راهنمایی در امر خرید موبایل

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
دوستان درباره اپل
اگر یکی از محصول ها اپل تهیه کنم
این اپل آیدی چیه و چجوری باید ثبتش کرد؟

سرویس گیمینگ apple arcade
اگر اشتراک بگیرم
این سرویس تو ایران محدودیت نداره؟ میشه راحت به تمام گیم ها دسترسی داشت؟

Screen-Shot-2019-03-25-at-10.43.05-AM-780x438.jpg

felomi-apple-arcade-games-1-post.jpg

• Like
Reactions: mqg1387

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
همراه
اگر یکی از باند ها نباشه چی میشه ؟ مثلا a52s باند ۷۸ رو داره ولی باندد ۷۷ رو نداره

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
همراه اول رو 77 هست و ایرانسل رو 78
هر کدوم نباشه اون و روی +4.5 نهایت دریافت میکنید و خبری از 5g نیست.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655
دوستان من یه مشکلی با گوشی ام دارم. به همه نوع وای فای وصل میشه الا وای فای خونه مادری. مودم اونجا فقط باید MAC بدی و این کارو هم کردم و ست کردم روی مودم مک گوشی امو. ولی توی لیست وای فای گوشی روش میزنی و رمزو وارد میکنم و mac رو هم از روی حالت رندوم میذارم phone mac . کانکت رو که میزنم دیکه گوشی هنگ میکنه کلا. فقط هم با همین مودم این مشکل رو داره. گوشی ام a22 هست

• Like
Reactions: Sega_genesis

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
ببخشید دوستان اینجا جاش نیست ولی میخواستم بدونم کسی میتونه چند تا مدل پاور بانک خوب تو بازه قیمتی 400 تومن الی 900 تومن به من معرفی کنه مارکا و مدلاش تو بازار خیلی زیادن موندم چی بگیرم و چه پارامتر هایی برای خریدش مهمه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
ببخشید دوستان اینجا جاش نیست ولی میخواستم بدونم کسی میتونه چند تا مدل پاور بانک خوب تو بازه قیمتی 400 تومن الی 900 تومن به من معرفی کنه مارکا و مدلاش تو بازار خیلی زیادن موندم چی بگیرم و چه پارامتر هایی برای خریدش مهمه؟

سلام اول Anker بعد شیائومی (برند باسئوس هم زیر مجموعه شیا هست اونم عالیه)
من خودم Redmi 20 هزار فست شارژ 18 وات دارم دو ساله خوبه ولی وزنش زیاده تقریبا 400 و خورده ای

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
واسه گوشی دوم دنبال گزینه بودم تا حدود 3.500 که بشه بیرون برو و اهنگ گوش داد و یه موقع خفت شدیم زیاد حرص نخوریم😁
یهو دیدم oneplus nord n100 که حدود 170 دلاره رو سایت های وطنی همین حدود میدن و جالب اینکه دیجی کالا از همه ارزونتر میداد 😮
امروز رسید دستم و باید بگم بهترین انتخاب ممکنه تو این رنج قیمتی.
هر جوری حساب کردم متوجه نشدم چطور این قیمت میدن و از چه طریفی وارد شده که خیلی کمتر از قیمت دلاریش داره فروش میره!
از دست ندید بنظرم اگه تو این بازه قیمتی قصد خرید دارید.

• Like
Reactions: mqg1387

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر