راهنمایی در بازی Prince of persia: the two thrones

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان سلام
من تویه مرحله اول بازی اونجاییکه اون مردیکه گنده بک(قول مرحله اول) رو باید از بین ببریم گیر کردم از دیوار هم بالا رفتم ولی وقتی میخوام بپرم وضربه بزنم سریع منو پرت میکنه کنار
لطفا منو راهنمایی کنید

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
برای بار Nام این قسمتو راهنمایی می کنم :
در اون محوطه که توش مبارزه می کنید دو قسمت هست که میشه از طریقش به بالای دیوار روی سکو که دقیقا جلوی صورت غوله میشه رسید. دو بار از این مسیر ها باید بالا برید و وقتی رسیدید بالا کلید E رو بزنید تا پرنس عملیات Speed Killش رو شروع کنه!!! بعد از اون هر وقت که وقتش شد و حالت صفحه عوض شد چپ کلیک کنید. با این کار چشم غوله کور میشه. بعدش که کور شد باید بری پشتش و به پاش ضربه بزنی بعد از چند ضربه یکی از پاهاش رو بالا میبره و در همین لحظه سریع باید اونیکی پاش که رو زمینه رو یه ضربه بهش بزنی تا به زانو دربیاد بعد بری پشتش و ازش بالا بری و وقتی صفحه حالتش تغییر کرد چپ کلیک کنی.
done ;)

• Like
Reactions: ldldjfjjsfd

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوباره سلام
دوست عزیزبازهم کمک میخوام
بعد از اینکه غولو زدم تو یه مرحله( اونجایی که چندتا ادم نامرئی رو باید بزنی) وقتی اونا رو زدم و اون دختره با تیر و کمون اون زنگو میندازه ومن باید اون اهرمو پایین بکشم تا دوتا در باز بشه وقتی درها باز شد از چه راهی باید به در برسم چون هر کاری میکنم وقت کم میارم حتی از دکمه ای که صحنه رو اهسته میکنه هم استفاده کردم ولی باز نشد
اگه ممکنه راهنماییم کنید

mordof

کاربر سایت
Jun 10, 2006
58
نام
mohammad
سلام من توی اون مرحله ای که اول داری با اسب میری بعد پرنس می پره روی اون یاروه بعد
می افتن یه جایی دوتا قول می یان باید چه کار کنی

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
راه حل خاصی برای کشتن اون دو تا نیست. باید به یکیشون نزدیک بشی و وقتی با تبرش ضربه زد و تبرش توی زمین گیر کرد سریع به پشتش بری و بپری روش . روش کشتنش هم عین کشتن بقیه غول های بازیه. باید به صورت Speed kill بکشیش. فقط باید دقت کنی کلید E رو به موقع بزنی. وقتی تصویر برای لحظه ای سیاه و سفید میشه.

اولی رو که بکشی خلاص کردن دومی خیلی راحت میشه.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اه حل خاصی برای کشتن اون دو تا نیست. باید به یکیشون نزدیک بشی و وقتی با تبرش ضربه زد و تبرش توی زمین گیر کرد سریع به پشتش بری و بپری روش
نه. باید به اونی که شمشیر دستشه دو سه تا ضربه بزنه تا اونیکی از پشت حمله کنه ... ;)

mordof

کاربر سایت
Jun 10, 2006
58
نام
mohammad
سلام
من باز گیر کردم اونجا هست که میری با وزیره می جنگی(همون قول زرده) مزنمش ولی وقتی میره بالا اون سنگ ها رو میندازه رو زمین چطوری سنگها رو از بین ببرم:confused:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من باز گیر کردم اونجا هست که میری با وزیره می جنگی(همون قول زرده) مزنمش ولی وقتی میره بالا اون سنگ ها رو میندازه رو زمین چطوری سنگها رو از بین ببرم
وقتی میره بالا نباید سنگها رو از بین ببری.
از سنگ های معلق توی آسمون بالا برو تا بهش برسی بعد که رسیدی روبروش بپر و E رو بزن. ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بعد از کشتن غول اول .وقتی وارد تونل میشه عبور از موانع را توضیح دهید.
سلام
دوست عزیز اونجا راهنمایی خاصی نمی خواد
شما باید با همون شاهزاده تاریکی از میله ها به وسیله زنجیر رد بشی
فک میکنم کلید E زنجیر رو آزاد می کرد و با اون راه رو طی می کردید

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
نوشته شده توسط SHvIRUS:
برای بار Nام این قسمتو راهنمایی می کنم :
در اون محوطه که توش مبارزه می کنید دو قسمت هست که میشه از طریقش به بالای دیوار روی سکو که دقیقا جلوی صورت غوله میشه رسید. دو بار از این مسیر ها باید بالا برید و وقتی رسیدید بالا کلید E رو بزنید تا پرنس عملیات Speed Killش رو شروع کنه!!! بعد از اون هر وقت که وقتش شد و حالت صفحه عوض شد چپ کلیک کنید. با این کار چشم غوله کور میشه. بعدش که کور شد باید بری پشتش و به پاش ضربه بزنی بعد از چند ضربه یکی از پاهاش رو بالا میبره و در همین لحظه سریع باید اونیکی پاش که رو زمینه رو یه ضربه بهش بزنی تا به زانو دربیاد بعد بری پشتش و ازش بالا بری و وقتی صفحه حالتش تغییر کرد چپ کلیک کنی.
done ;)

دوست عزیز از راهنمایت ممنونم ولی من ps2 دارم میشه با دکمه های ps2 منو راهنمایی کنی نه با دکمه های کامپیوتر . با تشکر من منتظر جواب شما هستم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
دوست عزیز از راهنمایت ممنونم ولی من ps2 دارم میشه با دکمه های ps2 منو راهنمایی کنی نه با دکمه های کامپیوتر . با تشکر من منتظر جواب شما هستم
من با PS2 زیاد بازی نکردم...یادم نمیاد کلید هاش کدوماست.:wink1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر