راهنمایی در امر خرید موبایل

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سایت بنگ گود تحویل فوری داره ولی پک چین ! قیمت ۲.۲۵۰
بنگ گود هم سایت معتبریه
میگن ریختن رام گلوبال رو گوشی های شیاومی یکم سخته...میتونی گوشی های اوپو رو هم نگاه کنی خیلی شیک و خاص هستن ریختن رام گلوبال روشون هم سادس

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بنگ گود هم سایت معتبریه
میگن ریختن رام گلوبال رو گوشی های شیاومی یکم سخته...میتونی گوشی های اوپو رو هم نگاه کنی خیلی شیک و خاص هستن ریختن رام گلوبال روشون هم سادس
لینک تو این بازه قیمتی داری از اوپو ؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
پک چین پس مشکلی نداره ؟ نت 4G پلاس میاره تو ایران ؟
چون تحویل فوریه ، میخوام پک چین بخرم
سلام.
نه عزیز 4g+ نمیده پک های چینی. ولی 4g مشکلی نداره.
یک ماهم شما مهلت دارید گوشی رو ریجستر کنید وگرنه گوشی با اون سیم کارت بعد یک ماه انتن نمیده. اون 3ماه هم برای مهر ورود به کشور هستش که تا 3ماه اعتبار واسه ریجستر داره.
رام چین هم در بعضی گوشی ها میشه گلوبالش کرد تو بعضی ها هم یا برای اون مدل رام گلوبال وجود نداره یا امکانش نیست و به کاستوم رام بی نقص eu میتونید بسنده کنید.
مدل هایی هم که موجود تو ایران پیدا میشه رو الکی واسه خودتون سردرد نخرید و همون موجودی ایران و بگیرید. با اوضاع پیش اومده هم رسیدن گوشی توحاله ایی از ابهام میره هم رجیستر
از طریق پست و شنیدم خیلی اذیت میکنن و شده که تا 3ماه هم طول بدن تا کد بدن.
اگه هم گوشی بدون کد تهیه کردید حتما حتما موقع ریجستر بعد دریافت کد فعال سازی مستقیم رو خط خودتون نزنید.
رو خط صاحب پاس فعالش کنید و بعد 30-40 روز به خودتون انتقال مالکیت بدید.

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام.
نه عزیز 4g+ نمیده پک های چینی. ولی 4g مشکلی نداره.
یک ماهم شما مهلت دارید گوشی رو ریجستر کنید وگرنه گوشی با اون سیم کارت بعد یک ماه انتن نمیده. اون 3ماه هم برای مهر ورود به کشور هستش که تا 3ماه اعتبار واسه ریجستر داره.
رام چین هم در بعضی گوشی ها میشه گلوبالش کرد تو بعضی ها هم یا برای اون مدل رام گلوبال وجود نداره یا امکانش نیست و به کاستوم رام بی نقص eu میتونید بسنده کنید.
مدل هایی هم که موجود تو ایران پیدا میشه رو الکی واسه خودتون سردرد نخرید و همون موجودی ایران و بگیرید. با اوضاع پیش اومده هم رسیدن گوشی توحاله ایی از ابهام میره هم رجیستر
از طریق پست و شنیدم خیلی اذیت میکنن و شده که تا 3ماه هم طول بدن تا کد بدن.
اگه هم گوشی بدون کد تهیه کردید حتما حتما موقع ریجستر بعد دریافت کد فعال سازی مستقیم رو خط خودتون نزنید.
رو خط صاحب پاس فعالش کنید و بعد 30-40 روز به خودتون انتقال مالکیت بدید.

ممنون بابت توضیحات
من گوشی رو خریدم موجود ایران ، فردا بفرسته فکر کنم دوشنبه میرسه
پک چین هست ولی مشکلی نداره ، رام‌گلوبال از الان‌ براش دانلود کردم‌:D
رجیستری هم آره میخوام با سیم کارت صاحب پاس فعال کنم
فقط یه سوال ، من میتونم مثلا imei رو الان از فروشنده بگیرم و قبل از اومدن گوشی رجیسترش کنم ؟
یا منتظر بمونم گوشی دستم برسه ؟

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
ممنون بابت توضیحات
من گوشی رو خریدم موجود ایران ، فردا بفرسته فکر کنم دوشنبه میرسه
پک چین هست ولی مشکلی نداره ، رام‌گلوبال از الان‌ براش دانلود کردم‌:D
رجیستری هم آره میخوام با سیم کارت صاحب پاس فعال کنم
فقط یه سوال ، من میتونم مثلا imei رو الان از فروشنده بگیرم و قبل از اومدن گوشی رجیسترش کنم ؟
یا منتظر بمونم گوشی دستم برسه ؟
حتما حتما تحقیق کن که میشه روش رام گلوبال زد یا نه چون یه مدلارو من شنیده بودم بخوای عوض کنی بریک میشه گوشی.
همون روز اولی هم که گوشی دستت رسید نمیتونی روش رام بزنی پس عجله نداشته باش واسش:D
دلیلشم اینه که mi account رو باید رو گوشی بزنی و اون اکانت یه تایمی رو گوشی بمونه(برای mi 8se من حدود 20 روز بود فک کنم) تا اجازه انلاک بوتلودر بهت بده و شما بوتلودر و انلاک کنی(با انلاک کردن گوشی ریست کلی میشه) و بعدش تازه بتونی با miflash رام فست بوت روش بزنی.
میتونی imei رو بگیری و ریجستر بزنی مشکلی نداره.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر