راهی برای بیرون کشیدن فیلم بازی های ایکس باکس!؟

dadashe dante

کاربر سایت
Feb 16, 2010
14
دوستان با سلام
میخواستم بدونم ایا راهی برای بیرون کشیدن فیلمهای داخل بازی هست؟؟؟؟

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
بله هست.اما باید پخش کننده ای هم باشه تا فایل رو بخونه یا تبدیل کنه.بسته به نوع گیم فورمتاشون فرق میکنه ....

kish&mat

کاربر سایت
Dec 30, 2012
4
دوستان با سلام
میخواستم بدونم ایا راهی برای بیرون کشیدن فیلمهای داخل بازی هست؟؟؟؟

دوست عزیز برای اینکه همه فیلمهای یک بازی رو بیرون بکشی با دستگاه jtag شده به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی.
به این صورت که dvd بازی رو داخل درایو میذاری و توی برنامه freestyle به تب dvd extract میری از قبل یه فلش به دستگاه وصل کن تا بازی رو بتونی روی فلش extract کنی. بعد از اینکه کار extract تمام شد میتونی تمام فیلم ها روی فلش تماشا کنی البته فایل های دیگه ای هم ساخته میشه که میتونی فقط فیلم ها رو کپی کنی.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,241
نام
علیرضا
بدون دستگاه جی تگ شده هم میتونی محجتویات بازی رو بکشی بیرون منتها نمیتونی ببینیشون حالا چه با جی تگ چه بی جیتگ چون فرمتاشون طوری هست که نمیتونی تو ویندوز ببینی.
(تو جی تگ فقط میتونی عکس بگیری از محیط بازی قبلا ها هم یادم بود میشد تو devkit ها و کنسول های RGH که ایمیج RGloader روشون زدن از محیط گیم فیلم گرفت با xdk اما زیاد دنبالش رو نگرفتم فکر کنم این مورد بیشتر برای devlkit ها بود.)
دوتا راه داری: یا به قول دوستمون با تی وی ضبط کنی اگه قابلیتشو داره یا اینکه کارت کپچر بگیری.

kish&mat

کاربر سایت
Dec 30, 2012
4
بدون دستگاه جی تگ شده هم میتونی محجتویات بازی رو بکشی بیرون منتها نمیتونی ببینیشون حالا چه با جی تگ چه بی جیتگ چون فرمتاشون طوری هست که نمیتونی تو ویندوز ببینی.
(تو جی تگ فقط میتونی عکس بگیری از محیط بازی قبلا ها هم یادم بود میشد تو devkit ها و کنسول های RGH که ایمیج RGloader روشون زدن از محیط گیم فیلم گرفت با xdk اما زیاد دنبالش رو نگرفتم فکر کنم این مورد بیشتر برای devlkit ها بود.)
دوتا راه داری: یا به قول دوستمون با تی وی ضبط کنی اگه قابلیتشو داره یا اینکه کارت کپچر بگیری.
دوست عزیز شما که میگی فرمتش رو کامپیوتر نمی تونه اجرا کنه من خودم فیلم بازی black OPS II رو با روش extract کردن روی فلش بیرون کشیدم و روی کامپیوتر هم اجرا شد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
6,476
نام
خلیل
چرا میشه!
مثلاً به عنوان نمونه:
اگه Format فایل های تصویری بازی Bink باشه، که معمولاً اول بازی، Logo ـش رو نشون میده...میشه با کمک ابزار Image Brower برنامه ی Xbox Backup Creator از روی Image بازی و یا از روی خود دیسک بازی، لیست یک سری از فایل های بازی رو دید که فایل های تصویری هم جزء ـشون هست. که راحت Extract ـشون کرد و با کمک برنامه ی RAD Video Tools پخششون کرد.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به دوستان
يك راه خيلي ساده براي بيرون كشيدن فيلمهاي داخل بازي
ايميج بازي رو به اين برنامه بدين تا بازش كنه بعد توي فولدرهاش دنبال فولدر video بگردين و هر چيزي كه توش هست رو به يك فولدر ديگه استخراج
كنين
براي مثال من فايل iso بازي bodycount رو به برنامه دادم و توي يك فولدر كه چندين فايل با پسوند bik بودش رو انتخاب كردم و سپس با برنامه mediaplayerclassic و آخرين ورژن كدك كه از سايت codecguide.com دانلودش كردم دارم ميبينم.

استخراج فايل

نمايش فايل ويدئو

با سلام مجدد
يك برنامه خيلي عالي همين الان پيدا كردم به اسم xbox 360 iso extract 0.6
دانلود كنين و خيلي راحت كل محتواي فايل iso رو دربيارين

Last edited by a moderator:

Sajjad7763

کاربر سایت
Aug 4, 2013
17
دوستان یه سوال با چه برنامه شما از رو گیم رکورد می کنید ؟ تو Xbox و Tv من رکورد می کنه ولی چون من کابل Hdmi رو به Xbox زدم از اینجوری رکورد نمی کنه راهنمایی کنید !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟