راهنمایی در امر خرید موبایل

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
راهی هست که بشه از کیبورد گوشی های دیگه روی Xiaomi Note 8 استفاده کرد؟ من تا قبلش Lg K10 داشتم و بسیار سریع تایپ میکردم. این شیاعومی کیبورد فارسیش رو اعصابه. جای حروفش مثل قبلی نیست.
کیبورد نصب کن مشکلی پیش نمیاد خودم روی گوشی قبلیم cheetah keyboard داشتم خیلی سریع بود

• Like
Reactions: WTF?

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
از سایت مقداد ایتی
پ.ن: الان چک کردم همون سایت قیمتشو زده 2800 :|:|:|
این کویید 19 روی قیمت ها تاثیر زیادی داشته بعضی جاها طمع کردن آیفون 11 پرو دارن با 5 میلیون سود بیشتر میفروشن گلکسی ای 50 128 ، 500 تومن رو قیمتش اومده

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
دوستان خواهشا کمک
من امروز صبح قرار شد برای یک نفر گوشی بگیرم
اول رفتیم دفتر خدماتی و یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتیم و گفت ربع ساعت دیگه فعال میشه
بعد رفتیم گوشی فروشی و یک عدد گوشی xiaomi redmi note 8 بار رم 6 و پک گلوبال تهیه کردیم و خود فروشنده گوشی رو رجیستر کرد و اس ام اسی اومد با مضمون اینکه این شماره برای این imei فعال شد ، این گوشی به صورت غیرتجاری وارد شده و درصورت احراز تخلف مسدود میشه
گوشی زنگ میخورد
به اینترنت وصل نمیشد ، بصورت دستی تنظیمات اینترنتشو درست کردم و به اینترنت وصل شد
و من از پیش بنده خدا رفتم دوساعت بعد بهم زنگ زد که نه به اینترنت وصل میشه نه میشه تماس گرفت
اومد دیدم سیم کارت مسدود شده و میگه برید دفتر پیشخوان
همه دفاتر پیشخوان بسته بود
حالم فاجعست... میترسم گوشی با گذرنامه کسی رجیستر شده و حالا مثلا کلا نمیشه روش سیم کارت گذاشت ؟
طرفمم هم سنش بالاست و داستان دارم
کسی ایده ای داره
دفترپیشخوان برم درستش میکنن؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوست عزیز این مورد ربطی به رجیستر نداره..خیالت راحت..چون حتی اگر گوشی رجیستر نباشه تا یکماه قابل استفاده هست..هر چی هست به سیمکارت ربط داره.به همون جایی که خریدی مراجعه کن اوکی میشه
دوستان خواهشا کمک
اول رفتیم دفتر خدماتی و یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتیم و گفت ربع ساعت دیگه فعال میشه
بعد رفتیم گوشی فروشی و یک عدد گوشی xiaomi redmi note 8 بار رم 6 و پک گلوبال تهیه کردیم و خود فروشنده گوشی رو رجیستر کرد و اس ام اسی اومد با مضمون اینکه این شماره برای این imei فعال شد ، این گوشی به صورت غیرتجاری وارد شده و درصورت احراز تخلف مسدود میشه
گوشی زنگ میخورد
به اینترنت وصل نمیشد ، بصورت دستی تنظیمات اینترنتشو درست کردم و به اینترنت وصل شد
و من از پیش بنده خدا رفتم دوساعت بعد بهم زنگ زد که نه به اینترنت وصل میشه نه میشه تماس گرفت
حالم فاجعست... میترسم گوشی با گذرنامه کسی رجیستر شده و حالا مثلا کلا نمیشه روش سیم کارت گذاشت ؟
کسی ایده ای داره

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
دوست عزیز این مورد ربطی به رجیستر نداره..خیالت راحت..چون حتی اگر گوشی رجیستر نباشه تا یکماه قابل استفاده هست..هر چی هست به سیمکارت ربط داره.به همون جایی که خریدی مراجعه کن اوکی میشه

اقا واقعا مرسی تو این شرایط کمک کردی

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان خواهشا کمک
گوشی زنگ میخورد
کسی ایده ای داره
احتمال خیلی زیاد پین سیم روشن بوده و گوشی رو خاموش روشن کردن و اشتباهی چندبار وارد کردن و سیم و مسدود کردن.
مشکلی بابت رجیستر نداره.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خواهش میکنم..الانم برای اینکه خیالت راحت بشه یه سیمکارت دیگه بزار رو گوشی ببین میشه باهاش تماس گرفت یا نه..نهایت از همتا پیام این گوشی متعلق به شماره دیگری هست برات میاد که موردی نداره
اقا واقعا مرسی تو این شرایط کمک کردی

• Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
احتمال خیلی زیاد پین سیم روشن بوده و گوشی رو خاموش روشن کردن و اشتباهی چندبار وارد کردن و سیم و مسدود کردن.
مشکلی بابت رجیستر نداره.
نه میگه دست نزدم اصلا به گوشی فکر نمیکنم دروغ بگه

خواهش میکنم..الانم برای اینکه خیالت راحت بشه یه سیمکارت دیگه بزار رو گوشی ببین میشه باهاش تماس گرفت یا نه..نهایت از همتا پیام این گوشی متعلق به شماره دیگری هست برات میاد که موردی نداره

فردا میرم خونشون اینکارو میکنم
سیم کارت خودشو دوباره بخوام بزارم که رجیستر نمیخواد ؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
اگر به شماره خودش رجیستر شده دیگه رجیستر نمیخواد..فقط باید بری مشکل سیمکارتشو حل کنی که بتونه استفاده کنه
نه میگه دست نزدم اصلا به گوشی فکر نمیکنم دروغ بگه

فردا میرم خونشون اینکارو میکنم
سیم کارت خودشو دوباره بخوام بزارم که رجیستر نمیخواد ؟

• Like
Reactions: Sarvior

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
گوشی 140دلاری رو میدن3200
بدون گارانتی و پشتیبانی درست حسابی.
بعد یکی از اقایون که همیشه باهاش مصاحبه میکنن اومده میگه کرونا تاثیر رو قیمت نذاشته این یه کم افزایش هم بخاطر دلار بود باید بیشتر گرون میشد ولی چون خریدار نیست فروشندها دارن گوشی ها رو با ضرر میفروشن:))
یه بارم گفته بود ایران پایین ترین قیمت گوشی رو تو خاورمیانه داره.
این حرف ها واقعا خنده داره ولی بیشتر ترسناکه معلوم نیست چه نقشه ای دارن
فک کنم میخوان گوشی رو دو یا سه برابر قیمت جهانی بفروشن منت هم بذارن که دارن ضررمیدن و به فکر مردم هستن.
همین الان از خود شیائومی بیشتر سود مییرن از فروش گوشی هاش

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
گوشی 140دلاری رو میدن3200
بدون گارانتی و پشتیبانی درست حسابی.
بعد یکی از اقایون که همیشه باهاش مصاحبه میکنن اومده میگه کرونا تاثیر رو قیمت نذاشته این یه کم افزایش هم بخاطر دلار بود باید بیشتر گرون میشد ولی چون خریدار نیست فروشندها دارن گوشی ها رو با ضرر میفروشن:))
یه بارم گفته بود ایران پایین ترین قیمت گوشی رو تو خاورمیانه داره.
این حرف ها واقعا خنده داره ولی بیشتر ترسناکه معلوم نیست چه نقشه ای دارن
فک کنم میخوان گوشی رو دو یا سه برابر قیمت جهانی بفروشن منت هم بذارن که دارن ضررمیدن و به فکر مردم هستن.
همین الان از خود شیائومی بیشتر سود مییرن از فروش گوشی هاش
بعد یه عده هم میان از اینا حمایت میکنن من تو این 14 سال سن یک حرکت از اینا ندیدم :/
همه چی گرون شده واقعا دیگه چقد باید گرون بشه!؟
انقد بدبخت شدیم که برای آشغالی بنام S20 Ultra و زد فلیپ باید 30 میلیون بدیم؟

آخرین ویرایش:

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
الان بنظر من باتوجه به شرایط یا باید همین الان گوشی خرید یا هیچوقت و برای فروش باید ایستاد وقتی دلار شد 50 و گوشی های مزخرف مثل a20s شدن 3 یا 4 اونوقت باید فروخت
واقعا بخندیم یا گریه کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر