راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان از کجا میشه تعرفه گمرکی رو دراورد ؟
بعد مالیات بر ارزش افزوده هم میخوره یا نه همش همینه ؟
کل مبلغ همین هست اما این قیمتی بود که گفتم تعرفه پرداختی بود .. فعلا هم قیمتی میدند

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
حتما حتما تحقیق کن که میشه روش رام گلوبال زد یا نه چون یه مدلارو من شنیده بودم بخوای عوض کنی بریک میشه گوشی.
همون روز اولی هم که گوشی دستت رسید نمیتونی روش رام بزنی پس عجله نداشته باش واسش:D
دلیلشم اینه که mi account رو باید رو گوشی بزنی و اون اکانت یه تایمی رو گوشی بمونه(برای mi 8se من حدود 20 روز بود فک کنم) تا اجازه انلاک بوتلودر بهت بده و شما بوتلودر و انلاک کنی(با انلاک کردن گوشی ریست کلی میشه) و بعدش تازه بتونی با miflash رام فست بوت روش بزنی.
میتونی imei رو بگیری و ریجستر بزنی مشکلی نداره.
فقط من وقتی رجیستر کردم مجبورا مثلا دو سه روز دیگه انتقال مالکیت بزنم به خط خودم ، چون پاسپورت مال یکی از دوستانه
یا بزارم چند روزی بگزره ؟ چون میخوام سیم کارت خودمو بعد رجیستر بندازم میگم مشکلی پیش نیاد ؟

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حتما حتما تحقیق کن که میشه روش رام گلوبال زد یا نه چون یه مدلارو من شنیده بودم بخوای عوض کنی بریک میشه گوشی.
همون روز اولی هم که گوشی دستت رسید نمیتونی روش رام بزنی پس عجله نداشته باش واسش:D
دلیلشم اینه که mi account رو باید رو گوشی بزنی و اون اکانت یه تایمی رو گوشی بمونه(برای mi 8se من حدود 20 روز بود فک کنم) تا اجازه انلاک بوتلودر بهت بده و شما بوتلودر و انلاک کنی(با انلاک کردن گوشی ریست کلی میشه) و بعدش تازه بتونی با miflash رام فست بوت روش بزنی.
میتونی imei رو بگیری و ریجستر بزنی مشکلی نداره.
فکر کنم باید اکانت mi توی فروم شیائومی به یک حدی برسونی مثلا n تا پست بفرستی تا یوزر فلان بشی بعد میتونی درخواست آنلاک بدی واسه گوشیت.

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
فقط من وقتی رجیستر کردم مجبورا مثلا دو سه روز دیگه انتقال مالکیت بزنم به خط خودم ، چون پاسپورت مال یکی از دوستانه
یا بزارم چند روزی بگزره ؟ چون میخوام سیم کارت خودمو بعد رجیستر بندازم میگم مشکلی پیش نیاد ؟
داداش اگه رفیقت و مشکلی نداری باهاش کم کم یه 20-30 روز بزا بمونه بعد انتقال بزن.
تو این مدتم هیچ مشکلی نداره سیم کارت خودتو بزار.

فکر کنم باید اکانت mi توی فروم شیائومی به یک حدی برسونی مثلا n تا پست بفرستی تا یوزر فلان بشی بعد میتونی درخواست آنلاک بدی واسه گوشیت.
نه عزیز نیازی به این کار نیست.
قبلا باید تو یه فرم درخواست میدادی که دیگه همونم الان نیاز نیست. فقط از دولوپر اپشن mi unlock status رو میزنی و اون میره تو پروس.
هرگوشی تایم انلاکش هم فرق میکنه.
سلام ، دوستان عزیز گوشی تا بودجه 4 الی4.5 میل چی پیشنهاد میدید ؟
سامسونگ a70
هواوی p30 lite
پیشنهاد خودم mi 9t

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سامسونگ a70
هواوی p30 lite
پیشنهاد خودم mi 9t
اینکه دوربین سلفیش کشویی زود خراب نمیشه ؟
mi9 چندتا مدل مختلف داره که قویترینش mi9 درسته ؟ بین این مدلا کدومش بهتره ؟ برای خرید انلاین جایی رو پیشنهاد میکنی ؟
مرسی

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اینکه دوربین سلفیش کشویی زود خراب نمیشه ؟
mi9 چندتا مدل مختلف داره که قویترینش mi9 درسته ؟ بین این مدلا کدومش بهتره ؟ برای خرید انلاین جایی رو پیشنهاد میکنی ؟
مرسی
نه داداش. تو یه تست تا 3000 بار پشت هم باز و بسته کردنش مشکلی پیش نیومد واسش.
پرچمدارش mi9 میشه که قوی ترینش mi 9 pro میشه.
تو بودجت هم به همون 9t میرسه و با توجه به داستانایی که واسه رجیستری پیش اومده پیشنهاد میدم از digikala با گارانتی کاوش بگیری.
البته تو بازار هم بگردی همین کاوش و ارزون تر هم احتمالا پیدا کنی.

• Like
Reactions: farhad_fr2

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
راستی ، هشدار این گوشی برای مصرف غیرتجاری میباشد در صورت احراز تخلف مسدود خواهد شد ، یعنی چی ؟!
یعنی نمیشه انتقال مالکیت داد ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
راستی ، هشدار این گوشی برای مصرف غیرتجاری میباشد در صورت احراز تخلف مسدود خواهد شد ، یعنی چی ؟!
یعنی نمیشه انتقال مالکیت داد ؟
میشه مشکلی نیست فقط همان طور گفتند مدتی صبر کن بعد انتقال بزن که مشکلی پیش نیاد
--------------------------------
رفیقم هواوی 8اکس 4 گیگ رم را 2300 خرید و 300 هزینه رجیستری داد .. گذرنامه مال خودش بود

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
میشه مشکلی نیست فقط همان طور گفتند مدتی صبر کن بعد انتقال بزن که مشکلی پیش نیاد
--------------------------------
رفیقم هواوی 8اکس 4 گیگ رم را 2300 خرید و 300 هزینه رجیستری داد .. گذرنامه مال خودش بود

ممنون
یه ۱۵-۲۰ روز صبر کنم کافیه؟
امروز برای اولین بار سیم کارت انداختم روش ، البته سیم کارت صاحب پاس رو
سیم کارت خودمو میتونم اسنفاده کنم الان ؟ چون سیم کارت صاحب گذرنامه رو دادم به خودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر