راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان در مورد سری s22 با توجه به کار من که در زمینه فروش موبایله و تجربه های قیمت پرچمداران اوایل ورود احتمال میدم نهایتا ۵ تا ۱۰ روز بعد از معرفی بشه بهترین مدل s22 ultra رو با قیمت بین ۳۲ تا ۳۵ تومن خریداری کرد با گارانتی

بر خلاف گوشی های اپل معمولا پرچمداران سامسونگ با قیمت به نسبت خوبی اوایل فروش قیمت میخورن چون وارد کننده های قدرتمندی پشتش هستن

مثلا همین S21 fe رو همون شب معرفیش تو ایران میشد پیش خرید کرد و ۲ روزه برسه دستت

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
دوستان من تا حالا تجربه استفاده از گوشی های سامسونگ رو نداشتم
میخواستم بدونم فرق sm / fe lite در چیه . ممنون میشم از اساتید راهنماییم کنن دمتون گرم 🙏🙏

• Like
Reactions: mqg1387

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستان اپل باز یه سوال
الان شما برنامه های ایرانی رو از کجا میگیرید و چجوری استفاده میکنید ؟از این روشهای وب اپلیکیشن استفاده میکنید ؟
این استورهای پولی ایرانی چطور هستن ؟برنامه هارو دارن همرو ؟میشه بهشون اعتماد کرد ؟مثل اناردونی و سیبچه و استورهای دیگه
میشه راحت مثل اپل استور برنامه هارو دانلود کرد و راحت نصب کرد همه برنامه ها مثل بانکها و ... رو داره ؟
در کل برنامه های ایرانی چجورین روی اپل

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
در گوشیهای سری Redmi Note آیا نکته یا ویژگی یا قابلیت خاصی وجود داره که کلمه Note در اسم این سری استفاده شده ؟

• Like

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
سلام
میخواستم بدونم فرق sm / fe lite در چیه . ممنون میشم از اساتید راهنماییم کنن دمتون گرم 🙏🙏
متوجه منظورت نمیشم
یکم بیشتر توضیح بده کجا هست اصلا اینا

پ.ن : همونطور که بالا گفتم s22 ultra هم وارد شد
البته به خاطر کمبود موجودی در دبی خیلی دیر وارد شد ولی دیجی گذاشت ۳۴ میلیون با یک هدفون که خودش ۲ تومن قیمتش بود
از اول فروردین به راحتی تو بازار همین قیمت میشه خرید الان عجله نکنید موجودی کمه و قیمت ها سسشعر

آخرین ویرایش:

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
سلام
سری Lite که نداریم دیگه. فقط 2 تا گوشی زدن ازش و بیخیال شدن، الان این سری لایت با FE جایگزین شده. اون دوتا هم اینطوری بود که برداشتن مثلا ۲ تا گوشی که داشتن رو یه نسخه دیگه ساختن با متریال ارزون‌تر، مثلا از شیشه و آلومینیوم به پلاستیک. کم کردن ظرفیت باتری، دوربین ضعیف‌تر و ....

از سامسونگ سری‌های که من آشنایی دارم:
سری S: که گوشی‌های پرچم‌دارشه و تو ۳ نسخه عرضه میشه هر سال. S22 / S22+ / S22 Ultra
سری FE: که یه پله از سری S پایین‌تره. معمولا همون سری S سال قبلش رو میان یه سری تغییرات میدن و با قیمت کمتر عرضه میکنن. دوربین ضعیف‌تر، استفاده از پلاستیک و .... شما مثلا این مقایسه رو ببین تا حساب کار دستت بیاد.
سری A گوشی‌های میان‌رده داره تا اقتصادی.
سری M هم چیزی نمیدونم.:D
سری Note هم داشتن که از امسال حذف شد و رفت تو سری S جای نسخه Ultra رو گرفت.

آها یه سری فولد و فلیپ هم دارن که ۲ ساله اضافه کردن که مشتری خاص خودش رو داره.

درود
در گوشیهای سری Redmi Note آیا نکته یا ویژگی یا قابلیت خاصی وجود داره که کلمه Note در اسم این سری استفاده شده ؟
نه به اون صورت، مطمئن نیستم.:-? ولی شاید بشه گفت داشتن شیار کارت حافظه از خصوصیاتشون باشه. پردازنده میان رده هم معمولا استفاده میشه درشون.

آقا این سری جدید S22 واقعا طراحی خوبی و جذابی داره. سایز مناسبی هم داره.👌

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
درود
درود
هیچ دلیل خاصی نداره ولی خب از شباهت بین اسم نوت ردمی و نوت سامسونگ، شیائومی زیاد بهره مند میشه توی فروش محصولاتش.

سری Lite که نداریم دیگه. فقط 2 تا گوشی زدن ازش و بیخیال شدن، الان این سری لایت با FE جایگزین شده. اون دوتا هم اینطوری بود که برداشتن مثلا ۲ تا گوشی که داشتن رو یه نسخه دیگه ساختن با متریال ارزون‌تر، مثلا از شیشه و آلومینیوم به پلاستیک. کم کردن ظرفیت باتری، دوربین ضعیف‌تر و ....

از سامسونگ سری‌های که من آشنایی دارم:
سری S: که گوشی‌های پرچم‌دارشه و تو ۳ نسخه عرضه میشه هر سال. S22 / S22+ / S22 Ultra
سری FE: که یه پله از سری S پایین‌تره. معمولا همون سری S سال رو قبلش رو میان یه سری تغییرات میدن و با قیمت کمتر عرضه میکنن. دوربین ضعیف‌تر، استفاده از پلاستیک و .... شما مثلا این مقایسه رو ببین تا حساب کار دستت بیاد.
سری A هم گوشی‌های میان‌رده داره تا اقتصادی.
سری هم M چیزی نمیدونم.:D
سری Note هم داشتن که از امسال حذف شد و رفت تو سری S جای نسخه Ultra رو گرفت.

آها یه سری فولد و فلیپ هم دارن که ۲ ساله اضافه کردن که مشتری خاص خودش رو داره.

نه به اون صورت، مطمئن نیستم.:-? ولی شاید بشه گفت داشتن شیار کارت حافظه از خصوصیاتشون باشه. پردازنده میان رده هم معمولا استفاده میشه درشون.

آقا این سری جدید S22 واقعا طراحی خوبی و جذابی داره. سایز مناسبی هم داره.👌
سری M مال هندوستان هست و شبیه سری A منتها سنسور اثر انگشت زیر صفحه نداره هیچوقت و باتری بزرگتری هم درش استفاده میشه. در واقع سری M ادامه دهنده مسیر Galaxy Mega هست.

طراحی و متریال خوبی امسال استفاده کردن منتها در صورتی ارزش خرید داره که یا سامسونگ های قبلی رو نداشته باشید یا با تراشه اسنپدراگون وارد کشور بشن.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,970
امروز گوشی منو دزدیدن گوشیمم هواوی میت 10 بودش
گوشی که تو همون رنج قیمت باشه و دوربین و ایناش خوب باشه میشه بهم معرفی کنید چند تا مرسی

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر