راهنمایی در بازي Coc:dark Corners Of Earth

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
توي بازي Coc:dark Corners Of Earth جايي هست كه توي مرحله دومش يك گاو صندوق هستش وبايد اونرو باز كني بايد چهكار كنم؟ كد گاوصندوق چنده چهجوري بايد بدمش
ممنون ميشم اگه كمكم كنين.:((

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
تا جايي که يادم مياد بايد تاريخ تولد Ramona رو از کتاب Diary of Thomas Waite بدست بياري که اون کتاب رو هم بايد از خونه ي Thomas Waite پيدا کني. البته براي پيدا کردنه تاريخ تولد از توي کتاب بايد انگليسيت نسبتا خوب باشه.اگه نتونستي پيدا کني بگو تا تاريخ رو بهت بگم ;)

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
تاريخ تولد : 2/6/12
البته اينحا برعکس ميفته.
اول قفل رو به سمت راست بچرخون تا به عدد 2 برسي بعد به سمت چپ بچرخون تا به عدد 6 برسي و بعد به راست بچرخون تا به عدد1 برسي و بعد به چپ بچرخون تا به عدد 2 برسي.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
كاشكي همه مثل شما اينقدر با حال و سريع بودن آقاي اسپلينتر سل 3 . ممنون هر چند كه تا اين لحظه من صد ها بازي را بدونه تقلب رفتم ولي در اين يك مورد كم آوردم . در ضمن من هم تنها بازي مورد علاقه ام اسپلينتر سل است . مي تونم بپرسم اين عكس چه بازي اي است ؟
بعد چرا اون تاپيك قفل شد يعني چي ( من تازي تو اين سايت عضو شدم ):cheesygri

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
من تو جايي كه بوسيله ماده سمي گياه رو بايد از بين برد گير كردم من گياه رو از بين بردم واز اون رفتم بالا اونجا اون شي سبز رو گذاشتم و دستگاه كار كرد بعد يه در باز ميشه يه در نوراني از اون رد شدم ورفتم داخل اونجا يه اسلحه برقي گيرم اومد بعد از اون نمي دونم بايد چيكار كنم ضمنا يه مرده هم هست كه گير داده kill me لطفا اگه اينجا رو رد كردي در راه خدا كمك كن في سبيل الله ممنونت ميشم:((

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
نوشته شده توسط baker:
من تو جايي كه بوسيله ماده سمي گياه رو بايد از بين برد گير كردم من گياه رو از بين بردم واز اون رفتم بالا اونجا اون شي سبز رو گذاشتم و دستگاه كار كرد بعد يه در باز ميشه يه در نوراني از اون رد شدم ورفتم داخل اونجا يه اسلحه برقي گيرم اومد بعد از اون نمي دونم بايد چيكار كنم ضمنا يه مرده هم هست كه گير داده kill me لطفا اگه اينجا رو رد كردي در راه خدا كمك كن في سبيل الله ممنونت ميشم:((
آفرين خيلي خوب اومدي. تقريبا تموم.
حالا بايد به پايين آبشار بري (همونجايي كه دوتا تونل بود). و وارد تونلي بشي كه پر از آب بود و موجودات دريايي در اون بودند و نمي تونستي ازش رد بشي. بايد با اون اسلحه جديدي كه گرفتي يك تير بزني توي آب تا برق همشون رو بگيره. ضمنا اين اسلحه تيرش بي نهايت و ديگه از اين مي توني استفاده كني.
اون يارو رو هم مي توني با يك تير خلاصش كني (مثلا موجود آزمايشگاهي). Kill him :evil:

amir_driver

کاربر سایت
Oct 18, 2005
15
راهنمای این بازی در شماره بعدی بازیرایانه توسط بنده شرح داده شده . امیدوارم راهنماها و نقد ها و پیش نمایش های قبلیم رو هم در بازیرایانه دیده باشید .

rahgozar

کاربر سایت
Jul 20, 2006
2
راهنمایی بازی call of cthulhu

نوشته شده توسط amir_driver:
راهنمای این بازی در شماره بعدی بازیرایانه توسط بنده شرح داده شده . امیدوارم راهنماها و نقد ها و پیش نمایش های قبلیم رو هم در بازیرایانه دیده باشید .

سلام من در آخر بازی اونجا که یک غول در یک جایی مثل قفس نشسته به مشکل برخوردم من اونجا آب رو به جریان انداختم و تبدیل به یک غول هم شدم اما بعدش نمیدونم چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید:((

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سلام من در آخر بازی اونجا که یک غول در یک جایی مثل قفس نشسته به مشکل برخوردم من اونجا آب رو به جریان انداختم و تبدیل به یک غول هم شدم اما بعدش نمیدونم چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید

وقتی تبدیل به هیولا شدی باید بپری روی سکوهای دیگه و همه ی شیرهای آب رو باز کنی.

rahgozar

کاربر سایت
Jul 20, 2006
2
نوشته شده توسط ChaosTheory:
وقتی تبدیل به هیولا شدی باید بپری روی سکوهای دیگه و همه ی شیرهای آب رو باز کنی.
خیلی ممنون از اینکه جواب منو دادی اما من پریدم بالای سکوها ولی چون غوله نمیتونه شیرهای آب رو باز کنه حالا من نمیدونم چکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید:confused:

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
آقا ايول منم تابستون دقيقا همينجا گير كردم كه درصد 92 بازي بود...هرچي اون بالا مي رم فقط پنجول مي ندازه... خواهشا هركي مي دونه كمك كنه...:((

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
سلام. من یه جای این بازی گیر کردم. اونجا که سوار کشتی هستیم و طوفان میشه و باید از توپ کشتی استفاده کنیم. من نمیدونم باید به کجا شلیک کنم. تو راهنما نوشته هدف های آبی رنگ رو منهدم کنید ولی من اصلا هدف آبی رنگی نمی بینم. خواهش میکنم یه نفر راهنمایی کنه دارم دیوونه میشم!!! :((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر