راهنمایی در مورد خرید سرور cod4

سلام بر دوستان
من در مورد خرید سرور راهنمایی میخواستم
انواع سرورهاش و هزینه هر کدوم
و...
اگه کسی تو کار هست PM بده
با تشکر

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
مطمئنا شما جواب خودتون رو در 2 ساعت نمیگیرید . خیر !
الان گروه پرشیا سرور ارائه میده اما واقعا گرون حساب میکنه ، توی وبلاگشون میتونید قیمتاشون رو ببینید . در این مدت من در پی تهیه ی یه سرور توی اصفهان بودم که برای کلنمون باشه و چند تا بازی دیگه رو هم به صورت Public قرار بدیم . من دنبال کار سرور هستم ، مطمئنا اگر اون شرکتی که پیدا کردیم و پینگش 30 هست با شاتل اصفهان ، باهامون کنار بیاد و با یه قیمت خوب و مناسب ردیف کنه برامون ، خودم میتونم با قیمت مناسب به شما سرور پابلیک بدم .. اگر کمی بتونید صبر کنید به موقعش توی همین هفته احتمالا بهتون PM میدم ..

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اگر میخوای لگ بخری از پرشیا بخر :D این چند مدته انقدر سرور هاش لگ داره که دیگه ما تمدید نکردیم باهاشون. ما هم دنبال سرور هستیم ولی خوب به خاطر ممنوع بودن بازی اصولا نمیشه گیر آورد...

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
دعا کنید بتونیم سرور اختصاصی بگیریم ، اگر گرفتیم با قیمتی مناسب تر از پرشیا و کیفیتی بالا تر انشالله در خدمتتون برای همه ی بازیها خواهیم بود + سایت برای هر سرور ..

ویرایش : دیتاسنتری که پرشیا ازش سرور اختصاصی داره پارس آنلاینه و این مدت کاربرانش بالا رفتند و دیگه کشش ندارند ، برای همین لگ خور شده تقریبا !

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دعا کنید بتونیم سرور اختصاصی بگیریم ، اگر گرفتیم با قیمتی مناسب تر از پرشیا و کیفیتی بالا تر انشالله در خدمتتون برای همه ی بازیها خواهیم بود + سایت برای هر سرور ..

ویرایش : دیتاسنتری که پرشیا ازش سرور اختصاصی داره پارس آنلاینه و این مدت کاربرانش بالا رفتند و دیگه کشش ندارند ، برای همین لگ خور شده تقریبا !

آقا من براتون دعا میکنم:praying:
من بشدت با این پینگها مشکل دارم!:boxing::hurted1::weightlif:wallbash::discussion::weightlift:
سوال: من میتونم پینگم رو با سرور میزبان (منظورم اونیه که سرور بازی روش قرار میگیره)امتحان کنم؟ چطور؟
باتشکر

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
برو توی Command prompt و دستور ping fanava.com رو بزن . در این حالت تو سایت فناوا یعنی دیتا سنتری که ما ازش قراره سرور اختصاصی بگیریم رو پینگ میکنی . پینگش برای بیشتر بچه ها از شرکت های مختلف 30 بود !

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
برو توی Command prompt و دستور ping fanava.com رو بزن . در این حالت تو سایت فناوا یعنی دیتا سنتری که ما ازش قراره سرور اختصاصی بگیریم رو پینگ میکنی . پینگش برای بیشتر بچه ها از شرکت های مختلف 30 بود !

یک دنیا ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر