RPCS3 | PS3 Emulator

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
شما که میخوای سیستم جدید ببندی دیگه چرا DDR3 ؟؟ با همون پول یه مادربرد بگیر با چیپست B250 و یه پردازنده i3 7350k و ۸ گیگ رم DDR4 و همون گرافیک 1050 TI. هزینش تقریبا اندازه همون سیستمی میشه که خودت پیشنهاد دادی ولی قدرتش بیشتره. اینطوری هم گیم های pc رو میتونی اجرا کنی هم emulatorها رو به نحو احسن اجرا میکنی. این پردازنده ای که بهت پیشنهاد دادم با اینکه دو هسته ای هست ولی چون هسته های قوی ای داره از پس بازیهای روز برمیاد. مثلا بازی GTA V رو! (فیلمهاش تو یوتوب هست). از فکر اجرای بازیهای ps3 روی pc بیا بیرون چون اون emulator حالا حالاها بهینه نمیشه.
اخه می خوام پردازنده رم ومادربرد رو دست دوم بگیرم. برای اینکه هزینه زیاد ندارم. چون سوکت 1151 جدیده و دست دومش پیدا نمیشه مجبورم از 1155 استفاده کنم.

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
اخه می خوام پردازنده رم ومادربرد رو دست دوم بگیرم. برای اینکه هزینه زیاد ندارم. چون سوکت 1151 جدیده و دست دومش پیدا نمیشه مجبورم از 1155 استفاده کنم.
اگه اینطوریه پس همینو بگیر. فقط مواظب باش قطعات سالم باشه و گرون بهت نفروشن. واسه قیمتش به تاپیک مشکلات سخت افزار مراجعه کن مهندس فرشید قیمت دست دوم این قطعات رو میدونه.
راستی پاوری هم که برا این سیستم میزاری نباید خیلی داغون باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsan250

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
اگه اینطوریه پس همینو بگیر. فقط مواظب باش قطعات سالم باشه و گرون بهت نفروشن. واسه قیمتش به تاپیک مشکلات سخت افزار مراجعه کن مهندس فرشید قیمت دست دوم این قطعات رو میدونه.
راستی پاوری هم که برا این سیستم میزاری نباید خیلی داغون باشه.
خیلی ممنون. پاورم مناسبه و تازه گرفتمش. به نظر شما این قطعات و بخصوص کارت گرافیگ تا چند سال میتونه بازیهای روز رو اجرا کنه

amirsme

کاربر سایت
Feb 1, 2018
1
سلام
خیلی ممنون از پستتون.
من خودم این شبیه ساز رو با جستجو توی اینترنت پیدا کردم و اجراش هم کردم منتها متاسفانه چندتا بازی روش اجرا میشد و چندتام نه! که این مورد در قسمت compatibility سایت قابل مشاهده است. منتهای به مراتب گول یکی از این سایتا که شبیه ساز می فروشه رو خوردم (تو سایت ادعا کرده بود که تمام بازی های PS3 را بی درد سر اجرا کنید). منم گولش رو خوردم و فکر کردم یکی از اون شبیه سازایی که من نتونستم دانلودش کنم. اسم شبیه ساز رو هم مشخص نکرده بود. پول رو پرداخت کردم و پس از دانلود دیدم که همین rpcs3 رو که کاملا پروژه متن باز و رایگانه و قابل دانلود برای همه رو بهم فروخته. گفتم شاید طرف آموزش خاصی بلد بوده که برای فروش گذاشته که به کارم بیاد و اما بعد از دیدن آموزشش هم دیدم همون کارایی رو میکنه که خودم انجامش داده بودم و در واقع تو خود سایت اصلی شبیه ساز توضیحاتش رو داده (مثل دانلود Firmware از سایت رسمی ps3 و بعدشم نصب اون).
خلاصه که سرم حسابی کلاه رفتش و الکی 30 تومن پیاده شدم.
الانم اینارو نوشتم تا احیانا کس دیگه ایی مثل من سرش کلاه نره!
2.gif
2.gif
2.gif

• Like
Reactions: amin200200

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
4hy_untitledd.jpg

این قسمت رو چطور باید رفت... من دسته ایکس باکس دارم وصلش کردم منتها بالا و پایین کردن رو تو تنظیمات ندیدم راهی برای این هست!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر