راهنمای بازی شرلوک هولمز و راز گوشواره نقره

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
کمک

طبق راهنمای دارینوس عمل کردم ولی حتی مرحله یک هم رد نمی شود راهنمای کامل تر سراغ ندارید؟
من نسخه انگلیسی را که مال emperor است دارم.

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
کمک

تونستم مراحل رو رد کنم به آتش سوزی جنگل رسیده ام ولی زمان 1 دقیقه خیلی کمه دوستان ترینری هست که این محدودیت زمانی را از بین ببرد.؟

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
تونستم مراحل رو رد کنم به آتش سوزی جنگل رسیده ام ولی زمان 1 دقیقه خیلی کمه دوستان ترینری هست که این محدودیت زمانی را از بین ببرد.؟
فكر نكنم براي بازيهاي ادونچر به سبك اين بازي ترينري باشه.! :confused:
به انجمن رمز و ترينر بازيها سري بزن بچه ها كمكت ميكنن

Kindboy

کاربر سایت
Dec 7, 2006
11
نام
محمد
فكر نكنم براي بازيهاي ادونچر به سبك اين بازي ترينري باشه.! :confused:
به انجمن رمز و ترينر بازيها سري بزن بچه ها كمكت ميكنن
:))

پسر خوب شما ترینر برای بازی ادونچر میخواهی؟
جالبه جالبه
(سامان جان نگفته بودی انقدر پیشرفته فعالیت در تالار های گیمر های فارسی داری...)

بگذریم...

در رابطه با راهنمای فارسی دارینوس - این بهترین راهنمایی است که در باره ی بازی Secret OF silver Earing به فارسی نوشته شده.

فقط یک ایراد دارد آنهم در مرحله ی اول است...

متاسفانه شما وقتی راهنمای بازی ای رو میبینید و طبق اون بازی رو پیش میبرید ,دیگه از خودتون فعالیتی نشون نمیدید. باید خودتون هم کمی قسمت هیا مختلف رو برسی کنید - شاید راهنما ایراد کوچکی داشته باشه...

ایراد این راهنما در مرحله ی اول است ... مشکل اینه که شما نمیتونید از در خارج بشید و داخل گیر میکنید. جایی که راهنمای دراینوس به اون اشاره نکرده , اینه که شما باید در آخر آخر , که میخواهید طبق دفتر چه از سالن خارج شوید باید یک بار دیگه با آقای هرمن گریمبل صحبت کنید - سپس هلمز میگه : کار من اینجا تموم شده...

در باره ی آتش سوزی هم باید ابتدا چند بار محل رو طی کنید تا کامل یا بگیرید و سپس باسرعت تمام بعد چند بار load کردن میتوانید قبل از به پایان رسیدن یک دقیقه به محل راهزن ها برسید...

موفق و موید باشید

mehdiafshari

کاربر سایت
Jan 31, 2011
1
نام
mehdi
سلام من مهدی هستم عضو جدید این سایت من در بازی شرلوک هولمز راز گوشواره نقره ای در اون مرحله که باید جدول شماره هارو که مثل جدول سودوکو هست را باید کامل کنم بلد نیستم شماره هارو چه طوری و کجا قرار بدم اگه میشه کمکم کن////؟؟؟؟؟.......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر