راهنمایی در امر خرید موبایل

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
من خودم فن شیا هستم اما خدایی از همون اول یدونه هندزفری نمیزاشت تو جعبه...باز جدیدا قاب میزاره خدایی برای من که میشه قاب میزارم حرکت پسندیده ایه...اما خداییشارژر خیلی بده نباشه...تو ایران بخصوص که ما هنوز که هنوز ایفون 4 رو دست به دست میفروشیم پس شارژرم با فروش گوشی میره بدتر اینه شما یه گونی پول پیدا کنی بخری ایفون رو باید کلی پول شارژر بدی باز پون تایپ C هست و...تازه اخرش اگه فیک نباشه!!!آدم دردش میاد!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان الان قضیه رجیستری چطوریه؟ من اگه یه Note 20 Ultra بگیرم میتونم تو فرودگاه رجیستر کنم ؟ اگه ورژن Snapdragon باشه مشکلی پیش نمیاد تو لیستشون هست ؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این ویدئو خدا بود:))
ایشالا طرفدارای محیط زیست ناراحت نشن
واقعا واسه همین مسخره بازیاست که نمیتونم جدیتون بگیرم. «کابل» تو جعبه «هست»، آیفون رو هم میشه با هر شارژری شارژ کرد.

نمی‌دونم کدوم بخشش بنظرتون عجیبه که اینقدر شارژر رو عمامه کردید گذاشتید سرتون

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
واقعا واسه همین مسخره بازیاست که نمیتونم جدیتون بگیرم. «کابل» تو جعبه «هست»، آیفون رو هم میشه با هر شارژری شارژ کرد.

نمی‌دونم کدوم بخشش بنظرتون عجیبه که اینقدر شارژر رو عمامه کردید گذاشتید سرتون
اگه بخش عجیبش رو تا حالا پیدا نکردی زیاد تلاش کن مهم نیست
فلانی رو گوشی 800 دلاری شارژر 65 واتی میزاره اینجا نبود یه شارژر معمولی رو عجیب نمیدونن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اگه بخش عجیبش رو تا حالا پیدا نکردی زیاد تلاش کن مهم نیست
فلانی رو گوشی 800 دلاری شارژر 65 واتی میزاره اینجا نبود یه شارژر معمولی رو عجیب نمیدونن
الآن شما ناراحت اینی که موقع خرید گوشی در واقع داری ۲۰-۳۰ دلار بیشتر پول میدی؟ خب منم گفتم گوشی‌های آیفون نهایتا ۵۰۰ دلار هزینه ساختشونه، شدیداً overpricedان و تنها هم نیستن تو این قضیه. این از حوصله این بحث خارجه

ناراحتی که آیفون میخوای بخری شارژر نداره؟ اشکال نداره، کابل داره، با لپتاپت، کامپیوترت، شارژر فست شارژ اندرویدی یا لیترالی هر سوراخ USB دیگه‌ای میتونی گوشیت رو شارژ کنی

ناراحتی که چرا اپل فست شارژ نمیده؟ سامسونگ دو ماه پیش یک گوشی پلاستیکی با سخت‌افزار میان‌رده رو ۱۰۰۰ دلار قیمت‌گذاری کرد، این هم رو می‌تونید با سوییچ کردن به برندهای محشری مثل شیائومی و OnePlus و Pixel حل کنید.

واقعا متوجه نمیشم چرا اینقدر انگار برآشفته شدید از یک حرکتی که غیرمنطقی نیست، نه برای محیط زیست، نه برای سود سازنده

• Like
Reactions: dargon9090

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
الآن شما ناراحت اینی که موقع خرید گوشی در واقع داری ۲۰-۳۰ دلار بیشتر پول میدی؟ خب منم گفتم گوشی‌های آیفون نهایتا ۵۰۰ دلار هزینه ساختشونه، شدیداً overpricedان و تنها هم نیستن تو این قضیه. این از حوصله این بحث خارجه

ناراحتی که آیفون میخوای بخری شارژر نداره؟ اشکال نداره، کابل داره، با لپتاپت، کامپیوترت، شارژر فست شارژ اندرویدی یا لیترالی هر سوراخ USB دیگه‌ای میتونی گوشیت رو شارژ کنی

ناراحتی که چرا اپل فست شارژ نمیده؟ سامسونگ دو ماه پیش یک گوشی پلاستیکی با سخت‌افزار میان‌رده رو ۱۰۰۰ دلار قیمت‌گذاری کرد، این هم رو می‌تونید با سوییچ کردن به برندهای محشری مثل شیائومی و OnePlus و Pixel حل کنید.

واقعا متوجه نمیشم چرا اینقدر انگار برآشفته شدید از یک حرکتی که غیرمنطقی نیست، نه برای محیط زیست، نه برای سود سازنده
چرا باید با لپتاپ شارژ کنم وقتی این همه پول میدم؟
شارژر برند دیگه بزنم که گوشی اسیب ببینه؟
چون سامسونگ گند زده بقیه هم انجام بدن؟ اصلا کی از سامسونگ دفاع کرد
اینطوری باشه چرا باید جعبه بده اصلا؟ خودمون کیسه برنج بیاریم
سوزن سیمکارت هم نمیخواد خودمون خودکار میاریم دیگه

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori

هر کی مشکل داره جمع کنه از ایران بره :-":-":-"

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن

خیلی از برند ها پرچمدارانشون هر سال با قابلیت شارژ سریع تر معرفی میشن و خب شارژر رو هم میذارن کنار دستش.
اپل به جای اینکه بیاد یه شارژر درست حسابی با وات بالا بذاره کنارش کلا جمعش کرده به اسم محیط زیست!
یعنی اینکه شما میگی با لپ تاپ یا کامپیوترت شارژ کن یه چیز منسوخ شده ست تو این سالها در مقابل شارژر بالای 100 واتی یه گوشی مثل OPPO یا در آینده همین برند هایی که زیرپوستی مسخره شون کردی!

• Like
Reactions: VENOMEM

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
اتفاقا این ماه هم سامسونگ یه گوشی معرفی کرد 700 دلار با صفحه 120 هرتز و اسنپ 865
______
یکی دیگه از کار های فوق العاده اپل برای محیط زیست activation lock هست
هر سال میلیون ها ایپد و ایفون به خاطر این قابلیت تبدیل به زباله میشن
جدیدا ssd ای مک ها رو هم غیر قابل تعویض کرده
رم و حافظه مک بوک ها از 2013 غیر قابل تعویض شدن
این حذف شارژر هم هدف داره
هدفش در نهایت حذف پورت lightning و وايرلس شارژه که احتمالا سال دیگه اتفاق میوفته

• Like
Reactions: IMANOKA

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
Xiaomi creates 80W wireless charger, tops up a battery in 19 minutes

بعله شارژر بی سیم شیائومی تو 19 دقیقه گوشی رو شارژ میکنه (البته نه هر گوشی، باید با این شارژر همخوانی داشته باشه) و SafeMag اپل با افتخار 15 وات قدرت داره، باتری آیفون 12 پرو مکس 2700 میلی آمپر! سرعت پردازنده از تبلیغ های اپل کمتر!

نمیدونم با چه رویی از این شرکت دفاع میشه آخه!

APPLE 2020 innovation = We not give charger to our customer anymore

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

اینا که همش تروله و بیشتر واسه فانه این که شما چرا اینقد تریگر میشی سواله :D

اصلا بحث سر خریدو اینا نیست، من خودم چندین ساله گوشی عوض نکردم اما به عنوان یک فن تکنولوژی که همه چیو دنبال میکنم وقتی میبینم شرکتای گوشی سازی چینی اینقد دارن صنعتو میبرن جلو بعد شرکتا آمریکایی اینجوری جنساشونو تو پاچه ملت میکنن میسوزم.
ناچی که 2-3 سال پیش منقرض شده هنوز تغییر ندادن، هنوز دارن رفرش ریت پایین میزنن اینا هم لابد اونا یک چیزی میدونن ما نمیفهمیم؟
همش به این میرسه که اپل غول این صنعت هست و خودش استاندارد تعیین میکنه، نیاز نیست کاراش با عقل جور در بیاد، بازم اونقدی استقبال میشه که براش مهم نباشه (آیا مثلا شیائومی میتونه همچین قیمتی روی استند مانیتور و چهار چرخ زیر کیس بزاره؟)

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
منکه بازم میگم اگه با ایفون اپل حال نمیکنید نخرید کلا و event هاشم ایگنور کنید چرا اینقدر نظر میدین راجع به چیزی که بهتون مربوط نیست
خب اقا شما طرفدار فلان برند چینی هستی برو همونو بگیر چرا اینقد میخواید به اونایی که به ایفون دارن تیکه بندازید
حالا این هیچی ولی چیزی که برگای ادم میریزه اینه که میخواید چین و کمپانیاشو ببرید بالا(دقیقا حالتی که تو ایران میبینیم چجوری از چین تعریف میکنن شایدم تاثیر هموناس) خب یعنی واقعا اینو نمیدونید بدون همون اپل اینا پشگلم نمیتونستن درست کنن برید یکم عقب تر ببینید مطالعه کنید سرچ کنید جایگاه چین رو هم ببینید کسی منکر دستاوردها و تلاش هاشون نمیشه ولی واقعیت اینه چیزی از خودشون ندارن
حالا چنتا سوال
پردازنده که تو گوشیاشون هستن برا کجاس(الان میان میگن هواوی خودش پردازنده درست میکنه)
لنز دوربینا از کجا میاد
حافظه ها چطور
کلی قطعه دیگه
سیستم عامل چی
همه اینارو چین میزنه (الان بحث من سره اینه همه کمپانیا با هم همکاری میکنن ولی چرا تو ایران اینجوریه که میخوایم همو جر بدیم سره برندای خارجی )
بعد برمیگردید میگید چینی ها دارن این صنعت رو میبرن جلو و هی راجع به فست شارژ اینا میگید خب چطور میتونید حقیقت رو نبینید یا خودتون رو بزنید به کوچه علی چپ البته یه سری دوستان که کلا تو باغ نیستن
الانم میدونم یه سریاتون میخواید بیایید بگید که اره اینا الان همه چی دارن همه چی درست میکنن ولی ایکاش برید پیشینه تولید محصول رو هم ببینید منظورم اینه که اینا هر چیم خودشون درست میکنن با دزدی از علم کشورهای دیگه صورت میگیره و هیچی کاره خودشون نیست چینیا تولید علم نمیکنن البته با این حجم از اطلاعاتی که دارن بعید به این سطح هم برسن کما اینکه تو بعضی چیزا رسیدن ولی خب واقعیت رو هم ببینید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر