راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
چقدر شیائومی فن پیدا کرده:D

من با این که خودم کلی فروش موبایلم و اندازه موهای سرم شیائومی فروختم هنوز به طور جد معتقدم خیلی خیلی کار داره به سامسونگ برسه

گوشی های جدیدش رو به طرز مسخره ای بزرگ و سنگین کرده و فقط با بزک و ظاهر سازی داره میفروشه

از لحاظ رابط کاربری هم هنوز مشکلات و باگ زیاد داره که البته خوبیش اینه که خیلی تند تند رابط رو به روز میکنه

الان تو بازار ایران هواوی رو به طور کامل به حاشیه رونده و از پشت محکم به سامسونگ چسبونده:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
چقدر شیائومی فن پیدا کرده:D

من با این که خودم کلی فروش موبایلم و اندازه موهای سرم شیائومی فروختم هنوز به طور جد معتقدم خیلی خیلی کار داره به سامسونگ برسه

گوشی های جدیدش رو به طرز مسخره ای بزرگ و سنگین کرده و فقط با بزک و ظاهر سازی داره میفروشه

از لحاظ رابط کاربری هم هنوز مشکلات و باگ زیاد داره که البته خوبیش اینه که خیلی تند تند رابط رو به روز میکنه

الان تو بازار ایران هواوی رو به طور کامل به حاشیه رونده و از پشت محکم به سامسونگ چسبونده:D

من که هیچ جوره با سامسونگ حال نمیکنم!
از قیمت الکی گرونش بگیر تا مواد بی کیفیت تو ساخت اکثر محصول هاش.

بگذریم که تو ایران با چه هزینه و کارهای کثیفی بازار و این چند سال گرفت.
ولی ملت کم کم دارن متوجه میشن و پول مفت نمیدن بهش.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خب ulefone یکی از دو شرکت محبوبم سخت جون جدیدش و معرفی کرد.
armor 9 که همه جوره منو متقاعد به خریدش کرده.
اسلاید جدا واسه حافظه و دو سیم کارت بودنش عالیه.
با توچه به استاندارد هایی که داره(ip68-ip69-mil-std810g) خیال ادمو بابت هر گونه ضربه و اب و مایعات و الکل و ... راحت میکنه.
8گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی قابل ارتقا تا 2 ترابایت با کارت حافظه.
صفحه 6.3 اینچی و باطری 6600 میلی امپری با شارژ سریع 18w
دوربین اصلی 64 و دوربین حرارتی!
و اون دوربین سیمی که کنارش قرار دادن :o خیلی کاربردیه.
ساپورت گوگل و nfc و ....
واسه من عالیه.

میمونه وزن زیاد 320 گرمیش که شاید خوشایند یه عده نباشه ولی من مشکلی ندارم باهاش.
به امید بازگشایی مرزها.
Thermal Imaging Rugged Smartphone Ulefone Armor 9 with 64MP Camera & Android 10

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام.
من برا پدر و مادرم میخوام گوشی بگیرم ، فقط اولین بارشونه که میخوان گوشی اسمارت کار کنن ، به نظرتون چه مدلی خوبه؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
خب ulefone یکی از دو شرکت محبوبم سخت جون جدیدش و معرفی کرد.
armor 9 که همه جوره منو متقاعد به خریدش کرده.
اسلاید جدا واسه حافظه و دو سیم کارت بودنش عالیه.
با توچه به استاندارد هایی که داره(ip68-ip69-mil-std810g) خیال ادمو بابت هر گونه ضربه و اب و مایعات و الکل و ... راحت میکنه.
8گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی قابل ارتقا تا 2 ترابایت با کارت حافظه.
صفحه 6.3 اینچی و باطری 6600 میلی امپری با شارژ سریع 18w
دوربین اصلی 64 و دوربین حرارتی!
و اون دوربین سیمی که کنارش قرار دادن :o خیلی کاربردیه.
ساپورت گوگل و nfc و ....
واسه من عالیه.

میمونه وزن زیاد 320 گرمیش که شاید خوشایند یه عده نباشه ولی من مشکلی ندارم باهاش.
به امید بازگشایی مرزها.
Thermal Imaging Rugged Smartphone Ulefone Armor 9 with 64MP Camera & Android 10
واقعا راست میگن که پول برند ندید
فقط قیمتش چقدر تموم میشه؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان با 4 تومن ( فوقش 4 و نیم ) چه گوشی پیشنهاد میدید ؟ ( فقط از استور گوگل پشتیبانی کنه )
و اینکه کسی میدونه من بخوام گوشی رجیستر نشده بگیرم میتونم خودم با پاسپورت پدرم ( سال قبل اربعین رفته بوده عراق که میشه حدودا 10 ماه قبل فکر کنم ) رجیستر کنم ؟ اصلا می ارزه این کار ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان با 4 تومن ( فوقش 4 و نیم ) چه گوشی پیشنهاد میدید ؟
و اینکه کسی میدونه من بخوام گوشی رجیستر نشده بگیرم میتونم خودم با پاسپورت پدرم ( سال قبل اربعین رفته بوده عراق که میشه حدودا 10 ماه قبل فکر کنم ) رجیستر کنم ؟ اصلا می ارزه این کار ؟
ردمی نوت ۹ است پیشنهاد میکنم البته اگه الان قیمتش همینقدر باشه
ترجیحاً رجیستر شده بگیر دردسرش کمتره واسه خودت
باید تو ۳ ماه گذشته اون پاسپورت خارج از کشور رفته باشه

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: omid_13

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خب من یکی بعد مدتها سرچ و تحقیق و اینها بین گوشیای رجیستر شده و وارد شده قانونی(حوصلم نمی کشید برم گوشی مسافری بخرم با این وضع نامعلوم رجیستری شون که سعی دارن جمعش کنن) تصمیمم شده بود A71 سامسونگ. ته دلم می دونستم اون چیزی نیست که می خواستم! دیگه هیچی دیروز که 5G تو ایران رونمایی شد یهو تو دیجی کالا شیائومی می 10 لایت ظاهر شد! دقیقا همون پردازنده 765G که من می خواستم رو داشت و خب از 5G هم قاعدتا پشتیبانی میکنه! با کله رفتم از دیجی کالا خریدمش و بیخیال سامسونگه شدم.
قیمت سنگینی هم داشت واقعا 9 میل و 789 هزار ت. همراه با موبایل یه هدیه هم هست که یه سیمکارت ایرانسله با 4 گیگ نت هدیه.
خلاصه بگم خیلی دوست دارم ببینم این گوشی جدید توی دست چطوریه و چقدر ارزش داره برا استفاده و تجربه. قاعدتا 5G اش رو نمیشه تست کرد چون فقط تو مرکز پژوهش ها و ساختمون خود ایرانسل قابل دسترسیه. ایشالا زودی می رسه دستم و براتون هم عکس میزارم ازش و هم یه نقد ریز می نویسم براش.

• Like
Reactions: VENOMEM

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
بچه ها سلام من زیاد از برنامه های اندروید سر در نمیارم
ولی یه برنامه میخواستم که این حافظه گوشی نشون بده
مثلا گوشیه 128 گیگه زده 90 گیگش پر شده
یه برنامه ایی باشه که قشنگ نشون بده که چی به چیه و بتونم راحت با همون برنامه پاک کنم.
نمیدونم چرا همین طوری الکی هی پر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر