راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
بازي نميتوني بكني مگر اينكه بگي برات xbox live card gold بگيرن كه بازم با dsl اينا نميتوني بازي كني(علتي ندارم يه حسه دروني بهم ميگه نميشه بازي كرد):p
161.gif
161.gif
161.gif
161.gif
161.gif

علت اینکه نمیشه توی ایران بازی کرد اینه که فاصله ما با سرور xbl زیاده
حالا فرقی نمی کنه که شما adsl 128kb داشته باشین یا adsl 1mb!
مهم پینگِ!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط OiLeS:
می دونم کابل dsl می خواد
پریمیوم هم که دارم ولی می خوام بدونم میرزه برم اشتراک dsl بگیرم؟
دوست عزیز به علت پینگ تایم بالا فایده ای برای ما ایرانی ها نداره. مثلا شما میری یه جا PGR3 بازی کنی پینگه شما 300-400 است با DSL ولی اونا با پینگ 10-50 دارن بازی میکنن. پس با این حساب بهتره طرفش نری. البته بازم این پینگ بالا پایین داره ها.مثلا ممکنه جایی پینگه شما پایینه 200-150 باشه.

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
در ایران نمیشه به XBOX LIVE وصل شد ;)
من وقتی خودم گرفتم پک ادیداس بود یه کارت XBL برای 12 ماه داشت . ولی نشد حتما باید ADSL رو که میگیری با قدرت recive و sent بالا باشه که فکر کنم سالیانه اش بالای 100 هزار تومن باشه.این لینک یکی از این شرکت هاست که ADSL میده.
http://sepanta.net/pages/main_services_dsl.asp

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
تازه به خاطر محدود بودن ایران، اصلاً اسم ایران در لیست کشورهائی که میتونن اکانت XBL داشته باشن نیست. شما به هنگام ثبت نام باید آدرستون رو هم وارد کنید که خوب کلاً بیخیال این قسمت مگر اینکه از طرق دیگه ای وارد بشید که میشه ارائه مشخصات اشتباه، یا مشخصات اشناها که در خارج زندگی میکنن... این اصلاً خوب نیست... تو سیستم آنلاین سونی که من ثبت نام کردم حتی pin code ـم رو با پست فرستادن درب منزل... اینطوری باید XBL رو فراموش کنید...

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط SamFisher:
منم همین سوالو دارم
شما خودت الان چی بازی داری ؟!
به...اقا رو ، من رفتم پایتخت پرفکت یا گست ریکانو بگیرم که هیچ کدوم نبود

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط SamFisher:
یعنی پس شما الان هیچ بازی نداری ؟!
ایول همین که گفتی
البته روزی 3 ساعت اون بازی arcade که تو خودشه رو بازی می کنم تازه کلی هم حال می کنم
(جون من بهم نگین عقده ای)

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
اقا اونایی که تو تهران هستند: کیا پایه هستند که هر کدوم ما یکی از بازی های ایکس باکس و بگیریم اونا رو با هم قرار بزاریم و عوض کنیم ؟؟؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط OiLeS:
اقا اونایی که تو تهران هستند: کیا پایه هستند که هر کدوم ما یکی از بازی های ایکس باکس و بگیریم اونا رو با هم قرار بزاریم و عوض کنیم ؟؟؟
این قرار یه جورایی بطوره ضمنی گذاشته شده:cheesygri فقط باید صبر کنی من 360 بخرم:blushing: من ایشالله 2 ماه دیگه پایه ام

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اگه کسی کارت xboxlive gold بخواد راحت میتونه از ایران بین بخره
در ضمن خیلی راحت میتونین به xboxlive وصل بشین و تو مارکت پلیس هر چی میخواین دانلود کنین و چند تا از دوستام اینکارو کردن.
در ضمن وقتی مود چیپ وصل کنین دیگه فرقی نداره dvd تون ntsc باشه یا pal یا... اصلا یکی از خاصیتهای مود چیپ اینه و خیلی ها تو خارج واسه همین موضوع مود چیپ میزارن;)
در ضمن چناب oiles مبارکه لطفا مطلبت رو تو یه پست بده و از زدن پستهای پشت سرهم یه جمله ای پرهیز کن;)

آخرین ویرایش:

hitboy

کاربر سایت
Aug 1, 2006
3
اين اولين پسته كه تو اين سايت ميزنم: :birthday:]
با اين اوضاعي كه پيش ميره 360 100% يه اچ دي وي دي ميخواد
حلا 2 تا سوال دارم
1_قيمت اچ دي دي وي دي چنده؟
2_اگه بخريم دو باره بايد كپي خورش كنيم:confused:
ممنون:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند