راهنمایی در امر خرید موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بنظرم فقط رو وان پلاس و شیائومی تمرکز کن.
این دو برند تو اندروید عالی هستند.
اگه صفحه های قبلی رو ببینی منم همیشه از وان پلاس تعریف کردم حالا سری 9 معرفی بشه ببینیم چجوریه میشه فقط قیمتش تو ایران بالا بوده
شیائومی هم خوبه الانم سری k40pro+ معرفی شده چشم گرفته حالا بیاد تو بازار ببینیم چجوری میشه از لحاظ قیمتی زیره 600 دلارم میشه 570 دلاره بالاترین مدلش

• Like
Reactions: Sega_genesis

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
به نظر من شما از هندزفری TWS نباید انتظار کیفیت صدای بالا برای موسیقی و شارژ دهی بالا داشته باشی چون این مدل ها برای مکالمه و حذف نویز طراحی میشن. البته استثنا همیشه وجود داره مثل مدل Creative Outlier Air V2‏. این مدل رو از چین سفارش دادم و حقیقت برگام ریخت!

View attachment 196772
شما تجریه سفارش و واردات از چین داری ؟
سایت یا جایی که معتبر باشه و قیمتش معقول باشه سراغ داری ؟ن جایی که مثلا یه جنسی که 100 دلار هست یهو میگه 7-8 تومن
من یه کتابخوان میخوام تو ایران هنوز چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه جایی باشه از چین بیاره با قیمت مناسب خوبه اگه جایی رو میشناسی بهم معرفی کن

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
شما تجریه سفارش و واردات از چین داری ؟
سایت یا جایی که معتبر باشه و قیمتش معقول باشه سراغ داری ؟ن جایی که مثلا یه جنسی که 100 دلار هست یهو میگه 7-8 تومن
من یه کتابخوان میخوام تو ایران هنوز چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه جایی باشه از چین بیاره با قیمت مناسب خوبه اگه جایی رو میشناسی بهم معرفی کن

بله تجربه سفارش از دو فروشنده رو دارم ک فروشنده دوم اپلیکیشن هم ساخته و آنی قیمت رو به شما میده براتون ارسال کردم

• Like
Reactions: qwerty2

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من پول اوکی نشد هندزفری بخرم یکم دیگه اوکی میشه
نظرتون هست از این سایت هایی که از آمازون میارن خرید کنم؟
منظورم اینه که تنوع بیشتری دارن یا شاید قیمت کمتری هم بشه پیدا کرد
با زمان اومدنش مشکلی ندارم
درکل نظرتون چیه؟

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
دوستانی ک قصد خرید مدل های ردمی نوت 9 رو داشتن دست نگه دارن ک سری جدید ردمی نوت 10 معرفی شد با قیمت کمتر و سخت افزار بهتر و شارژر های سریع تر
باو این شیا چه میکنه لعنتی من حدود دویا سه سال پیش رفتم نوت 7 خریدم هنوزم دارمش اخ نگفته اسمشم خیلیا نمیدونستن میکفتن اشغاله و.... از این چرتا الان کل بازار جمع کرده به این میگن بازار یابی ??
فقط امیدوارم مثل هوواوی نشه چون الان رسما ترکیده شرکتشه گوشیشو بخری رو دست باد میکنه

• Like
Reactions: SiminSecret

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
باو این شیا چه میکنه لعنتی من حدود دویا سه سال پیش رفتم نوت 7 خریدم هنوزم دارمش اخ نگفته اسمشم خیلیا نمیدونستن میکفتن اشغاله و.... از این چرتا الان کل بازار جمع کرده به این میگن بازار یابی ??
فقط امیدوارم مثل هوواوی نشه چون الان رسما ترکیده شرکتشه گوشیشو بخری رو دست باد میکنه
من طرفدار هواوی نیستم ولی خیلی خوب داشت میرفت جلو تو خیلی از چیزا پیشگام بود ولی خب بخاطر سیاست شرکتش و تحریم امریکا اینجوری شد در واقع اگه شیائومی هم تحریم میشد یا بشه به همون وضع در میاد

• Like
Reactions: blak

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستانی ک قصد خرید مدل های ردمی نوت 9 رو داشتن دست نگه دارن ک سری جدید ردمی نوت 10 معرفی شد با قیمت کمتر و سخت افزار بهتر و شارژر های سریع تر
حالا حساب کن کنارش گوشی های میزو و realme هم معرفی شد اونام خیلی فوق العادن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
حالا حساب کن کنارش گوشی های میزو و realme هم معرفی شد اونام خیلی فوق العادن

تو ایران وارد نمیشن چون طول میکشه گوشی های چینی رو جا انداخت تو بازار وگرنه ریلمی و اوپو و ویوو خیلی خوبن

• Like
Reactions: blak

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
  • Like
Reactions: Sega_genesis

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
کم کم داره صفحه های 120 هرتز رو گوشی های میان رده و رده پایین هم میاد.
برای تست دیدن این ویدئوی کوتاه 120 فریم خالی از لطف نیست.
https://blurbusters.com/wp-content/uploads/2019/01/battlefield_1080p_120fps_8mbps.mp4

من با یکیش کار کردم واقعا عالی بود و برگشت به صفحه 60 و 90 هرتز کار خیلی سختیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر