راهنمایی در امر خرید موبایل

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
و اینکه 4G+میشه؟ یا مثل 8 نمیشه؟
الان قیمت رجیستر شده چنده؟ ممنون
منم میخواستم نوت 8 بخرم که صبر کردم 9S بیاد. به نظرم جا داره 64 گیگش تا 3500 اینام بیاد پایین.
فعلا چند روزه داره شیاومی میاد پایین

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منم میخواستم نوت 8 بخرم که صبر کردم 9S بیاد. به نظرم جا داره 64 گیگش تا 3500 اینام بیاد پایین.
فعلا چند روزه داره شیاومی میاد پایین
الان 128 با رام 6 رو میشه 4250 خرید، ارزش داره یا صبر کنم بیاد پایین؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
الان 128 با رام 6 رو میشه 4250 خرید، ارزش داره یا صبر کنم بیاد پایین؟
ارزش که کلا 9S نسبت به قیمتش ارزش داره. اما موضوعی که هست این گوشی قیمتش 200-220 دلاره و به نظرم بازم جا داره بیاد پایین. حبابی که چند وقت بود ایجاد شده بود بخاطر همین آموزش مجازی بود و چون ملت دنبال گوشی بودن برادرای بی شرف دلال لطف کردن کشیدن بالا. ولی الان چند روزه روند نزولی گرفته و مثلا همین نوت 8 از 4200 رسیده به 3600
(البته اگه صبر کنیم نوت 10 بیاد قطعا ارزون ترم میشه)

128 رم 4 رو چند میدن؟ قیمت اینترنته یا بازار موبایل/علائدین؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ارزش که کلا 9S نسبت به قیمتش ارزش داره. اما موضوعی که هست این گوشی قیمتش 200-220 دلاره و به نظرم بازم جا داره بیاد پایین. حبابی که چند وقت بود ایجاد شده بود بخاطر همین آموزش مجازی بود و چون ملت دنبال گوشی بودن برادرای بی شرف دلال لطف کردن کشیدن بالا. ولی الان چند روزه روند نزولی گرفته و مثلا همین نوت 8 از 4200 رسیده به 3600
(البته اگه صبر کنیم نوت 10 بیاد قطعا ارزون ترم میشه)

128 رم 4 رو چند میدن؟ قیمت اینترنته یا بازار موبایل/علائدین؟
رم 4 رو قیمت ندارم
بازار که گرونتره، باز اینترنتی ارزونتر میشه پیدا کرد

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
یک سوال گوشی هایی که IPS و LCD هم هستن هم این مشکل رو دارند؟!

بنظرتون مسخره اور نیست یک قطعه گرونی همچین مشکلی براش پیش بیاد؟؟؟
اون زمون 3 میلیون پولش دادم با دلار 3800 خیلی چیز های بهتری میتونستم بخرم، دیگه من پول گوشی زیر 1 میلیون نمیدم یا اگر دادم شیائومی یا بقیه گوشی های چینی میخرم، این برندها بیشتر ریدن و با وجود گرون بودن و قیمت بالا...

یک احتمال دیگه هم اینه این مشکل رو از قصد گذاشتن تا سریع خراب بشند و کاربر یا صفحه نمایش رو که که جز گرون ترین قطعه های موبایله تعویض کنه، یا خود موبایل رو تعویض کنه....

یک سوال دیگه هم اینه این قطعه رو اگر تو ایران تعویض کنند، خود موبایل رو به کل داغون نمیکنند؟؟؟ اخه اینجا تعمیر کار حرفه ای ندارم....

بعدش من این مشکل رو تو تلوزیون های ال ای دی دیدم، ولی اگر تلویزیون نیم ساعت خاموش بشه درست میشه، ولی تو موبایل اصلا درست بشو نیست... الان مانتیور LED سامسونگ دارم بعد از 8 سال روشن بودن 24 ساعته همچین مشکلی براش پیش نیومده، این موبایل هم نهایتا روزی نیم ساعت روشن بود و چون تایم اسکرین صفحه رو 30 ثانیه بود تا 10 سال دیگه اصلا نباید همچین مشکلی داشت.....!!!!

خدایی خیلی ناراحت شدم :-( همین که 2 ماه بعد از سال سوم رد کرد این مشکل براش پیش اومد...
بعضی از ips ها هم این مشکل رو دارن
مثلا توی lg g5 شایع بود یا اخیرا چند مورد redmi note 8 دیده شده بود
ولی دلیلشون کاملا با oled فرق داره
بالاخره هر تکنولوژی مشکلات خودش رو داره burn in هم یکی از مشکلات oled هست البته بازم میگم پنل های جدید خیلی توی این زمینه بهتر شدن
به نظر من اگه سوختگی زیاد نیست بهتره از همون پنل اصلی استفاده کنی و ارزش تعویض نداره
چون هم کلی هزینه داره هم کل گوشی رو باید باز کنن و یا ممکنه پنل بی کیفیت روی گوشی بزارن
LED هم کاملا با OLED متفاوته
سلام.
من LG G6 دارم ، IPS هست ، موقعی که داغ میشه این حالت burn in تو صفحه اش بوجود میاد (معمولاً جای آبجکت های با رنگ سفید در لبه کناری صفحه میمونه) باید صفحه رو خاموش بذارم تا از بین میره.

Amir...66

کاربر سایت
Nov 18, 2018
38
دوستان من یه سامسونگ s8 معمولی دارم میخوام بفروشم شیائومی y9 بخرم.میخواستم ببینم نظرتون چیه چون من شناختی از گوشیهای شیائومی ندارم به نظرتون ارزش داره s8 مو با این گوشی عوض کنم؟با سپاس

• Like
Reactions: che-jaleb

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان من یه سامسونگ s8 معمولی دارم میخوام بفروشم شیائومی y9 بخرم.میخواستم ببینم نظرتون چیه چون من شناختی از گوشیهای شیائومی ندارم به نظرتون ارزش داره s8 مو با این گوشی عوض کنم؟با سپاس
اولا که شیائومی مدل y9 نداره
فکر کنم منظور شما هواوی y9 هستش که اونم چندین مدل داره...بهترین مدلش هم y9s هست

اونم به هیچ عنوان ارزش نداره به نظرم

گوشی خودت الان صفحه amoled داره و به هیچ عنوان با صفحه y9 قابل قیاس نیست...دوربین y9 هم ضعیفتره
کلا گوشی خودت از همه لحاظ سرتره
تنها برتری y9s طراحی تمام صفحه و دوربین پاپ آپشه

اگر خواستی y9s بخری به جاش mi 9t بخر از همه نظر ارجحیت داره به y9s

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه به هیچ وجه این کارو نکن، s8 خیلی سرتر از میان رده های شیائومیه، دوربینش و همه چیش بهتره( به غیر از باتری)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
mi9t همه جوره سرتر از s8 فقط یه بحث ip68 برتری با s8 هست و تو اکثر موارد mi9t بهتره.

Samsung Galaxy S8 vs Xiaomi Mi 9T: Comparison

بررسی دقیق دوربین ها هم dxo نشون میده برتری رو.
Samsung Galaxy S8 mobile review: High photo potential - DXOMARK
Xiaomi Redmi K20 Pro camera review - DXOMARK
واقعا قبول دارم البته با قیمت S8 نو باید با مدل Pro مقایسه بشه اون موقع هیچی کلا
پ.ن:Mi9T خیلی گوشیه خوبیه من 128 رو یکساله برای خانومم خریدم عالیه شاید تا بحال 7 بار بیشتر هم انداختش زمین بدون کاور و کیس هیچیشم نمیشه!!!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من هرچی گشتم تاپیک مناسبی برای مشکلم پیدا نکردم میدونم که اینجا برای راهنمایی خریده ولی یه مسئله ای داره گوشی من که واقعا عجیبه! من با اینترنت گوشیم نمیتونم از بعضی اپ ها استفاده کنم! پیغام میدن که ارتباط برقرار نیست درحالی که اینترنت خط روشنه گوشیمم اچ تی سی دیزایر ۷۲۰ ـه کسی میدونه چرا این عتیقه همچین بازی درمیاره؟!

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام
من هرچی گشتم تاپیک مناسبی برای مشکلم پیدا نکردم میدونم که اینجا برای راهنمایی خریده ولی یه مسئله ای داره گوشی من که واقعا عجیبه! من با اینترنت گوشیم نمیتونم از بعضی اپ ها استفاده کنم! پیغام میدن که ارتباط برقرار نیست درحالی که اینترنت خط روشنه گوشیمم اچ تی سی دیزایر ۷۲۰ ـه کسی میدونه چرا این عتیقه همچین بازی درمیاره؟!
سلام.
از تو تنظیمات قسمت apn پروکسی رو پاک کن.

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
سلام
احتمالا تو تنظیمات mobile data پروکسی وارد شده باید حذفش کنی از قسمت access point names

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر