راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قبلا هم گفته بودن که نتونستن اجرایی کنن
اونای که همچین قانونی میذارن خود وارد کننده های اصلی هستن.
هربار که تقاضا تو بازار کم میشه و قیمت پایین میاد میان باهمچین خبرای به بازار شوک میدن.

اصلا محدودیتی برا واردات وجود نداره وارد کنندهای اصلی همشون وابسته به دولت و اقایون هستن
محدودیت برای کی؟
مطمن باش الان کلی گوشی بالا300یورو وارد کردن میخوان با این روش مثل اونبار قیمت هارو بالا ببرن.

اونبارهم همینو گفتن قیمت ها دو برابر شد بعد تکذیب کردن ولی قیمت پایین نیومد.

کلا هدف از اجرای طرح رجيستری همین انحصار واردات بود کل سود بازار الان تو جیب دولت و...میره.

اگه رجیستری نباشه و قاچاقی وارد بشه راحت قیمت خیلی از گوشی ها نصف میشه.

این تازه اولشه با افژایش مونتاژ گوشی داخلی شرایط خیلی بدتر میشه.

آخرین ویرایش:

miladdj88

کاربر سایت
Nov 1, 2011
30
نام
MilaD
گوشی تا حدود 6 تومن چی خوبه نظرم رو نوت 8پروهه ولی کمی قدیمی شده مدلش دیگه
برند pocoچطوره ؟ poco m3 چطوره ؟قیمتش بین 5تومنه 128
زیاد اهل گیم نیستم گوشی سریع و روونی میخام کمی هم دوربین خوب باشع

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
گوشی تا حدود 6 تومن چی خوبه نظرم رو نوت 8پروهه ولی کمی قدیمی شده مدلش دیگه
برند pocoچطوره ؟ poco m3 چطوره ؟قیمتش بین 5تومنه 128
زیاد اهل گیم نیستم گوشی سریع و روونی میخام کمی هم دوربین خوب باشع

Redmi Note 9S رو یه نگاه بندازید فکر گنم گذینه مناسبی باشه. از نظر سخت افزاری بهتر از poco m3 هست. اگر تا 6.5 میتونید هزینه کنید نوت 9 پرو هم گذینه خوبی هست.
خودم باشم نوت 9 پرو رو بر میدارم.

• Like
Reactions: miladdj88

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,779
نام
حامد
ردمی نوت 9 اس رو یکی از دوستام گرفت. همه چیزش اوکی بود. نکته هایی که برام مهم بود از جمله دوربین خوب.سرعت بالا. باتری با حجم 5000. داشتن جک صدا 3.5 میل.
تنها چیزی که تست کردم نا امید شدم عدم سازگاریش با ps remote play بود. با این که اندروید 10 بود و دسته رو کامل میشناخت ولی توی این اپ قابل استفاده نبود و سرچ کردم و دیدم بله همه با گوشی های شیائومی این مشکل رو دارن و کلا miui با این قضیه سازگار نیست.
گزینه دیگه ای توی این رنج قیمت چی معرفی میکنید؟

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: IMANOKA and blak

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
ردمی نوت 9 اس رو یکی از دوستام گرفت. همه چیزش اوکی بود. نکته هایی که برام مهم بود از جمله دوربین خوب.سرعت بالا. باتری با حجم 5000. داشتن جک صدا 3.5 میل.
تنها چیزی که تست کردم نا امید شدم عدم سازگاریش با ps remote play بود. با این که اندروید 10 بود و دسته رو کامل میشناخت ولی توی این اپ قابل استفاده نبود و سرچ کردم و دیدم بله همه با گوشی های شیائومی این مشکل رو دارن و کلا miui با این قضیه سازگار نیست.
گزینه دیگه ای توی این رنج قیمت چی معرفی میکنید؟

تو میان رده ها واقعا شیائومی با قیمت مناسب بهترین سخت افزار رو بهتون میده و تو همین محدوده قیمت، نوت 9 پرو بهترین گوشی بازار هست فعلا . ولی اگر بخواید از برند سامسونگ انتخاب کنیدA51 نسخه رم 6 رو در نظر داشته باشید. مزایاش نسبت 9s و 9pro دیسپلی Super AMOLED و عیب بزرگش هم چیپست Exynos در مقابل چیپست Snapdragon در شیائومی است.

Android_game

کاربر سایت
Nov 22, 2020
44
براای خودم دنبال خرید گوشی دوم ساده با سیستم عامل kaios ام
اعم از jio , alcatel ، Energy و ......
نوکیا نباشه
چی پیشنهاد میکنید? و چند?

برای کادو دادن کسی که گوشی نداره ، گوشی اندروید آکبند تا 1.600 چی پیشنهاد میکنید?
برند و قدرت سخت افزاریش اصلا مهم نیست
فقط برا زنگ و sms و حداکثر تلگرام نصب باشه

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: IMANOKA

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
تفاوتش با نوت8پرو فقط باتریش هست؟
بنظرت ارزش داره من نوت8پروم رو با نوت9پرو عوض کنم ؟

بزرگترین تفاوت در نوع چپیست هست. چیپست نوت 8 پرو Helio هست و نوت 9 پرو Snapdragon. باطری نوت 9 پرو هم کمی بهتر هست. البته کمی هم ابعاد صفحه نمایشش بزرگتره. در کل نوت 8 پرو به نظرم هنوز عملکردم خیلی خوبی داره و برای گیم و پردازش فایل های ویدئویی همچنان گذینه خوبی هست.
نوت 9 پرو هم به هرحال گوشی جدیدتری و طراحی جدیدتری داره. مثل قرارگیری دوربین زیر دیسپلی و حذف ناچ.

اگر قرار هست برای تعویض هزینه زیادی پرداخت کنید و مشکلی با گوشی فعلیتون ندارید به نظرم ارزش نداره. ولی اگر قصد دارید گوشی جدیدتر و با طراحی بروزتری داشته باشید و هزینه معقولی هم بابتش پرداخت میکنید گذینه خوبی برای تعویض هست.

• Like
Reactions: pearl22

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
براای خودم دنبال خرید گوشی دوم ساده با سیستم عامل kaios ام
اعم از jio , alcatel ، Energy و ......
نوکیا نباشه
چی پیشنهاد میکنید? و چند?

برای کادو دادن کسی که گوشی نداره ، گوشی اندروید آکبند تا 1.600 چی پیشنهاد میکنید?
برند و قدرت سخت افزاریش اصلا مهم نیست
فقط برا زنگ و sms و حداکثر تلگرام نصب باشه

تو این رنج قیمتی تبلت داریم ولی گوشی نه اما نوکیا c1 هست 1700

تفاوتش با نوت8پرو فقط باتریش هست؟
بنظرت ارزش داره من نوت8پروم رو با نوت9پرو عوض کنم ؟

تفاوت ها زیاده، به نظرم شما مقاله زومیت بخون ک مقایسه کرده نوت 8 پرو با نوت 9 پرو A51 و a71

مقایسه ردمی نوت 8 پرو و ردمی نوت ۹ پرو شیائومی با گلکسی A51 و گلکسی A70 سامسونگ - زومیت

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
سونی تو گوشی xperia 1 ii یه قابلیت گذاشته گوشی به برق مستقیم وصل میشه و دیگه از باتری استفاده نمیکنه. این قابلیت برای گیم هست که در این حالت گوشی بهترین پرفورمنس رو داشته باشه. متاسفانه این گوشی هزار دلاره و تو ایران نمیشه بگیریم. باید امیدوار باشیم سازنده های دیگه خصوصا چینیا هم از چنین قابلیتی استفاده کنن که هم برای گیم قدرت گوشی رو افزایش میده هم وقتی خونه یا دسترسی به برق داریم به هر نحو میزنیم به برق حالشو میبریم برای مدت طولانی
مثلا تو ماشین میزنی به شارژ فندکی یا پاور بانک تو حالت برق مستقیم و مسیر یاب صبح تا شب روشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر