راهنمایی در manhunt 2

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
دوستان من توی این مرحله ی بازی گیر کردم:

untitled_1.jpg

همونجایی که وقتی این یارو رو با خودکار میکشی و بعدش میری توی یه اتاق و شیشه ی اتاق رو هم میشکنی.که اونجا یه گازی میاد و سریع مییمیری یه درم هست که ازش میرم بیرون باز میمیرم.
خواهشا یکی کمک کنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون Shotgun رو که برداشتی به تلویزیون های تو هر منطقه شلیک کن (دقت کن قبل از شکوندن شیشه یه TV بالای اون اطاق هست)که صدای اون دکتره قطع بشه ! همین - بعد میتونی راهت رو راحت ادامه بدی.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بازم به مشکل برخوردم:D
فک کنم آخرای بازی هست.
جایی که باید اون روح رفیقمون رو بزنیم و ازش اون میله رو بگیریم توی قبرستون.هر چه قدر میزنمش نمیمیره آیا باید کار خاصی کرد>؟

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
سلام دوستان من يه مشكل دارم منو كمك كنيد بد جور تو كفه بازيم.
من نميتونم هيچ ادمي رو مخفيانه بكشم.
يعني امپول دستمه ميرم پشت طرف بعد چپ كليكو نگه ميدارم درجه خشونت ميرسه به قرمز اما نيمدونم بايد چي بزنم طرفو بكشه.
چپ كليكم ول ميكنم هيچي نميشه.
يكي به من بگه چي كنم كه تو كفه بازيم.
من عشق شكارچي انسانم
منتظرما.دقيق بگين لطفا ممنون

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
وقتی کلیک چپ رو نگه میداری اون گوشه ی صفحه میشگه موس رو به سمت کدوم طرف بکش تا بزنه بعد همینجوری باید دستورات اون بقل رو انجام بدی تا طرف بمیره.
--------------------
بالاخره منم بازیرو تموم کردم ولی بعدش یه گزینه جدید آزاد شد که همون مرحله های قبلیه و زیرش 5 تا مربع کشیده بعضیاش دو تا ش پره بعضیاش اصلا پر نیست.
یکی بگه اونا برای چیه؟

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
وقتی کلیک چپ رو نگه میداری اون گوشه ی صفحه میشگه موس رو به سمت کدوم طرف بکش تا بزنه بعد همینجوری باید دستورات اون بقل رو انجام بدی تا طرف بمیره.
--------------------
بالاخره منم بازیرو تموم کردم ولی بعدش یه گزینه جدید آزاد شد که همون مرحله های قبلیه و زیرش 5 تا مربع کشیده بعضیاش دو تا ش پره بعضیاش اصلا پر نیست.
یکی بگه اونا برای چیه؟

اقا دستت درد نكنه اقايي كردي دمت گرم.
من برم تو بازي مشكلي داشتم بازم اينجا مزاحمت ميشم برادر.
دمت گرم خداييش

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
همیشه سعی کن عکست رو کوچیک بزاری این خیلی برای صفحه بزرگه.;)
--------------
توی این مرحله هم باید یه دونه از اون میله های آهنی پیدا کنی و باهاش این درها رو باز کنی.نمیدونم میله کجاست باید بگردی تا میله رو پیدا کنی بعدش دیگه کارت راه میوفته.
با تشکر.

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
دوست من هر چقدر گشتم اما هيچ ميله اي پيدا نكردم هيچ ميله اي نبود
فقط باتوم پليسا و يه اره هستش
تازه قبلنا يه وسيله برقي پيدا ميكردم كه باهاش ميتونستم اون دري كه كاميونه جلوشه نميزاره نفت رو ببرم ميشكوندم اما الان اونم پيدا نميكنم بد بختي يكي كمك كنه لطفا

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
سلام من اونجام که دکتره از یه در رد میشه که از تکنولوژیه Eye Detect استفاده میکنه

یعنی اینکه چشاشو نشون اون دوربینه میده بعد رد میشه

اون دو تا یابو هم کشتم اما بازم نمیشه در شد .(اه چقدر بد حرف زدم) :D

چی کار کنم.؟

آخرین ویرایش:

Zhra._.tbrizi

عضو جدید
Jan 10, 2021
1
سلام.
دوستان من توی این مرحله ی بازی گیر کردم:

untitled_1.jpg

همونجایی که وقتی این یارو رو با خودکار میکشی و بعدش میری توی یه اتاق و شیشه ی اتاق رو هم میشکنی.که اونجا یه گازی میاد و سریع مییمیری یه درم هست که ازش میرم بیرون باز میمیرم.
خواهشا یکی کمک کنه.
سلام ببخشید من ی جایی از بازی گیر کردم که دکتر جلوی پروژوکتور ایستاده اگر بکشیش هم میمیری اگر هم نکشیش میمیری باید چیکار کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر