegh), BLaZ3 i WaRiOR (SiL3NT 5CR4M e sabegh) !!!!!!!!!!!!
Amir aziz clan shoma sabt shod montazer clan ha Dg hastim

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟