راهنمایی در امر خرید موبایل

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان کسی ایفون ۱۲ مینی داره؟ میخواستم یکی بخرم ولی مث اینکه وقتی ک همزمان از کیس و گلس برای گوشی استفاده میشه تاچش ب مشکل میخوره و درست عمل نمیکنه ، البته یسری میگن توی اپدیت حل شده مشکلشون ولی بعضیا هنوز داشتن این مشکل رو، کسی چیزی میدونه؟ توی ردیت هم خیلیا این مشکل رو داشتن ولی مطالب مال ۹۰ روز پیش بود و خواستم ببینم ایا این مشکل کلا برطرف شده یا نه؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان کسی ایفون ۱۲ مینی داره؟ میخواستم یکی بخرم ولی مث اینکه وقتی ک همزمان از کیس و گلس برای گوشی استفاده میشه تاچش ب مشکل میخوره و درست عمل نمیکنه ، البته یسری میگن توی اپدیت حل شده مشکلشون ولی بعضیا هنوز داشتن این مشکل رو، کسی چیزی میدونه؟ توی ردیت هم خیلیا این مشکل رو داشتن ولی مطالب مال ۹۰ روز پیش بود و خواستم ببینم ایا این مشکل کلا برطرف شده یا نه؟
قیمتش خیلی بالاس خیلی وارد نشده و همه گیر نشده:D فکر نکنم خیلیم تو بازار خودمون باشه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
قیمتش خیلی بالاس خیلی وارد نشده و همه گیر نشده:D فکر نکنم خیلیم تو بازار خودمون باشه

نه وارد ک شده ولی خب مث اینکه مشکل جدیه و منم پشیمون شدم از خریدش دیشب با یکی ک این مدل رو داشت حرف زدم و طرف برام فیلم هم فرستاد و بیخیال خریدش شدم.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
نه وارد ک شده ولی خب مث اینکه مشکل جدیه و منم پشیمون شدم از خریدش دیشب با یکی ک این مدل رو داشت حرف زدم و طرف برام فیلم هم فرستاد و بیخیال خریدش شدم.
اره ولی خب بازم برا این مشکلا یوتیوب خیلی کمک میکنه
ضمن اینکه با این قیمت گزینه های زیادی تو بازار هست و 6 ماه دیگه ام 13 میاد که میگن تو نسخه مینی پیشرفتهای بیشتری داره یا حتی ممکنه مینی رو جدا کنه مثل SE بشه یعنی جایگزین اونا بشه

• Like
Reactions: Batsy

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقایون گفتن وقتی ملت راحت ایفون با قیمت دو برابری میخرن چرا قیمتشو سه یا چهار برابر نکنیم؟
برا همین تو بودجه سال بعد افزایش تعرفه واردات گوشی لوکس گذاشتن.
الان معلوم نیست منظورشون از لوکس گوشی چند دلاریه بالا300یا500؟
ولی در نهایت فرقی نمیکنه حتی اگه افزایش تعرفه فقط برا گوشی بالا1000دلار باشه باز کل گوشی های بازار گرون میشن از50دلاری ساده بگیر تاپرچمدارهزار دلاری.

خودتون رو اماد کنید سال دیگه باید پول سه یا چهارتا ایفون بدید یه ایفون ریفربیشد اونم بدون هیچ گارانتی و پشتیبانی.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بچه ها من خرداد ردمی نوت 8 گرفتم و تا الانم واقعا گوشی لای پنبه بوده. یه چک کردم تو دیوار فکر کنم بتونم دست دومشو با اکسسوریاش 4200-4300 بفروشم.
از اونور نوت 9اس رو میشه 4800 اینا خرید. (قیمتش به شدت ارزون شده که نمیدونم چرا :D)
به نظرتون ارزش داره اینکارو کنم؟

• Like
Reactions: SiminSecret

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
بچه ها من خرداد ردمی نوت 8 گرفتم و تا الانم واقعا گوشی لای پنبه بوده. یه چک کردم تو دیوار فکر کنم بتونم دست دومشو با اکسسوریاش 4200-4300 بفروشم.
از اونور نوت 9اس رو میشه 4800 اینا خرید. (قیمتش به شدت ارزون شده که نمیدونم چرا :D)
اگه بتونی با 500 600 عوض کنی اره
از ریسک سایه افتادن صفحه فرار میکنی
پردازنده هم خیلی بهتره

• Like
Reactions: Albis

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

صد در صد ارزش داره ... من خوشحال بودم شب یلدا از دیجی خریدمش 6 میلیون الان میبینم شده 5100 یا 4900 ! تعجب میکنم مگه چیزی هم تو ایران ارزون میشد!

• Like
Reactions: saeed_sg and Albis

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستان بنده یک فروند s21 ultra تهیه کردم

فقط همین رو بگم به نسبت گوشی قبلیم Note 10 plus که واسه خودش غولی بود یک دنیای دیگست

این رفرش ریت ۱۲۰ واقعا اینقدر تاثیرش زیاده که بعد ۲ روز کار باهاش اصلا تحمل گوشی های دیگه رو نداری
کیفیت ساخت بی نظیر جوری که تو هیچ گوشی دیگه اندرویدی ندیدم...فقط کافیه دستت بگیری تا کفو خون قاطی کنی :Dابهت از همه جاش میباره

خلاصه که تو دنیای اندروید کاملترین پکیج تا اینجاست و هیچ عیب و ایرادی من توش ندیدم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin

فقط همین رو بگم به نسبت گوشی قبلیم Note 10 plus که واسه خودش غولی بود یک دنیای دیگست

این رفرش ریت ۱۲۰ واقعا اینقدر تاثیرش زیاده که بعد ۲ روز کار باهاش اصلا تحمل گوشی های دیگه رو نداری
کیفیت ساخت بی نظیر جوری که تو هیچ گوشی دیگه اندرویدی ندیدم...فقط کافیه دستت بگیری تا کفو خون قاطی کنی :Dابهت از همه جاش میباره

خلاصه که تو دنیای اندروید کاملترین پکیج تا اینجاست و هیچ عیب و ایرادی من توش ندیدم
داداش نکنه مجانی گرفتی که هیچ ایرادی ندیدی :D قیمت بزرگترین ایراد وارده به گوشی هستش .

• Smile
Reactions: IMANOKA

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330

صبر کن وان پلاس 9 بیاد جرش میده :D
وان پلاس تنها چیزیه که میتونم بخاطرش از ایفونم که دیگه داره قدیمی میشه بگذرم:D
ولی خدایی وان پلاس خیلی شاخه بیاد واقعا میترکونه
البته سامسونگ تو این سری خیلی خوب شده ولی مشکل من باهاش قیمت بالاش و اون پانچ هوله که نمیدونم چرا میزاره وسط خب بیارش سمت چپ دیگه و رابط کاربریش چرا ایکوناش اینقد بزرگه ؟جدی میشه کوچیکش کرد ؟و بعد از یه مدت کند نمیشه ؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
داداش نکنه مجانی گرفتی که هیچ ایرادی ندیدی :D قیمت بزرگترین ایراد وارده به گوشی هستش .
نکنه انتظار داری پرچمدار رو ۲ میلیون بخری:D
نسبت به قیمت دلاریش اتفاقا خیلی هم مناسب عرضه شده

شما نسبت به آیفون ۱۲‌پرو مکس‌که از نظر دلاری تقریبا تو یک قیمتن مقایسه کن
تازه اینم در نظر بگیر که این گوشی یک ماه نمیشه از معرفیش گذشته و خیلی ها هنوز نقدش نکردن

صبر کن وان پلاس 9 بیاد جرش میده :D
وان پلاس تنها چیزیه که میتونم بخاطرش از ایفونم که دیگه داره قدیمی میشه بگذرم:D
ولی خدایی وان پلاس خیلی شاخه بیاد واقعا میترکونه
البته سامسونگ تو این سری خیلی خوب شده ولی مشکل من باهاش قیمت بالاش و اون پانچ هوله که نمیدونم چرا میزاره وسط خب بیارش سمت چپ دیگه و رابط کاربریش چرا ایکوناش اینقد بزرگه ؟جدی میشه کوچیکش کرد ؟و بعد از یه مدت کند نمیشه ؟

اولا که شخصا اگر وان پلاس رو مجانی هم بدن دستم نمیگیرم:D
اصلا حال نمیکنم باهاش
دوما وقتی من دارم نزدیک ۳۵ میلیون گوشی میخرم میرم سمت برندی که اگر یک روز خواستم بفروشم رو هوا ازم بخرن و لوازم جانبیش فراوون باشه نه گوشی که هیچ چیزیش تو بازار نیست
سوما که این رو داریا همراه که بزرگترین وارد و گارانتی کننده تلفن همراه تو ایرانه وارد میکنه و تا ۱۸ ماه از بابت گارانتی خیالت راحته...چرا آدم بره گوشی بدون گارانتی بگیره

پانچ هول وسط هم از نظر خودم خیلی بهتره تا سمت چپ...رابط کاربری هم کاملا قابل شخصی سازیه و هر کاری دلت بخواد میتونی بکنی
کلا سامسونگ تو one ui 3 خیلی به شخصی سازی و روون بودن کاری کرده و از نظر من بهترین رابط کاربری تو اکوسیستم اندرویده
من نوت ۱۰ پلاس دارم بعد ۲ سال با روز اولش هیچ فرقی نکرده چه برسه به این هیولا با پردازنده ۵ نانومتری

اگر وان پلاس پیدا کنی هم مطمئن باش از سامسونگ گرونتر نباشه ارزونتر نیست

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگه بتونی با 500 600 عوض کنی اره
از ریسک سایه افتادن صفحه فرار میکنی
پردازنده هم خیلی بهتره
من گوشیم همون روز اول که خریدم سایه افتاد بردم گارانتی واسم عوض کرد گوشیو کلا :D

از لحاظ دوربین و اینا چی؟ واقعا نسبت به نوت 8 برتریت داره؟

• Like
Reactions: saeed_sg

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
یادش بخیر یه زمانی قیمت گوشی خوب بود این تاپیک چه خبر بود
درسته همه چی صدبرابر شده ولی من هنوزم نخواستم با قیمت گوشی کنار بیام بخوام دیگه خیلی هزینه کنم تهش ۱۵ تومن هست که همونم نمیکنم
چجوری دلتون میاد ۲۰ یا ۳۰ میلیون پول گوشی بدید :D

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
من گوشیم همون روز اول که خریدم سایه افتاد بردم گارانتی واسم عوض کرد گوشیو کلا :D

از لحاظ دوربین و اینا چی؟ واقعا نسبت به نوت 8 برتریت داره؟
احسنت گارانتی /:)
من زیاد با دوربین کار نمیکنم ولی یه نگاهی انداختم خوب بود بنظرم
باتریش واقعا خوبه
وزن زیادشم احساس نمیشه

• Like
Reactions: Albis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر