راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
روی نوت 20 اولترا فقط بخاطر این دارم فکر میکنم چون می دونم اگه خوشم نیومد میتونم راحت بفروشم اما وان پلاس هم خیلی گزینه جذابیه اما به شرطی که دیگه استفاده کنم تا 2-3 سال و نفروشمش
دوست من شما داری ۳۰ میلیون پول گوشی میدی
به هیچ عنوان منطقی نیست سمت گوشی بی گارانتی بری...الان نوت ۲۰ رو داریا همراه آورده که خیلی معتبره با گارانتی ۱۸ ماهه
تو این مدت اگر مشکلی پیش بیاد با توجه به این که تو ایران قابلیت تعمیرش رو ندارن یک عدد نوش رو واست جایگزین میکنن

ولی از اونور اون گوشی یک گارد هم نمیتونی براش پیدا کنی چه برسه به خدمات گارانتی

در ضمن تجربه شخصی خودم میگه که هیچ گوشی تو دنیای اندروید به لذت بخشی سری نوت سامسونگ نیست
رابط کاربری شیایومی هم اصلا قابل مقایسه با سامسونگ نیست...بعد هر آپدیت کلی باگ داره که تا بخواد فیکسش کنه عمری زمان میبره

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
بله یکم سرچ کردم فهمیدم که به درد من حداقل نمی خوره.
همون سامسونگ یا شیائومی باید بگیرم حالا یکم بیشتر راجع به رابط کاربریشون سرچ کنم ببینم کدوم بهتره
بین شیا و سامسونگ رابط شیا سنگین تره انیمیشن های بیشتری داره شبیه ios هم هست
رابط سامسونگ ساده تره با اینکه امکانات زیادی داره مثل miui سنگین نیست طراحی one ui هم جوریه که کار کردن با یه دست راحت تر باشه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بعنوان یک کاربر سامسونگ دیگه، نظر شخصیم اینه که One UI هم تو طراحی هم تو قابلیت‌ها از اندروید خالص به مراتب بهتر و بالغ‌تره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
رابط شیاومی MIUI 12 اذیت کنندست و توسعه نمیشه ولی روون هست
یک سری مشکلات هم پیش میاد برام مثلا موقع کار با کروم یک دفعه صفحه عملی نشان نمیده ( ولی داره انجام میده ) که یکبار home بزنم و به برنامه برگردم درست میشه
یا مثلا حذف یک مخاطب حتما باید بری از بین لیستش پیداش کنی تا دکمه حذف نشانت بده و با جستجو دکمه حذف نیست
یا موقع شماره گرفتن نمیاره که ایا این مخاطب داری یا نه و دکمه تماس نزنی مشخص نمیشه

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
من چند ساله ایفون دارم و راضیم بطور کلی ،مشکلم با یکم محدودیتاش هست قبلشم چنتا اندروید و یه ایفون 5 داشتم فک میکردم اندروید تو این سالا خیلی بهتر شده و مشکلاتش برطرف شده ولی این چیزایی که خوندم از نوشته هاتون معلومه هنوزم بطور کلی برطرف نشده یعنی هنوز لانچرا مشکل دارن ؟هنوزم رابط کاربریا سنگین هستن ؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
من چند ساله ایفون دارم و راضیم بطور کلی ،مشکلم با یکم محدودیتاش هست قبلشم چنتا اندروید و یه ایفون 5 داشتم فک میکردم اندروید تو این سالا خیلی بهتر شده و مشکلاتش برطرف شده ولی این چیزایی که خوندم از نوشته هاتون معلومه هنوزم بطور کلی برطرف نشده یعنی هنوز لانچرا مشکل دارن ؟هنوزم رابط کاربریا سنگین هستن ؟
بستگی داره چه گوشی بخری
آیفونی که شما میگه فقط گوشی رده بالا و پرچمدار میزنه و نمیشه با میانرده های اندروید مقایسش کرد

مثلا طرف ایفون x داشته بعد میره با a51 کار میکنه و برمیگرده میگی هیچی آیفون نمیشه :D
الان گوشی های پرچمدار کمپانی های معتبری مثل سامسونگ از آیفون های جدید هیچی کم نداره چه بسا که تو مواردی بهتر هم هست

• Like
Reactions: SleepyTurtel

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
شما وانپلاس 8 پرو بخر اگه لگ زد من ازت میخرمش :D

• Like
Reactions: majidred2011

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
One Plus 7 Pro ببین گیر نمیاد؟ این سایت بست چاینا داره میده 9900 که اگه واقعا بیاره ارزش داره.
با اینکه پرچمدار سال پیش وان پلاسه خیلی شیک میتونه با پرچمدارای امسال رقابت کنه این پرچمدار جدید وان پلاسم که فقط دوربینش یکم بهتر شده و اسنپش یک ورژن رفته بالا که اونقد به چشم نمیاد، تازه بجا پاپ آپ پانچ هول گذاشتن فقط زشت کرده گوشیرو.

اتفاقا همین چند روز پیش چند تا از پیجای گنده ریویو گوشی یادی از همین 7 pro کرده بودن میگفتن هنوز با اختلاف بهترین انتخاب هست تو رنج 400 دلار.

اگه روونی برات مهمه مطمئن باش یک روز با وان پلاسای جدید کار کنی دیگه نمیتونی برگردی به آیفون 7 :D خیلیا معتقدن بهترین رابط کاربری اندروید مال Oxygen OS ـه وان پلاس هست در کنار گوگل پیکسل، اینکه رفرش ریت بالا هم میزنه باز دوبرابر احساس روون تر بودن میده، مثلا One plus 8 pro که 120 هرتز هست بگیری دستت فک کنم برگردی آیفون 60 هرتزی بگیری دستت بره رو اعصابت :D

اینم یک نگاه بزن، تنها چیزی که آیفون هنوز میتونه توش جلو بزنه سرعت لود کردن بازی ها هست که اون چند ثانیه هم فک نکنم واسه کسی مهم باشه اصلا.
نوت ۹ اس گرفتم دارم عشق میکنم
معتقدم بالای ۱۰ تومن نباید هزینه گوشی کرد
تازه یه زمانی کلا گوشی باز بودم :D

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من نوت ۸ پرو رد کردم رفت نوت ۹ اس گرفتم
مشکل اصلی با ۸ پرو حافظه ۶۴ بود
اهل استفاده از کارت حافظه نیستم
اینو بشدت بیشتر دوست دارم
و اینکه پانچ هول هم داره دیگه بهتر
باطری بشدت بهتری هم داره
جالبه تنها گوشی از شیا هست که دیدم میخری روش برچسب ضدخش داره
من چون بازی نمیکنم نوت ۸ پرو خیلی هم به کارم نمیومد
یه نیلکین هم براش گرفتم
واقعا تو این رنج شیا عالیه
سامسونگ پلاستیک تحویلت میده
cc8f9d8f74e9fa7ab25c5388c1a312da.jpg
c8f7f79a2782b6f33a1f4f60217a9964.jpg

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بستگی داره چه گوشی بخری
آیفونی که شما میگه فقط گوشی رده بالا و پرچمدار میزنه و نمیشه با میانرده های اندروید مقایسش کرد

مثلا طرف ایفون x داشته بعد میره با a51 کار میکنه و برمیگرده میگی هیچی آیفون نمیشه :D
الان گوشی های پرچمدار کمپانی های معتبری مثل سامسونگ از آیفون های جدید هیچی کم نداره چه بسا که تو مواردی بهتر هم هست
اره خب حرفتو قبول دارم گوشی های ایفون یجورایی های اند حساب میشن درسته
ولی بیشتر من منظورم اندروید هستش که اونم شنیده بودم کلا زیرساختشو و معماریشو گوگل عوض کرده بود قبلا که میگفتن خیلی خیلی بهتر شده
شما وانپلاس 8 پرو بخر اگه لگ زد من ازت میخرمش :D
اتفاقا تو فکرم هست الان خیلی قیمتش رفته بالا ولی خب واقعا دوسش دارم خیلی نقد و بررسی دیدم ازش که زیاد تعریف میکردن فقط این خمیدگی کناره صفحشو امیدوارم یکم کم کنه :D خیلی زیاده خیلیا ایراد گرفتن ازش

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
رابط شیاومی MIUI 12 اذیت کنندست و توسعه نمیشه ولی روون هست
یک سری مشکلات هم پیش میاد برام مثلا موقع کار با کروم یک دفعه صفحه عملی نشان نمیده ( ولی داره انجام میده ) که یکبار home بزنم و به برنامه برگردم درست میشه
یا مثلا حذف یک مخاطب حتما باید بری از بین لیستش پیداش کنی تا دکمه حذف نشانت بده و با جستجو دکمه حذف نیست
یا موقع شماره گرفتن نمیاره که ایا این مخاطب داری یا نه و دکمه تماس نزنی مشخص نمیشه
دقیقا مشکل بزرگ شیائومی عدم پایداری رابط کاربریش هست! مشکل عجیبی هم با گوگل کروم داره و درست هم نمیشه:/
تبلیغات یهویی تو برنامه ها‌ هم یه قسمت اذیت کننده ماجراست

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: saeed_sg

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من نوت ۸ پرو رد کردم رفت نوت ۹ اس گرفتم
مشکل اصلی با ۸ پرو حافظه ۶۴ بود
اهل استفاده از کارت حافظه نیستم
اینو بشدت بیشتر دوست دارم
و اینکه پانچ هول هم داره دیگه بهتر
باطری بشدت بهتری هم داره
جالبه تنها گوشی از شیا هست که دیدم میخری روش برچسب ضدخش داره
من چون بازی نمیکنم نوت ۸ پرو خیلی هم به کارم نمیومد
یه نیلکین هم براش گرفتم
واقعا تو این رنج شیا عالیه
سامسونگ پلاستیک تحویلت میده
cc8f9d8f74e9fa7ab25c5388c1a312da.jpg
c8f7f79a2782b6f33a1f4f60217a9964.jpg

به به مبارکه
یه گوگل کمرا هم نصب کن خیلی بهتر میشه مخصوصا توی شب:D
این اتفاقا باهاش کال اف موبایل بازی کردم و کاملا بدون لگ بود.
کاش شیائومی همونقدر که به سخت افزار اهمیت میده به نرم افزار هم اهمیت میداد:D

miladdj88

کاربر سایت
Nov 1, 2011
30
نام
MilaD
گوشی تا سقف ۱۰تومن چه پیشنهاد میشه برا خودم نیست خودش میگه a80 ولی من نظرم رو شیائومی هاست چه مدلی خوبه؟ بعد وان پلاس چطوره گوشی های خوب ان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر